Výsledky krajských přeborů mladších žaků

KRAJSKÝ  SVAZ  STOLNÍHO  TENISU  –  Olomouc

 

Výsledky krajských přeborů mládeže – mladší žactvo, konané 25. března 2012 v Krčmani

Dvouhra mladších žáků: 18 hráčů               Dvouhra mladších žákyň: 11 hráček

 

1.  VEIGL                   Lukáš              Neředín           1. VEČEŘOVÁ          Michaela  Náklo

2.  SKOPAL               Dalibor            HK Olom.       2. VYMĚTALÍKOVÁ Hana      Krčm.

3. DVOŘÁK               Vítek               Jeseník             3. NOVOTNÁ            Lucie         Krčm.

4. KONEČNÝ            Radim              Chropyně         4. KOMÁRKOVÁ     Kateřina   Přerov

5.-8. PÚR                   Martin Křelov             5.-6. PRÁZDNÁ         Tereza      Náklo

        BĚHAL               Jiří                   Prostějov                 GERHÁTOVÁ    Eliška        Přerov

        STAROŠTÍK      Petr                 Přerov             7.-8. VÉGHOVÁ        Viola         Přerov

        KRÁL                 Ondřej             Prostějov                  GNIPPOVÁ      Natálie      Náklo  

9.-10. HRÚZA            Denis               Prostějov          9.-11. KOPPOVÁ     Tereza      Krčm.              SOUKUP   Adam                         HK Olom.                  SUCHÁNKOVÁ Simona Krčm. 

11.-13.ZELENKA      Daniel              Vrbno p/P                   PLACHÁ        Amálie       Náklo  DLUHOŠ  Matěj               Přerov 

            DOUBRAVSKÝ Jakub          Neředín

14.-18.AUJESKÝ       Marek             Křelov

            KADLČÍK      Jiří                   HK Olom.

            PRÁZDNÝ     Pavel               Náklo

            TULIS             Karel               Jeseník

            ZÁKOSTELSKÝ Jakub         Přerov

Čtyřhra mladších žáků: 9 dvojic  

 

1. Veigl Lukáš – Skopal Dalibor                                 Neředín – HK Olomouc

2. Soukup Adam – Doubravský Jakub                        HK Olomouc – Neředín

3. Dluhoš Matěj – Konečný Radim                             Přerov – Chropyně

4. Dvořák Vítek – Tulis Karel                         Jeseník

5.-8. Zákostelský Jakub – Staroštík Petr                     Přerov

        Doubravský Jakub – Soukup Adam                    Neředín – HK DDM Olomouc

        Zelenka Daniel – Běhal Jiří                                  Vrbno p/P – Prostějov 

        Půr Martin – Aujeský Marek                              Křelov

9. Kadlčík Jiří – Prázdný Pavel                                    HK Olomouc – Náklo 

Čtyřhra mladších žákyň: 5 dvojic     

 

1. Večeřová Michaela – Prázdná Tereza                     Náklo

2. Vymětalíková Hana – Novotná Lucie                      Krčmaň

3. Gnippová Natálie – Gerhátová Eliška                      Náklo – Přerov 

4. Komárková Kateřina – Véghová Viola                    Přerov

5. Koppová Tereza – Suchánková Simona                  Krčmaň            

V Krčmani dne 25.3. 2012                                                     Zpracoval: Mgr. Zdeněk Jančo

                                                                                               Vrchní rozhodčí

Napsat komentář