NASAZOVACÍ TABULKA TOP

Nasazovací tabulku si můžete prohlédnout zde : Nasazovaci zebricek TOP 2013

Zeleně podbarvené jsou nominované děvčata, žlutě podbarvení jsou nominovaní kluci.

4 komentáře

 1. A. Kadlčáková napsal:

  Marně přemýšlím, proč v nasazovacím žebříčku pro TOP mladších žáků je z hráčů na 12. – 14. pozici žlutě podbarven (a tedy na akci nominován) právě a jenom Jaroslav Mikula, když stejného umístění a počtu bodů dosáhli také František Vrána a Matěj Pavlíček. Existuje vysvětlení?

 2. A. Kadlčáková napsal:

  Vysvětlení jsem se nedočkala, zato utajné úpravy nasazovacího žebříčku ano – dnes je pro změnu ze tří hráčů na pozici 12. – 14. žlutě podbarven jen a pouze František Vrána. Kdopak asi bude nominován zítra? A kolikrát se to do neděle ještě změní?

 3. michal napsal:

  Dobrý den,
  stačilo počkat a vysvětlení bych poslal, nicméně to není na pořadu dne jelikož byly TOP zrušeny.
  Přeji pěkný den.

 4. A. Kadlčáková napsal:

  Nasazovací žebříček, v němž byl z mladších žáků umístěných na 12. – 14. pozici nominován na TOP pouze Jaroslav Mikula, visí na internetu od 19. února. Domnívám se, že již v tomto okamžiku bylo více než žádoucí zdůvodnit, proč dostal před dalšími dvěma kluky přednost právě šternberský hráč, aniž by se této informace musel kdokoli dožadovat. Jelikož se vysvětlení nenamáhal nikdo zveřejnit ani v dalších dnech, téměř o týden později jsem vznesla dotaz – viz můj příspěvek z 25.2.2013 20:59 hod. Jedinou „odpovědí“ byla v mém druhém komentáři zmíněná utajená úprava žebříčku, kde se najednou mezi nominované dostal František Vrána místo Jaroslava Mikuly. Tuto změnu jsem zaznamenala zhruba ve 23 hod. téhož dne, tj. 25. února, tedy v době, kdy se již několik hodin zobrazoval na stránkách můj první komentář požadující vysvětlení k nominaci J. Mikuly. Po zdůvodnění však ani po úpravě nominace nebylo ani vidu, ani slechu. Musel jste přeci již 19.2. vědět, proč jste nominoval právě Jardu Mikulu, a stejně tak 25.2. dokázat objasnit, proč jste následně nominaci (mimochodem beze slůvka upozornění) změnil. Ale bezmála 24 hodin po úpravě nominace mi psát, že stačilo počkat a vysvětlení byste poslal (a stejně jste tak dosud neučinil), tomu nějak nerozumím.

Napsat komentář