Rozlosování soutěží mužů 2011/2012

DIVIZE             1a Sokol Čechovice B                        1b Sokol Neředín A

                               2a Sokol Buk A                                   2b Cidemat Hranice A

                               3a OMYA Jeseník C                           3b Sokol Kolšov A

                              4a Sokol Neředín B                             4b Sokol Čechovice C

                               5a SK Přerov C                                    5b SK Přerov B   

                               6a TJ Sokol Šternberk A                    6b OP Prostějov B

               

KS I.                      1a Sokol Jezernice                               1b Sokol Neředín C

                               2a Sokol Bludov                                  2b TJ Postřelmov

                               3a SK Přerov D                                   3b SK Rakov

                               4a TJ Chropyně                                   4b Sokol Ondratice

                              5a TJ Krnov A                                      5b Slavoj Bruntál A

                               6a Sokol Jedlí                                       6b OMYA Jeseník D

KS II.A                  1a Sigma Lutín                                     1b Sokol Nový Svět                                                                                         

                                  2a Sokol Tovačov                               2b Sokol Kojetín

                                 3a Granitol Mor. Beroun                    3b TJ Sokol Šternberk B

                                 4a Sokol Němčice                                4b Sokol Čechovice D

                                 5a Cidemat Hranice B                         5b Sokol Buk B

                                6a SK Přerov E                                     6b Sokol Náklo

                                                                                             

KS II.B                  1a Spartak Mikulovice                       1b TJ ASPV ZŠ Javorník

                               2a TJ Město Albrechtice                   2b TJ Krnov B

                               3a Pramet Šumperk C                          3b Pramet Šumperk B                                                                                        

                               4a Sokol Velké Losiny                   4b Sokol Dubicko

                               5a SVČ Rýmařov                                 5b Slavoj Bruntál B

                               6a OMYA Jeseník E                           6b Sokol Vrbno p. Prad.    

                              

TERMÍNY:             1.10.2011(a:b)     utkání ve dvojicích               14.1.2012(b:a)

15.10.2011           6 – 4;     5 – 3;     1 – 2           28.1.2012

29.10.2011           2 – 6;     3 – 1;     4 – 5          11.2.2012

12.11.2011           6 – 5;     1 – 4;     2 – 3          25.2.2012

26.11.2011           3 – 6;     4 – 2;     5 – 1           10.3.2012

10.12.2011           1 – 6;     2 – 5;     3 – 4           24.3.2012

 

Začátky utkání jsou – sobota 10.00 a 15.00 hodin, utkání ve dvojici – sobota 10.00 hodin.

Stanovené výjimky začátků utkání  na domácích stolech:

DIVIZE:           Neředín A                            začátky 11.00 a 17.00  

                               Neředín B                            začátky   8.00 a 16.00

                               Čechovice B                         začátky   8.30 a 12.30

                               Čechovice C                         začátky 11.00 a 17.00

                               Jeseník C                            začátky 10.00 a 17.00

KS I.                      Neředín C                             začátky   8.00 a 14.00

                               Jeseník D                            začátky 10.00 a 17.00

 

KS II.A                  Čechovice D                         začátky   8.00 a 14.00

                                

KS II.B                  Jeseník E                             začátky   10.00 a 17.00   

                               Šumperk B                          začátky     8.00 a 14.00

                               Šumperk C                          začátky   11.00 a 17.00

Hlášení výsledků:

Výsledky zápasů – předsedovi STK telefonicky nebo SMS vždy v sobotu do 21.00 hodin.

Zápisy – elektronicky po každém domácím dvojzápase nejpozději v pondělí následujícího týdne.

VV KSST Olomouc, 3.8.2011

Napsat komentář