Propozice na  Krajské přebory družstev STARŠÍHO ŽACTVA

Pořadatel: Omya Jeseník

Termín  20.2. 2010 SOBOTA

Místo konání: herna stolního tenisu Jeseník

Vedení turnaje :  Ředitel. Matějíček Miloš

Hlavní pořadatel  Matějíček Miloš.

Vrchní rozhodčí  Makyča Petr

Zdravotník  zástupce polikliniky

Časový pořad              Prezentace 8:00- 8:45

Losování   8:45 – 9:00

Zahájení turnaje  9:00

Nominace : Region Přerov 2 družstva, Region Šumperk 2 družstva, Olomouc, Prostějov, Jeseník a Bruntál po 1 družstvě

Účast dívek bez omezení.

Hoši 3 účastníci Dívky 2 účatnice v družstvu

Systém – kombinovaný s nasazením

  1. stupeň ve skupinách po 3-4  ( postupují první dva hráči)
  2. stupeň dosazováním do postupového klíče

Neúčast bez omluvy bude postižena sankcemi ( při dalších nominacích)

Propozice 5 K-BTM Šternberk


Pořadatel: TJ Sokol Šternberk

Termín  21.2.2010 NEDĚLE

Místo konání: Šternberk – sokolovna, Zahradní ulice

Vedení turnaje :  Ředitel:  František Kaplan

Hlavní pořadatel : Alexander Piták

Vrchní rozhodčí: Mgr. Zdeněk Jančo

Zástupce hl. rozhodčího :Miloslav Plachý.

Zdravotník: Kaplanová

Komisař : Zedníček Jasroslav

Časový pořad              Prezentace 8:00- 8:45

Losování   8:45 – 9:00

Zahájení turnaje  9:15

Kategorie chlapců  přihlásit    NMLŽ do 8:45, ZAHÁJENÍ V 9:00

MLŽ do 9:00, ZAHÁJENÍ V9:30

DOROST do 11:00, ZAHÁJENÍ V 11:30

STŽ do 12:30, ZAHÁJENÍ V 13:00

Kategorie všech dívek příhlásit do 8:45

Systém – kombinovaný s nasazením

  1. stupeň ve skupinách po 3-4  ( postupují první dva hráči)
  2. stupeň dosazováním do postupového klíče

Poznámky k nasazování hráčů: Do konce kalendářního roku nasazování dle daného žebříčku a od ledna dle aktuálního pořadí v K-BTM

Hráči kteří nastoupí v kategorii Nejmladšího žactva nemají nárok startovat ve vyšších věkových kategoriích.

Startovné pro hráče kteří nemají zaplacený letošní registrační poplatek činí 100 Kč, vše bude důkladně kontrolováno pomocí evidenčního listu odevzdaného regiony.


Pořadatel: TTC Mohelnice

Termín  24.1.2010, neděle

Místo konání: Herna stolního tenisu, Masarykova ulice

Vedení turnaje :  Ředitel:  Stuchlý Rostislav

Hlavní pořadatel : Strouhal Karel

Vrchní rozhodčí: Hojgr Stanislav

Zástupce hl. rozhodčího : Jančo Zdeněk, Mgr.

Zdravotník: Hojgrová

Komisař : Zedníček Jasroslav

Časový pořad              Prezentace 8:00- 8:45

Losování   8:45 – 9:00

Zahájení turnaje  9:15

Kategorie chlapců  přihlásit    NMLŽ do 8:45, ZAHÁJENÍ V 9:00

MLŽ do 9:00, ZAHÁJENÍ V9:30

DOROST do 11:00, ZAHÁJENÍ V 11:30

STŽ do 12:30, ZAHÁJENÍ V 13:00

Kategorie všech dívek příhlásit do 8:45

Systém – kombinovaný s nasazením

  1. stupeň ve skupinách po 3-4  ( postupují první dva hráči)
  2. stupeň dosazováním do postupového klíče

Poznámky k nasazování hráčů: Do konce kalendářního roku nasazování dle daného žebříčku a od ledna dle aktuálního pořadí v K-BTM

Hráči kteří nastoupí v kategorii Nejmladšího žactva nemají nárok startovat ve vyšších věkových kategoriích.

Startovné pro hráče kteří nemají zaplacený letošní registrační poplatek činí 100 Kč, vše bude důkladně kontrolováno pomocí evidenčního listu odevzdaného regiony.

Propozice na  3 KBTM

Pořadatel: TJ Sokol Krčmaň

Termín  8. 11. 2009

Místo konání: sokolovna Krčmaň

Vedení turnaje :  Ředitel. František Stanislav

Hlavní pořadatel  Jano Mravec

Vrchní rozhodčí  Mgr. Zdeněk Jančo

Zástupce hl. rozhodčího : Eva Sztwioroková

Zdravotník  Pavla Jančová

Časový pořad              Prezentace 8:00- 8:45

Losování   8:45 – 9:00

Zahájení turnaje  9:15

Kategorie všech dívek přihlásit do 8:45

Systém – kombinovaný s nasazením

  1. stupeň ve skupinách po 3-4  ( postupují první dva hráči)
  2. stupeň dosazováním do postupového klíče

Poznámky k nasazování hráčů: Do konce kalendářního roku nasazování dle daného žebříčku a od ledna dle aktuálního pořadí v K-BTM

Startovné pro hráče kteří nemají zaplacený letošní registrační poplatek činí 100 Kč, vše bude důkladně kontrolováno pomocí evidenčního listu odevzdaných regiony.

Propozice na  3 KBTM

Pořadatel: HK DDM Olomouc

Termín  8. 11. 2009

Místo konání: Tělocvična DDM Olomouc, třída 17. listopadu, vedle Střední stojní průmyslové školy

Vedení turnaje :  Ředitel. Mgr. Pavel Kadlec

Hlavní pořadatel  Vandrovec Aleš

Vrchní rozhodčí  Mojmír Horák

Zástupce hl. rozhodčího : Mgr. Pavel Kadlec

Zdravotník  Prázdná Alena

Komisař Jaroslav Zedníček

Časový pořad              Prezentace 8:00- 8:45

Losování   8:45 – 9:00

Zahájení turnaje  9:15

Kategorie chlapců přihlásit . NMLŽ   do 8:45              zahájení   9:00

MLŽ     do 9:00                      zahájení   9:30

Dorost do 11:00                      zahájení   11:30

STŽ  do 12:30                         zahájení 13:00

Systém – kombinovaný s nasazením

  1. stupeň ve skupinách po 3-4  ( postupují první dva hráči)
  2. stupeň dosazováním do postupového klíče

Poznámky k nasazování hráčů: Do konce kalendářního roku nasazování dle daného žebříčku a od ledna dle aktuálního pořadí v K-BTM

Startovné pro hráče kteří nemají zaplacený letošní registrační poplatek činí 100 Kč, vše bude důkladně kontrolováno pomocí evidenčního listu odevzdaného regiony.

Pořadatel:        TTC Mohelnice

Termín             25.10. 2009

Místo konání:   herna stolního tenisu , Masarykova ulice

Vedení turnaje :  Ředitel.          Stuchlý Rostislav

Hlavní pořadatel      Strouhal Karel

Vrchní rozhodčí       Hojgr Stanislav

Zástupce hl. rozhodčího : Jančo Zdeněk, Mgr.

Zdravotník   Hojgrová

Komisař       Zedníček Jaroslav

Časový pořad              Prezentace 8:00- 8:45

Losování   8:45 – 9:00

Zahájení turnaje  9:15

Kategorie chlapců přihlásit . NMLŽ   do 8:45              zahájení   9:00

MLŽ     do 9:00                      zahájení   9:30

Dorost do 11:00                      zahájení   11:30

STŽ  do 12:30                         zahájení 13:00

Kategorie všech dívek přihlásit do 8:45

Systém – kombinovaný s nasazením

  1. stupeň ve skupinách po 3-4  ( postupují první dva hráči)
  2. stupeň dosazováním do postupového klíče

Poznámky k nasazování hráčů: Do konce kalendářního roku nasazování dle daného žebříčku a od ledna dle aktuálního pořadí v K-BTM

Startovné pro hráče kteří nemají zaplacený letošní registrační poplatek činí 100 Kč, vše bude důkladně kontrolováno pomocí evidenčního listů odevzdaných regiony.

 

Pořadatel:        TJ – ASPV –ZŠ Javorník

 

Termín             27.9. 2009

 

Místo konání:   Javorník tělocvična

 

Vedení turnaje :  Ředitel.          Matějíček Miloš

                            Hlavní pořadatel       Kotas Petr

                            Vrchní rozhodčí       Harazím Petr

                            Zdravotník   Kolenná Jana

                            Komisař       Zedníček Jarosalv

 

 

Časový pořad              Prezentace 8:00- 8:45

                                   Losování   8:45 – 9:00

                                   Zahájení turnaje  9:15

 

 

Kategorie chlapců přihlásit . NMLŽ   do 8:45              zahájení   9:00

                                               MLŽ     do 9:00                      zahájení   9:30

                                               Dorost do 11:00                      zahájení   11:30

                                               STŽ  do 12:30                         zahájení 13:00

 

 

Kategorie všech dívek přihlásit do 8:45           

 

 

 

Systém – kombinovaný s nasazením

  1. stupeň ve skupinách po 3-4  ( postupují první dva hráči)
  2. stupeň dosazováním do postupového klíče

 

 

Poznámky k nasazování hráčů: Do konce kalendářního roku nasazování dle daného žebříčku a od ledna dle aktuálního pořadí v K-BTM

 

                                              

 

 

Startovné pro hráče kteří nemají zaplacený letošní registrační poplatek činí 100 Kč, vše bude důkladně kontrolováno pomocí evidenčního listů odevzdaných regiony.

Pořadatel:

 Termín

 

Místo konání:

 

Vedení turnaje :  Ředitel.

                            Hlavní pořadatel

                            Vrchní rozhodčí

                            Zdravotník

                            Komisař

 

 

Časový pořad              Prezentace 8:00- 8:45

                                   Losování   8:45 – 9:00

                                   Zahájení turnaje  9:15

 

 

Kategorie chlapců přihlásit . NMLŽ   do 8:45              zahájení   9:00

                                               MLŽ     do 9:00                      zahájení   9:30

                                               Dorost do 11:00                      zahájení   11:30

                                               STŽ  do 12:30                         zahájení 13:00

 

 

Kategorie všech dívek přihlásit do 8:45           

 

 

 

Systém – kombinovaný s nasazením

  1. stupeň ve skupinách po 3-4  ( postupují první dva hráči)
  2. stupeň dosazováním do postupového klíče

 

 

Poznámky k nasazování hráčů: Do konce kalendářního roku nasazování dle daného žebříčku a od ledna dle aktuálního pořadí v K-BTM

 

                                              

Nominace na MR: chlapci – vítěz KP + další s nevyšším počtem bodů ze čtyř bodovacích turnajů + KP + TOP

                               Dívky : hráčka s nejvyšším počtem ze čtyř bodovacích turnajů +KP+TOP

Podmínkou je sestavení kalendáře, tak aby tyto tři soutěže skončili před plánovaným terminem nominace tj do poloviny dubna.

 

 

Startovné pro hráče kteří nemají zaplacený letošní registrační poplatek činí 100 Kč, vše bude důkladně kontrolováno pomocí evidenčního listů odevzdaných regiony.