Výsledky 2. KBTM v Mikulovicích

 

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO TENISU OLOMOUC

 

 

 

 

VÝSLEDKY 2. KBTM V MIKULOVICÍCH

 

 

 

Mladší žákyně

 

  1. 1.    VEGHOVÁ  VIOLA                               PŘEROV
  2. 2.    KOMÁRKOVÁ  KATEŘINA                 PŘEROV
  3. 3.    GERHÁTOVÁ   ELIŠKA                        PŘEROV

 

Starší žákyně

 

  1. KRÁLOVÁ   LUCIE                                PŘEROV
  2. KOMÁRKOVÁ   KATEŘINA                PŘEROV
  3. VÉGHOVÁ   VIOLA                              PŘEROV
  4. GERHÁTOVÁ   ELIŠKA                        PŘEROV
  5. VYMĚTALÍKOVÁ   HANA                            KRČMAŇ

 

Dorostenky

 

  1. KOPFOVÁ   TEREZA                                      VRBNO
  2. KRÁLOVÁ   LUCIE                                PŘEROV
  3. BAUEROVÁ   VERONIKA                    KRČMAŇ
  4. ŠTOCHLOVÁ   PETRA                          VRBNO
  5. VYMĚTALÍKOVÁ   HANA                            KRČMAŇ

Mladší žáci

 

  1.  VEIGL   LUKÁŠ                                              NEŘEDÍN
  2.  OLEJNÍK   PETR                                    MOHELNICE
  3.  SOUKUP   ADAM                                 DDM OLOMOUC
  4.  KONEČNÝ   RADIM                             CHROPYNĚ
  5.  STAROŠTÍK   PETR                               PŘEROV
  6.  KADLČÍK   JIŘÍ                                               DDM OLOMOUC
  7.  LUŽÍK   TOMÁŠ                                    PÍSEČNÁ
  8.  SKOPAL   DALIBOR                             DDM OLOMOUC
  9.  BAYER   VLASTIMIL                                     JESENÍK
  10.  NOVOTNÝ   JIŘÍ                                   JESENÍK
  11.  VRÁNA   FRANTIŠEK                         MIKULOVICE
  12.  ZÁKOSTELSKÝ   JAKUB                     PŘEROV
  13.  TULIS   KAREL                                               JESENÍK
  14.  SEKANINA   MATĚJ                                      ZLATÉ HORY
  15.  SEKANINA   PETR                               ZLATÉ HORY
  16.  KMÍNEK   PATRIK                                ZLATÉ HORY

 

Starší žáci

 

  1.  VEIGL   LUKÁŠ                                              NEŘEDÍN
  2.  KONEČNÝ   LUKÁŠ                             CHROPYNĚ
  3.  SOUKUP   ADAM                                 DDM OLOMOUC
  4.  OLEJNÍK   PETR                                    MOHELNICE
  5.  SKOPAL   DALIBOR                             DDM OLOMOUC
  6.  DLUHOŠ   MATĚJ                                 PŘEROV
  7.  KONEČNÝ   RADIM                             CHROPYNĚ
  8.  ADÁMEK   ZDENĚK                                     RÝMAŘOV
  9.  KADLČÍK   JIŘÍ                                               DDM OLOMOUC
  10.  STAROŠTÍK   PETR                               PŘEROV
  11.  POKORNÝ   JAKUB                              MIKULOVICE
  12.  TULIS   KAREL                                               JESENÍK
  13.  LUŽÍK   TOMÁŠ                                    PÍSEČNÁ
  14.  RAJWA   DOMINIK                              ZLATÉ HORY
  15.  RESUTÍK   STANISLAV                       MIKULOVICE
  16.  VRÁNA   FRANTIŠEK                         MIKULOVICE
  17.  NOVOTNÝ   JIŘÍ                                   JESENÍK
  18.  ZÁKOSTELSKÝ   JAKUB                     PŘEROV
  19.  SEKANINA   PETR                               ZLATÉ HORY
  20.  SEKANINA   MATĚJ                                      ZLATÉ HORY
  21.  BRŇÁK   DANIEL                                 ZLATÉ HORY
  22.  BAYER   VLASTIMIL                                     JESENÍK
  23.  KMÍNEK   PATRIK                                ZLATÉ HORY

 

Dorostenci

 

  1.  OLEJNÍK   JAKUB                                 ŠUMPERK
  2.  KONEČNÝ   LUKÁŠ                             CHROPYNĚ
  3.  HRABICA   MARIAN                                     PŘEROV
  4.  UHLÍŘ   DANIEL                                  PŘEROV
  5.  OLEJNÍK   PETR                                    MOHELNICE
  6.  VEIGL   LUKÁŠ                                              NEŘEDÍN
  7.  VÉGH   JAKUB                                      PŘEROV
  8.  SKOPAL   DALIBOR                             DDM OLOMOUC
  9.  ADÁMEK   ZDENĚK                                     RÝMAŘOV
  10.  MIRČEVSKÝ   JIŘÍ                                 JESENÍK
  11.  SOUKUP   ADAM                                 DDM OLOMOUC
  12.  STAROŠTÍK   PETR                               PŘEROV
  13.  ZÁKOSTELSKÝ   JAKUB                     PŘEROV
  14.  POKORNÝ   JAKUB                              MIKULOVICE
  15.  RESUTÍK   STANISLAV                       MIKULOVICE
  16.  HRUBÝ   RADEK                                  BUK
  17.  RAJWA   DOMINIK                              ZLATÉ HORY
  18.  KONEČNÝ   RADIM                             CHROPYNĚ
  19.  DLUHOŠ   MATĚJ                                 PŘEROV
  20.  KMÍNEK   PATRIK                                ZLATÉ HORY
  21.  KADLČÍK   JIŘÍ                                               DDM OLOMOUC
  22.  BRŇÁK   DANIEL                                 ZLATÉ   HORY

Napsat komentář