Výsledky KP starších žáků 2012

konaného 11.3. 2012 v Olomouci, Tř. 17.listopadu
Účast: 20 žáků a 17 žákyň z 14 oddílů kraje
Dvouhra st. žáci: Dvouhra st. žákyň:
1. Olejník Jakub Šumperk 97 1. Kopfová Tereza Vrbno 97
2. Roman Dominik HK DDM 98 2. Králová Lucie Přerov 98
3. Konečný Lukáš Chropyně 98 3. Várošová Kristýna Dlouhomilov 97
4. Vlach Martin Němčice 98 4. Körnerová Monika Dlouhomilov 97
5.-8. Škoda Adam Přerov 98 5. – 8. Vymětalíková Hana Krčmaň 99
Olejník Petr Mohelnice 01 Kozová Aneta Šternberk 97
Maixner Pavel Neředín 98 Foltýnová Anna Dlouhomilov 97
Veigl Lukáš Neředín 01 Štochlová Petra Vrbno 97
9.-10. Mečkovský Filip HK-DDM 98 9.-10. Večeřová Michaela Náklo 99
Odstrčil Jiří Bludov Véghová Viola Přerov 00
11.-15. Skopal Dalibor HK-DDM 02 11.-15. Večeřová Lenka Náklo 97
Gerhát Michal Přerov 97 Koppová Tereza Krčmaň 99
Konečný Radim Chropyně 02 Prázdná Tereza Náklo 02
Blana Jakub HK-DDM 97 Novotná Lucie Krčmaň 99
Blaťák Vojtěch Bludov Komárková Kateřina Přerov 00
16.-20. Hrůza Denis Prostějov 99 16.-17. Plachá Amálie Náklo 04
Zákostelský Jakub Přerov 00 Suchánková Simona Krčmaň 99
Zelenka Daniel Vrbno 01
Běhal Jiří Prostějov Čtyřhra st. žáků:
Matějka Marek Neředín 99 1. Olejník J., Konečný L. Šumperk, Chropyně
2. Vlach, Roman Němčice, HK-DDM
3. Gerhát, Škoda Přerov
Smíšená čtyřhra st. žáctva: 4. Skopal, Veigl HK DDM, Neředín
1. Kopfová, Olejník J. Vrbno, Šumperk 5.-8. Blana, Mečkovský HK DDM
2. Králová, Konečný L. Přerov, Chropyně Olejník P. Konečný R. Mohelnice, Chropyně
3. Večeřová M., Vlach Náklo, Němčice Matějka, Maixner Neředín
4. Véghová, Veigl Přerov, Neředín Zákostelský, Zelenka Přerov, Vrbno
5.-8. Kozová, Skopal Šternberk, HK DDM 9.-10. Odstrčil, Blaťák Bludov
Foltýnová, Olejník P. Dlouhomilov, Mohelnice Běhal, Hrůza Prostějov
Novotná, Blana Krčmaň, HK DDM
Prázdná, Gerhát Náklo, Přerov Čtyřhra st. žákyň:
9.-16. Štochlová, Hrůza Vrbno, Prostějov 1. Kopfová, Štochlová Vrbno
Várošová, Odstrčil Dlouhomilov,Bludov 2. Kozová, Králová Šterbnerk, Přerov
Koppová, Matějka Krčmaň, Neředín 3. Večeřová M., Prázdná Náklo
Vymětalíková, Roman Krčmaň, HK DDM 4. Vymětalíková, Novotná Krčmaň
Suchánková, Meixner Krčmaň, Neředín 5.-8. Véghová, Komárková Přerov
Komárková, Konečný R. Přerov, Chropyně Várošová, Körnerová Dlouhomilov
Körnerová, Bla’ták Dlouhomilov, Bludov Večeřová L., Foltýnová Náklo, Dlouhomilov
Večeřová L., Zákostelský Náklo, Přerov Koppová, Suchánková Krčmaň

3 komentáře

  1. Dluhoš Petr napsal:

    Dobrý den,sice dík za výsledky ale to by byl takový problém aby ty výsledky byly kompletní,hrálo tam určitě více hráčů a nebo mi poraďte kde ty výsledky seženu.Dík za ochotu Dluhoš Petr

  2. A. Kadlčáková napsal:

    Já už se, pane Dluhoši, na rozdíl od Vás nedivím. Zveřejňování (nejen) výsledků pozdní, neúplné, chybné či dokonce žádné je v posledních letech bohužel standardem VV KSST Olomouc. Což je v dnešní době informačních technologií pochopitelně ostuda. Pokud uvedete svou e-mailovou adresu, výsledky Vám pošlu.

  3. Roman Konečný napsal:

    Dobrý den paní Kadlčáková,
    poprosím o zaslání kompletních výsledků na email: roman.konecny1@seznam.cz
    Děkuji

Napsat komentář