VÝSLEDKY 3. BODOVACÍHO TURNAJE MLÁDEŽE

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO

TENISU OLOMOUC


VÝSLEDKY 3. KBTM V MOHELNICI


Mladší žákyně

  1. VÉGHOVÁ VIOLA    PŘEROV

  2. KOMÁRKOVÁ KATEŘINA    PŘEROV

  3. HEJDUKOVÁ MARTINA     BUK

  4. GERHÁTOVÁ ELIŠKA    PŘEROV

  5. PRÁZDNÁ TEREZA     NÁKLO

  6. PEŘINOVÁ ELIŠKA    NÁKLO

  7. PLACHÁ AMÁLIE    NÁKLO

  8. PĚČKOVÁ ALENA    NÁKLO

  9. GLUCKOVÁ LENKA     MORAVSKÝ BEROUN

Starší žákyně

  1. VEČEŘOVÁ MICHAELA    NÁKLO

  2. VÉGHOVÁ VIOLA    PŘEROV

  3. KRÁLOVÁ LUCIE    PŘEROV

  4. KOMÁRKOVÁ KATEŘINA    PŘEROV

  5. PRÁZDNÁ TEREZA    NÁKLO

  6. HEJDUKOVÁ MARTINA    BUK

  7. NOVOTNÁ LUCIE    KRČMAŇ

  8. VYMĚTALÍKOVÁ HANA    KRČMAŇ

  9. PEŘINOVÁ ELIŠKA    NÁKLO

  10. VOLDÁNOVÁ TEREZA    HRANICE

  11. ZAPLETALOVÁ RADKA    DDM OLOMOUC

  12. GERHÁTOVÁ ELIŠKA    PŘEROV

  13. PLACHÁ AMÁLIE    NÁKLO

  14. GLUCKOVÁ LENKA    MORAVSKÝ BEROUN

  15. KOPPOVÁ TEREZA     KRČMAŇ

  16. PĚČKOVÁ ALENA    NÁKLO

Dorostenky

  1. KOPFOVÁ TEREZA    VRBNO

  2. PÁCLOVÁ MARKÉTA    DDM OLOMOUC

  3. BAUEROVÁ VERONIKA    KRČMAŇ

  4. MÓLEROVÁ KATEŘINA    ŠTRNBERK

  5. KRÁLOVÁ LUCIE     PŘEROV

  6. VAROŠOVÁ KRISTÝNA    DLOUHOMILOV

  7. VYMĚTALÍKOVÁ HANA    KRČMAŇ

  8. MÓLEROVÁ LENKA     ŠTERNBERK

  9. FOLTÝNOVÁ ANNA     DLOUHOMILOV

  10. NOVOTNÁ LUCIE    KRČMAŇ

  11. KORNEROVÁ KRISTÝNA    DLOUHOMILOV

  12. VEČEŘOVÁ MICHAELA    NÁKLO

  13. KOPPOVÁ TEREZA     KRČMAŇ

  14. VOLDÁNOVÁ TEREZA    HRANICE

  15. ZAPLETALOVÁ RADKA     DDM OLOMOUC

Mladší žáci

  1. VEIGL LUKÁŠ    NEŘEDÍN

  2. SKOPAL DALIBOR    DDM OLOMOUC

  3. KONEČNÝ RADIM    CHROPYNĚ

  4. DVOŘÁK VÍTEK    JESENÍK

  5. MIKULA JAROSLAV    ŠTERNBERK

  6. KADLČÍK JIŘÍ    DDM OLOMOUC

  7. STAROŠTÍK PETR    PŘEROV

  8. SOUKUP ADAM    DDM OLOMOUC

  9. VRÁNA FRANTIŠEK    MIKULOVICE

  10. TULIS KAREL    JESENÍK

  11. PRÁZDNÝ PAVEL    NÁKLO

  12. GRMELA TOMÁŠ    DDM OLOMOUC

  13. HAUŽVIC FILIP    PŘEROV

  14. LUŽÍK TOMÁŠ    PÍSEČNÁ

  15. VITERNA MAREK    JESENÍK

  16. ZAVADIL DOMINIK    HRANICE

  17. DOUBRAVSKÝ MATĚJ     DDM OLOMOUC

Starší žáci

  1. KONEČNÝ LUKÁŠ    CHROPYNĚ

  2. VLACH MARTIN    NĚMČICE

  3. VLACH MICHAL    NĚMČICE

  4. KONEČNÝ RADIM    CHROPYNĚ

  5. HEJDUK PETR     BUK

  6. DVOŘÁK VÍTEK    JESENÍK

  7. SKOPAL DALIBOR    DDM OLOMOUC

  8. VEIGL LUKÁŠ     NEŘEDÍN

  9. VRÁNA FRANTIŠEK    MIKULOVICE

  10. PŮR MARTIN    KŘELOV

  11. KRÁL ONDŘEJ    PROSTĚJOV

  12. KADLČÍK JIŘÍ    DDM OLOMOUC

  13. SOUKUP ADAM     DDM OLOMOUC

  14. LONDIN IGOR    DDM OLOMOUC

  15. DOUBRAVSKÝ JAKUB    NEŘEDÍN

  16. MIKULA JAROSLAV    ŠTERNBERK

  17. PRÁZDNÝ PAVEL    NÁKLO

  18. TULIS KAREL    JESENÍK

  19. AUJESKÝ MAREK    KŘELOV

  20. BAĎURA JIŘÍ    CHROPYNĚ

  21. STAROŠTÍK PETR    PŘEROV

  22. DOUBRAVSKÝ MATĚJ    DDM OLOMOUC

  23. GRMELA TOMÁŠ    DDM OLOMOUC

  24. HAUŽVIC FILIP    PŘEROV

  25. ADÁMEK ZDENĚK    RÝMAŘOV

  26. LUŽÍK TOMÁŠ    PÍSEČNÁ

  27. VITERNA MAREK    JESENÍK

Dorostenci

  1. HRABICA MARIAN    PŘEROV

  2. OLEJNÍK JAKUB    ŠUMPERK

  3. VLACH MICHAL    NĚMČICE

  4. KONEČNÝ LUKÁŠ    CHROPYNĚ

  5. BENEK TOMÁŠ    PROSTĚJOV

  6. HRUBÝ RADEK    BUK

  7. VLACH MARTIN    NĚMČICE

  8. VEIGL LUKÁŠ    NEŘEDÍN

  9. VÉGH JAKUB    PŘEROV

  10. KONEČNÝ RADIM    CHROPYNĚ

  11. UHLÍŘ DANIEL    PŘEROV

  12. BAĎURA JIŘÍ    CHROPYNĚ

  13. ADÁMEK ZDENĚK    RÝMAŘOV

  14. PŮR MARTIN    KŘELOV

  15. HEJDUK PETR    BUK

  16. STAROŠTÍK PETR    PŘEROV

  17. AUJESKÝ MAREK    KŘELOV

  18. DVOŘÁK VÍT    JESENÍK

  19. KRÁL ONDŘEJ    PROSTĚJOV

  20. TULIS KAREL    JESENÍK

  21. VITERNA MAREK    JESENIK

  22. BRYKS TOMÁŠ    ŠTERNBERK

Napsat komentář