1.                 Vlčková NatálieVrbno1996
2.                 Gottfriedová NikolNáklo1996
3.Martina StrážnickáKrčmaň1996
4.Eliška SýkorováVrbno1996
5.Patlíková TerezaVrbno1997
6.Kopfová TerezaVrbno1997
7.Kyrčevová MarkétaKrnov1996
8.Matějíčková MarkétaKrnov1996
9.Bláhová BarboraKrnov1998
10.Ševčíková ZdenaOndratice1996
11-15.Baldioli EvaDDM Olomouc1997
11-15.Utěšená JanaDDM Olomouc1997
11-15.Daříčková DenisaKrnov1996
11-15.Novotná LucieKrčman1999
11-15.Vymětalíková HanaKrčmaň1999
16-20.Koppová TerezaKrčmaň1999
16-20.Koppová DenisaKrčmaň1998
16-20.Malá ZuzanaKrnov2000
16-20.Dvorská NatálieKrčmaň1998

1.                 Tálský JakubJeseník1996
2.                 Végh JakubPřerov1996
3.Drahoňovský DavidJeseník1996
4.Hanuš DanielPřerov1998
5.Vandrovec RadekDDM Olomouc1997
6.Hrubý RadekBuk1997
7.Roman DominikDDM Olomouc1998
8.Horák FilipDubicko1996
9.Vlach MichalNěmčice1998
10.Olejník JakubMohelnice1997
11-15.Plachý ZbyněkNáklo1996
11-15.Lichnovský RadekVrbno1997
11-15.Štencl AdamJeseník1996
11-15.Uhlíř DanielPřerov1996
11-15.Bernát MichalPřerov1997
16-20.Racl AdamDDM Olomouc1997
16-20.Vlach MartinNěmčice1998
16-20.Šembera MartinŠternberk1996
16-20.Strašil DavidBludov1996
16-20.Řezníček JakubJeseník1996
21-30.Baumgtmer MartinDDM Olomouc1997
21-30.Harašta TomášDDM Olomouc1997
21-30.Kaplan DavidŠternberk1997
21-30.Hanzl MartinŠternberk1997
21-30.Koutný MichalBuk1997
21-30.Vergl LukášRýmařov2001
21-30.Zrník RichardMikulovice1996
21-30.Král OndřejProstějov1999
21-30.Müller TomášJevíčko1996
21-30.Rokyta MartinJeseník1996
31-40.Franek DaliborVrbno1998
31-40.Suchánek DominikKrčmaň1997
31-40.Vymětalík JanKrčmaň1997
31-40.Bazakas ChristovKrnov1997
31-40.Konečný LukášChropyně
31-40.Mráz JiříMikulovice
31-40.Zajonc StanislavJavorník1997
31-40.Vrabka KarelAlbrechtice1997
31-40.Kocourek JakubŠumperk1996
31-40.Strnad Tomᚊumperk1997

1.                 Benešová DagmarOndratice1994
2.                 Vlčková NatálieVrbno1996
3.Gottfriedová NikolNáklo1996
4.Anna StrkáčováDDM Olomouc1994
5.Sýkorová EliškaVrbno1996
6.Biháriová EvaNáklo1995
7.Balharová VeronikaBludov1994
8.Kopfová TerezaVrbno1997
9.Bučková JanaŠternberk1994
10.Matějíčková MarkétaKrnov1996
11-15.Bláhová BarboraKrnov1998
11-15.Kirčevová KarolínaKrnov1998
11-15.Bauerová VeronikaKrčmaň1995
11-15.Strážnická MartinaKrčmaň1996
11-15.Vaňková TerezaŠternberk1994
16-20.Kvasničková MarkétaDDM Olomouc1994
16-20.Brokešová MichaelaBludov1994
16-20.Fábriová MarkétaPřerov1994
16-20.Mollerová KatkaŠternberk1995
16-20.Mollerová LenkaŠternberk1995
21-30.Zoňová HanaKrčmaň1995
21-30.Kubíčková PavlínaNový Malín1995
21-30.Rýznarová AnetaNový Malín1994
21-30.Pantlíková TerezaVrbno1997
21-30.Dařičková DenisaKrnov1996
21-30.Ševčíková ZdenaOndratice1996
21-30.Špalková MartinaAlbrechtice1996
21-30.Slopová LenkaAlbrechtice
21-30.Koleňáková JanaDDM Olomouc1994
21-30.Utěšená JanaDDM Olomouc1997

1.                 Ježková KateřinaKrnov1993
2.                 Maděrová DenisaPřerov1993
3.Jurečková PetraDDM Olomouc1992
4.Benešová DagmarOndratice1994
5.Daříčková IvetaKrnov1993
6.Velechová AdélaDDM Olomouc1993
7.Matějíčková BarboraKrnov1993
8.Bíháriová EvaNáklo1995
9.Žatecká MarkétaKrnov1993
10.Strkáčová AnnaDDM Olomouc1994
11-15.Zónová HanaKrčmaň1995
11-15.Kučerová AnetaKrčmaň1993
11-15.Vlčková NatálieVrbno1996
11-15.Sikorová EliškaVrbno1996
11-15.Gottfriedová NikolNáklo1996
16-20.Vysloužilová KarolínaNeředín1993
16-20.Fábryová MarkétaPřerov1994
16-20.Bučková JanaŠternberk1994
16-20.Vaňková TerezaŠternberk1994
16-20.Mollerová KateřinaŠternberk1995
21-30.Špalková MartinaAlbrechtice1996
21-30.Kudělková LucieAlbrechtice
21-30.Kubíčková PavlínaNový Malín1995
21-30.Balharová VeronikaBludov1994
21-30.Bauerová VeronikaKrčmaň1995
21-30.Mollerová LenkaŠternberk1995
21-30.Nováková KristýnaDDM Olomouc1993
21-30.Kvasničková MarkétaDDM Olomouc1994
21-30.Koleňáková JanaDDM Olomouc1994
21-30.Páclová MarkétaDDM Olomouc1995

  Krajský svaz stolního tenisu Olomouc z.s.

   Adresa: Na střelnici 1337/41, Nová Ulice, 779 00 Olomouc

   IČO:  06248390

   Číslo účtu: 2901294551 / 2010

Předseda KSST Olomouc (ekonomika a finance)Ing. Jiří Juřena606 724 472jurena.jiri1@gmail.com
Předseda STK, rozhodčíBc. Jan Beneš739 771 091honzabenes@centrum.cz
Předseda KMIng. Pavel Prázdný603 801 961pprazdny@centrum.cz
Sekretář, webová administraceMgr. Jakub Chalupa733 608 554Jakub_Chalupa@seznam.cz
Komunikace s regiony, trenéřiPetr Altman725 004 103aapetr@atlas.cz
Ředitel soutěží řízených ČAST Miroslav Henžel724 049 092reditel@ping-pong.cz