Nominační listina TOP

Nominační listina mladšího žactva TOP 10-12
     
1. Kopfová Tereza Vrbno
2. Bláhová Barbara Krnov
3. Pantlíková Tereza Vrbno
4. Kvapilová Vendula Dlouhomilov
5. Kornerová  Monika Dlouhomilov
6. Novotná Lucie Krčman
7. Vymětalíková Hana Krčman
8. Foltýnová Anna Dlouhomilov
9. Utěšená Jana Olomouc
10. Štochlová Petra Vrbno
N Koppová Tereza Krčman
N Dvorská Natálie Krčman
N Varošová Kristýna Dlouhomilov
       
1. Hanuš Daniel Přerov
2. Olejník Jakub Mohlenice
3. Vandrovec Radek Olomouc
4. Vlach Martin Němčice
5. Hrubý Radek Buk
6. Roman Dominik Olomouc
7. Gerhát Michal Přerov
8. Konečný Lukáš Chropyně
9. Vlach Michal Němčice
10. Lichnovský Radek Vrbno
11. Šteigl Josef Jeseník
12. Mirčevský Jiří Jeseník
N Racl Adam Olomouc
N Harašta Tomáš Olomouc
N Vyhnálek Lukáš Litovel
       
       
       
Nominační listina dorostu Top 10-12
       
1. Maděrková Denisa Přerov
2. Benešová Dagmar Ondratice
3. Daříčková Iveta Krnov
4. Vlčková Natálie Vrbno
5. Sýkorová Eliška Vrbno
6. Fábriová Markéta Přerov
7. Matějíčková Barbora Krnov
8. Zoňová Hana Krčmaň
9. Velechová Adéla Olomouc
10. Strkáčová Anna Olomouc
N Bauerová Veronika Krčmaň
N Bučková Jana Šternberk
N Vaňková Tereza Šternberk
       
1. Bařina Jiří Přerov
2. Hrabica Marian Přerov
3. Kovačik Jakub Olomouc
4. Demeter Dušan Mohelnic
5. Šuba Vojtěch Hranice
6. Végh Jakub Přerov
7. Boháč Jan Přerov
8. Kyselák Tomáš Přerov
9. Palásek Michal Němčice
10. Gondek Daniel Jeseník
11. Janků    
12. Uhlíř    
N Matýs Tomáš Šumperk
N Kunovský Lukáš Jeseník
N Kroutil Tomáš Olomouc
       
       
Nominační listina staršíhožactva Top 10-12
       
1. Vlčková Natálie Vrbno
2. Sýkorová Eliška Vrbno
3. Kopfová  Tereza Vrbno
4. Bauerová Veronika Krčmaň
5. Zoňová Hana Krčmaň
6. Strážnická Martina Krčmaň
7. Gottfriedová Nikol Náklo
8. Pantlíková Tereza Vrbno
9. Kvapilová Vendula Dlouhomilov
10. Kubíčková Pavlína Nový Malín
N Bláhová Barbora Krnov
N Kirčevová Karolína Krnov
N Matějíčková Markéta Krnov
       
1. Hrabica Marian Přerov
2. Hanuš Daniel Přerov
3. Gondek Daniel Jeseník
4. Végh Jakub Přerov
5. Janků Karel Šumperk
6. Tálský Jakub Jeseník
7. Olejník Jakub Mohleníce
8. Hrubý Radek Buk
9. Drahoňovský David Jeseník
10. Roman Dominik Olomouc
11. Konečný Lukáš Chropyně
12. Gerhát Michal Přerov
N Uhlíř Daniel Přerov
N Vyhnálek Tomáš Litovel
N Mirčevský Jiří Jeseník
       
Nominační listina nejmladšího žactva Top 10
       
1. Sláma Jiří Mikulovice
2. Veigl Lukáš Rýmařov
3. Král Ondřej Prostějov
4. Olejník Petr Mohelnice
5. Pokorný Jakub Mikulovice
6. Dvořák Vítek Jeseník
7. Resutík  Stanislav Mikulovice
8. Jandejsek Martin Štíty
9. Konečný Radim Chropyně
10. Dluhoš Matěj Přerov
N Zedníček Tomáš Olomouc
N Hrůza Denis Prostějov
N Soldán Jan Ondratice
       
       
Při předem zjištěné neúčasti , OMLUVY na 604504770 Předseda KM KSST
Neúčast sdělte týden dopředu před uskutečněním TOPKY kvůli zajištění náhradníků

1 komentář

  1. Zdeněk Formánek napsal:

    Proč není prosím v nominaci na TOP dorostu Karel Janků ze Šumperka ??

Napsat komentář