Zpravodaj č. 2 2010/2011

Přítomni: Ing. J. Markovič, J. Velešík, K.Kovář, F. Kaplan, A. Ondráček, A. Bezděk

1. Obsazení soutěží 2010/2011

Po víceméně plošném schválení žádostí o postoupení místa v soutěži a na základě zaslaných přihlášek je složení jednotlivých krajských soutěží následující:

DIVIZE                  TTC Pramet Šumperk A                     KS I                        Sokol Čechovice C

                               OMYA Jeseník C                                                Sokol Velké Losiny

                               Sokol Neředín A                                                                 TJ Krnov A

                               Sokol Šternberk A                                                              SK Rakov

                               TJ Sigma Hranice A                                                           TJ Spartak Mikulovice

                               TJ Chropyně                                                                       Sokol Šternberk B

                               Sokol Neředín B                                                                 Slavoj Bruntál A

                               Sokol Buk A                                                                        Sokol Ondratice

                               Sokol Čechovice B                                                             Sokol Nový Svět

                               OP Prostějov B                                                                   Sokol Kolšov A

                               SK Přerov A                                                                        TJ Postřelmov

                               SK Přerov B                                                                        Sokol Lipník

KS IIA                   Sokol Dubicko                                     KS IIB                    TJ Krnov B

                                TJ Sigma Lutín                                                                    Sokol Bludov

                               Sokol Náklo                                                                         SVČ Rýmařov

                               Sokol Kojetín                                                                      TTC Pramet Šumperk B

                               TJ Sigma Hranice B                                                            Sokol Kolšov B

                               Sokol Neředín C                                                                 OMYA Jeseník D

                               Sokol Tovačov                                                                   Sokol Vrbno

                               Sokol Čechovice D                                                            TJ ASPV ZŠ Javorník

                                SK Přerov C                                                                        TJ Město Albrechtice

                               OP Prostějov C                                                                   TJ Zlaté Hory

                               Sokol Buk B                                                                        Slavoj Bruntál B

                               Sokol Němčice                                                                    Sokol Jedlí

S ohledem na rozmáhající se „postupování míst v soutěži“ výbor rozhodl tento způsob především zachování si soutěže razantně od příští sezony omezit, viz. „‘“Rozpis soutěže“.

Rozlosování soutěží bude provedeno po rozlosování ligy, termíny budou kopírovat ligové soutěže.

2. Registrační řád

V příloze přikládám schválený nový Registrační řád, ke kterému ČAST v nejbližších dnech dodá prováděcí pokyny. Počítá se s tzv. „administrátory“ na regionech a později v oddílech, kteří budou mít pracovní přístup ke svým hráčům v Registru ČAST. Žádáme jednotlivé RSST, aby si takového člověka urychleně připravili.

 Je zřejmé, že platnost stávajících průkazů končí 31.12.2010, s novou či obnovovanou registrací zatím počkejte.

3. Komise rozhodčích

Výbor zvažuje delegování vrchních rozhodčích na utkání divize, odměnu by hradil výbor, cestovné oddíly (může být delegován rozhodčí z domácího oddílu). Žádáme zájemce s licencí, aby se přihlásili do konce srpna předsedovi KR panu Ondráčkovi.

4. Divize žen

Přihlášky do divize žen 2010/2011zašlete sekretáři KSST do 31.8.2010. Předpokládá se širší účast družstev, se zahájením soutěže se počítá v listopadu 2010.  

Příští schůze výboru se koná dne 31.8. 2010 ve 14.00 hodin v Olomouci.

Olomouc 19. 5.2010                                            Ing. Jaroslav Markovič                      František Kaplan

                                                                                  předseda KSST                               sekretář KSST

Napsat komentář