Výsledky krajských přeborů dorostu a nejmladších žáků


Dvouhra dorostenek

1. KOPFOVÁ                        Tereza Vrbno

2. BENEŠOVÁ                      Dagmar            Ondratice

3. BUČKOVÁ                        Jana                 Šternberk

4. KRÁLOVÁ                        Lucie               Přerov

5.-6. BAUEROVÁ                 Veronika          Krčmaň

SÝKOROVÁ             Eliška               Vrbno

7.-8.    MÓLEROVÁ Lenka              Šternberk

ŠTOCHLOVÁ            Petra                Vrbno

9.-11.  MÓLEROVÁ Kateřina           Šternberk

KOMÁRKOVÁ         Kateřina           Přerov

VÉGHOVÁ                Viola                Přerov

Dvouhra dorostenců

1. BOHÁČ                             Jan                   Přerov

2. HRABICA                          Marián             Přerov

3. OLEJNÍK                           Jakub               Šumperk

4. KONEČNÝ                       Lukáš              Chropyně

5.-8. ROMAN                        Dominik           HK DDM Olomouc

KUČERA                   Ivan                 Náklo

BENEK                      Tomáš Prostějov

ŠUBA                         Vojtěch            Hranice

9.-10.  BAĎURA                    Jiří                   Chropyně

VÉGH                         Jakub               Přerov

11.-13.KOLÁŘ                      Vojtěch            Bruntál

HRUBÝ                      Radek              Buk

VYHNÁLEK              Tomáš Litovel

14.-18.VANDROVEC           Radek              HK DDM Olomouc

ŠTEFANIŠIN             Zdeněk            Rýmařov

ROKYTA                   Martin Jeseník

TÁLSKÝ                    Jakub               Jeseník

PAVELEK                  Miroslav          Horní Živoříce

Smíšená čtyřhra dorostenců a dorostenek

1. BOHÁČ Jan – KOPFOVÁ Tereza                                    Přerov – Vrbno

2. HRABICA Marián – BUČKOVÁ Jana                              Přerov – Šternberk

3. KONEČNÝ Lukáš – KRÁLOVÁ Lucie                            Chropyně – Přerov

4. OLEJNÍK Jakub – ŠTOCHLOVÁ Petra                           Šumperk – Vrbno

5.-8. VANDROVEC Radek – SÝKOROVÁ Eliška HK DDM Olomouc – Vrbno

ŠUBA Vojtěch – VÉGHOVÁ Viola                           Hranice – Přerov

HRUBÝ Radek – KOMÁRKOVÁ Kateřina Buk – Přerov

BENEK Tomáš – BENEŠOVÁ Dagmar                    Prostějov – Ondratice

9.-11.  ROMAN Dominik – BAUEROVÁ Veronika HK DDM Olomouc – Krčmaň

KUČERA Ivan – MÓLEROVÁ Kateřina                   Náklo – Šternberk

ŠTEFANIŠIN Zdeněk – MÓLEROVÁ Lenka           Rýmařov – Šternberk

Čtyřhra dorostenek

1. BENEŠOVÁ Dagmar –KOPFOVÁ Tereza                       Ondratice – Vrbno

2. BUČKOVÁ Jana – MÓLEROVÁ Kateřina                       Šternberk

3. SÝKOROVÁ Eliška – ŠTOCHLOVÁ Petra                     Vrbno

4. KRÁLOVÁ Lucie – MÓLEROVÁ Lenka              Přerov – Šternberk

5. VÉGHOVÁ Viola – KOMÁRKOVÁ Kateřina                  Přerov

Čtyřhra dorostenců

1. BOHÁČ Jan – HRABICA Marián                          Přerov

2. ŠUBA Vojtěch – BENEK Tomáš                                       Hranice – Prostějov

3. OLEJNÍK Jakub – KONEČNÝ Lukáš                              Šumperk – Chropyně

4. HRUBÝ Radek – VÉGH Jakub                                         Buk – Přerov

5.-8. ŠTEFANIŠIN Zdeněk – Kolář Vojtěch                         Rýmařov – Bruntál

ROMAN Dominik – VANDROVEC Radek   HK DDM Olomouc

BAĎURA Jiří – PAVELEK Miroslav              Chropyně – Horní Živoříce

VYHNÁLEK Tomáš – KUČERA Ivan                      Litovel – Náklo

Dvouhra nejmladšího žactva

1. VEIGL                                Lukáš              Neředín

2. KONEČNÝ                       Radim              Chropyně

3. SKOPAL                            Dalibor            HK DDM Olomouc

4. AUJESKÝ                          Marek             Křelov

5.-8. TULIS                            Karel               Jeseník

MIKULA                    Jaroslav           Šternberk

KADLČÍK                  Jiří                   HK DDM Olomouc

ZELENKA                  Daniel              Vrbno

9.-11.  ZELENKA                  Benjamin          Vrbno

DOUBRAVSKÝ        Matěj               Olomouc-Neředín

SOUKUP                   Adam              HK DDM Olomouc

12.-15.            POLÁŠKOVÁ           Magdaléna       Šternberk

PRÁZDNÁ                 Tereza             Náklo

PEŘINOVÁ                Eliška               Náklo

Šternberk 8. dubna 2012                                Zpracoval: Mgr. Zdeněk Jančo, vrchní rozhodčí

Napsat komentář