Zpravodaj č. 9 2011/2012

 

Přítomni: Ing. J. Markovič, K.Kovář, F. Kaplan, A. Ondráček, A. Bezděk

Omluveni: J. Velešík

1. Krajské soutěže 2012/2013

Přihláškami, zaplacením startovného a schválením postoupení míst v soutěži byla s konečnou platností uzavřena sezona 2011/2012.

Schváleny byly následující žádosti o postoupení míst v soutěži:

Sokol Neředín B KSI. – Sokol Ondratice divize – vzájemně;     OMYA Jeseník C – Sokol Němčice A – divize

Sokol Neředín A – Pramet Šumperk A – divize;                         Sokol Čechovice D – Sokol Němčice B – KSII.A

Spartak Mikulovice – OMYA Jeseník D – KS II.B;                   SK Přerov D – Sokol Kojetín A – KSI.

Konečná podoba krajských soutěží mužů pro sezonu 2012/2013 je následující:

DIVIZE                OMYA Jeseník B                             KS I                    Sokol Buk A

                            Sokol Němčice A                                                                   TTC Pramet Šumperk B

                               Pramet Šumperk A                                                             TJ Krnov A

                            Sokol Ondratice                                                                     OP Prostějov B

                            Sokol Čechovice B                                                      Sokol Bludov

                               Sokol  Čechovice C                                                        Sokol Jezernice

                            SK Přerov C                                                                 Sokol Tovačov

                            SK Přerov D                                                                 Slavoj Bruntál A

                             TJ Chropyně                                                           Sokol Neředín B                                                         

                           TJ Sigma Hranice A                                                     Sokol Kojetín                                          

                            Sokol Šternberk A                                                        TJ Postřelmov

                            Sokol Kolšov A                                                                   OMYA Jeseník C                  

KS IIA                 Sokol Nový Svět                             KS IIB                 TJ Krnov B

                            TJ Sigma Lutín                                                            SVČ Rýmařov

                            Sokol Šternberk B                                                        TTC Pramet Šumperk C

                            Sokol Němčice B                                                                    Sokol Jedlí

                            TJ Sigma Hranice B                                                     TJ Zlaté Hory

                            Sokol Neředín C                                                           Sokol Dubicko                                                                             

                            SK Rakov                                                                      Sokol Vrbno

                            Sokol Čechovice D                                                       TJ ASPV ZŠ Javorník

                            Sokol Dolní Újezd                                                        TJ Město Albrechtice

                            SK Přerov E                                                                  Sokol Kolšov B             

                            Sokol Buk B                                                                  OMYA Jeseník D                                                       

                            Granitol Mor. Beroun                                                            Sokol Velké Losiny

Divize žen:

Do soutěže se přihlásilo 6 družstev, Sokol Šternberk, Sokol Neředín B, Sokol Krčmaň, HK DDM Olomouc, SK Přerov A, SK Přerov B, Škoda, že se nepřihlásila tradiční družstva Sokol Náklo, Sokol Dlouhomilov ani oslovená družstva Sokol Vrbno a Sokol Nový Malín. Rozpis soutěže (dlouhodobá čtyřkolová soutěž?) bude zpracován a rozeslán do konce června.

2. Krajské žebříčky

Byly schváleny krajské žebříčky dospělých a mládeže, jsou zveřejněny na webu KSST.

3. Krajská konference

Krajská konference se uskuteční 21.6.2012 v Zábřehu, všem delegátům dle klíče zveřejněného ve Zpravodaji č. 7 byly rozeslány pozvánky včetně materiálů.

4. Různé

Připomínáme termín 15.6. a také nový způsob placení evidenčních poplatků, viz. Zpravodaj č. 8! V souvislosti se zavedením REGISTRU došlo k přečíslování evidenčních čísel oddílů, viz. příloha. V příloze je i pracovní verze „Adresáře“, případné změny nebo chyby nahlaste sekretáři KSST.

Olomouc 12.6.2012                                                                                                         VV KSST Olomouc

Napsat komentář