Rozlosování mužů 2012/2013

ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ MUŽŮ 2012 – 2013

DIVIZE

1a Pramet Šumperk A          1b OMYA Jeseník B

2a TJ Chropyně A                 2b Cidemat Hranice A

3a SK Přerov D                      3b SK Přerov C

4a Sokol Ondratice A             4b Sokol Němčice A

5a TJ Sokol Šternberk A         5b Sokol Kolšov A

6a Sokol Čechovice B             6b Sokol Čechovice C

KS I.

1a OP Prostějov B                     1b Sokol Neředín B

2a Sokol Bludov A 2b TJ Postřelmov A

3a Sokol Tovačov A                  3b Sokol Kojetín A

4a OMYA Jeseník C 4b Pramet Šumperk B

5a TJ Krnov A                              5b Slavoj Bruntál A

6a Sokol Buk A                           6b Sokol Jezernice A

KS II.A

1a Sokol Nový Svět A                      1b Sigma Lutín A

2a Granitol Mor. Beroun A               2b TJ Sokol Šternberk B

3a Sokol Čechovice D                        3b Sokol Buk B

4a Sokol Němčice B                            4b Sokol Neředín C

5a Cidemat Hranice B                           5b Sokol Dolní Újezd

6a SK Přerov E                                      6b SK Rakov A

KS II.B

1a TJ Zlaté Hory A                              1b TJ ASPV ZŠ Javorník A

2a TJ Město Albrechtice A            2b TJ Krnov B

3a SVČ Rýmařov A 3b Sokol Vrbno p. Prad. A

4a OMYA Jeseník D                            4b Pramet Šumperk C

5a Sokol Jedlí A                                      5b Sokol Kolšov B

6a Sokol Velké Losiny A                  6b Sokol Dubicko A

TERMÍNY:

6.10.2012(a:b) utkání ve dvojicích       12.1.2013(b:a)

20.10.2012    6 – 4; 5 – 3; 1 – 2                  26.1.2013

3.11.2012       2 – 6; 3 – 1; 4 – 5                    9.2.2013

17.11.2012     6 – 5; 1 – 4; 2 – 3                   23.2.2013

1.12.2012       3 – 6; 4 – 2; 5 – 1                     9.3.2013

15.12.2012     1 – 6; 2 – 5; 3 – 4                    23.3.2013

Začátky utkání jsou – sobota 10:00 a 15:00 hodin, utkání ve dvojici – sobota 10:00 hodin. Čechovice B,C a Přerov C,D musí odehrát i odvety do 6.10.2012

Stanovené výjimky začátků utkání na domácích stolech:

DIVIZE:

Čechovice C začátky 8:00 a 17:00

Čechovice B začátky 11:00 a 14:00

KS I     Neředín B začátky 8:30 a 12:30

Prostějov B začátky 9:00 a 13:00

KS II.A    Neředín C začátky 11:30 a 16:30

Čechovice D začátky 8:30 a 12:30

Sokol Buk B začátky 9:00 a 14:00

Hlášení výsledků:

Výsledky zápasů – předsedovi STK telefonicky nebo SMS vždy v sobotu do 21.00 hodin.

Zápisy – elektronicky po každém domácím dvojzápase nejpozději v pondělí následujícího týdne.

STK KSST Olomouc, 16.9.2012

Napsat komentář