Krajské přebory nejmladšího a staršího žactva 2010

21. března 2010 konané ve Šternberku – VÝSLEDKY

 

Nejmladší žactvo: 16 hráčů z 11 oddílů

1. SLÁMA                              Jiří                               1999    Mikulovice                   20 bodů

2. VEIGL                                Lukáš                          2001    Rýmařov                      16 bodů

3.-4. OLEJNÍK                      Petr                             2001    Mohelnice                    13 bodů 

        DVOŘÁK                      Vítek                           2000    Jeseník                        13 bodů

5.-8. POKORNÝ                   Jakub                          1999    Mikulovice                   10 bodů

        JANDEJSEK                  Martin              2000    Štíty                             10 bodů

        RESUTÍK                       Stanislav                      1999    Mikulovice                   10 bodů

        KRÁL                             Ondřej                         1999    Prostějov                     10 bodů

9.-12. KONEČNÝ                 Radim                          2002    Chropyně                      8 bodů

        DLUHOŠ                       Matěj                          1999    Přerov                           8 bodů

        VYMĚTALÍKOVÁ        Hana                           1999    Krčmaň                         8 bodů

        ZELENKA                     Daniel                                      Vrbno p/P.                    8 bodů

13.-16. DOUBRAVSKÝ        Jakub                          1999    Neředín                         6 bodů

            ZBOŽÍNEK                Michal             2000    Neředín                         6 bodů

            NOVOTNÁ                Lucie                           1999    Krčmaň                         6 bodů

            KOPPOVÁ                Tereza             1999    Krčmaň                         6 bodů

Starší žákyně: 17 hráček  ze 6 oddílů

1. VLČKOVÁ                        Natálie                         1996    Sokol Vrbno p./P.       20 bodů 

2. KOPFOVÁ                        Tereza                         1997    Sokol Vrbno p./P.       16 bodů

3.-4. SÝKOROVÁ                 Eliška                          1996    Sokol Vrbno p./P.       13 bodů

        STRÁŽNICKÁ              Martina                        1996    Krčmaň                       13 bodů

5.-8. BAUEROVÁ                  Veronika                     1995    Krčmaň                       10 bodů

        PÁNTLÍKOVÁ              Tereza             1997    Vrbno p./P.                 10 bodů

        ZOŃOVÁ                      Hana                           1995    Krčmaň                       10 bodů

        GOTTFRIEDOVÁ         Nikola             1996    Sokol Náklo                10 bodů  

9.-10. KVAPILOVÁ             Vendula                       1997    Dlouhomilov                  8 bodů

            FOLTÝNOVÁ           Anna                           1997    Dlouhomilov                  8 bodů

11.-12. ŠTOCHLOVÁ           Petra                           1997    Vrbno p./P.                   6 bodů

            MÖLLEROVÁ           Kateřina                      1995    Šternberk                      6 bodů

13.-17. NOVOTNÁ               Michaela                      1996    Dlouhomilov                  4 body

VÁROŠOVÁ              Kristýna                       1997    Dlouhomilov                  4 body

KÓRNEROVÁ           Monika                        1997    Dlouhomilov                  4 body  

            PÁCLOVÁ                 Markéta                      1996    Olomouc                       4 body

            MÖLLEROVÁ              Lenka                          1995    Šternberk                      4 body             

Starší žaci: 25 hráčů z 11 oddílů

 

1. HRABICA                          Marián                         1995    Přerov                         20 bodů

2. JANKÚ                              Karel                           1995    Šumperk                      16 bodů

3.-4. VÉGH                            Jakub                          1996    Přerov                         13 bodů

       GONDEK                       Daniel                          1995    Jeseník                        13 bodů

5.-8. HANUŠ                         Daniel                          1998    Přerov                         10 bodů

       OLEJNÍK                        Jakub                          1997    Mohelnice                    10 bodů

       HRUBÝ                           Radek                         1997    Buk                             10 bodů

       ROMAN                         Dominik                       1998    HK DDM Olomouc     10 bodů

9.-14. TÁLSKÝ                     Jakub                          1996    Jeseník                          8 bodů

        KROUTIL                      Tomáš             1995    HK DDM Olomouc       8 bodů

        MIRČEVSKÝ                Jiří                               1997    Jeseník                          8 bodů

        DĚDÁK                          Tomáš             1995    HK DDM Olomouc       8 bodů

        KONEČNÝ                   Lukáš                          1998    Chropyně                      8 bodů

        VOGEL                          Jiří                               1995    Štíty                               8 bodů

15.-19. UHLÍŘ                       Daniel                          1996    Přerov                           6 bodů

RACL                         Adam                          1997    HK DDM Olomouc       6 bodů

ROKYTA                   Martin                         Jeseník                          6 bodů

DRAHOŇOVSKÝ     David                          1996    Jeseník                          6 bodů

ŘEZNÍČEK                Jakub                          1996    Jeseník                          6 bodů

20.-25. HORÁK                     Filip                             1996    Dubicko                        4 body

            KUČERA                   David                          1996    Krčmaň                         4 body

            JANÁČ                       Patrik                          1995    Rýmařov                        4 body

            GERHÁT                    Michal             1996    Přerov                           4 body

            NEORAL                    Ondřej                         1995    Dubicko                        4 body

            BAĎURA                   Jiří                               1998    Chropyně                      4 body

Čtyřhra starších žákyň: 8 dvojic z 5 oddílů

 

1. Vlčková Natálie – Sýkorová Eliška             Vrbno p/P.

2. Gottfriedová Nikola – Bauerová Veronika   Náklo, Krčmaň

3.-4. Zoňová Hana – Strážnická Martina                     Krčmaň

        Kopfová Tereza – Pantlíková Tereza                   Vrbno p/P

5.-8. Kvapilová Vendula – Várošová Kristýna            Dlouhomilov

        Möllerová Kateřina – Möllerová Lenka  Šternberk

        Körnerová Monika – Foltýnová Anna                 Dlouhomilov

        Novotná Michaela – Štochlová Petra                  Dlouhomilov, Vrbno p/P.

Čtyřhra starších žáků: 12 dvojic z 10 oddílů

1. Hanuš Daniel – Végh Jakub                                    Přerov

2. Roman Dominik – Kroutil Tomáš                Olomouc

3.-4. Olejník Jakub – Hrubý Radek                            Mohelnice, Buk

        Tálský Jakub – Drahoňovský David                    Jeseník

5.-8. Hrabica Marián – Gondek Daniel                       Přerov, Jeseník

        Vogel Jiří – Janků Karel                          Štíty, Šumperk

        Gerhát Michal – Uhlíř Daniel                                Přerov

        Racl Adam – Dědák Tomáš                                Olomouc

9.-12. Řezníček Jakub – Janáč Patrik              Jeseník, Rýmařov

          Horák Filip – Neoral Ondřej                             Dubicko

          Konečný Lukáš – Baďura Jiří                            Chropyně

          Mirčevský Jiří – Rokyta Martin             Jeseník   

Smíšená čtyřhra starších žáků a žákyň: 15 dvojic z 12 oddílů

 

1. Vlčková Natálie – Hrabica Marián              Vrbno p/P., Přerov

2. Sýkorová Eliška – Végh Jakub                                Vrbno p/P., Přerov

3.-4. Pantlíková Tereza – Hrubý Radek                      Vrbno p/P., Buk

        Kopfová Tereza – Drahoňovský David    Vrbno p/P., Jeseník

5.-8. Bauerová Veronika – Racl Adam                       Krčmaň, Olomouc

        Gottfriedová Nikola – Kroutil Tomáš                  Náklo, Olomouc

        Kvapilová Vendula – Olejník Jakub                    Dlouhomilov, Mohelnice

        Štochlová Petra – Hanuš Daniel               Vrbno p./P., Přerov

9.-15. Strážnická Martina – Dědák Tomáš                  Krčmaň, Olomouc

        Zoňová Hana – Kučera David                             Krčmaň

        Foltýnová Anna – Horák Filip                             Dlouhomilov, Dubicko

        Novotná Michaela – Janků Karel                        Dlouhomilov, Šumperk

        Várošová Kristýna – Neoral Ondřej                    Dlouhomilov, Dubicko

        Körnerová Monika – Vogel Jiří               Dlouhomilov, Štíty

        Páclová Markéta – Roman Dominik                    Olomouc

Zpracoval: Mgr. Zdeněk Jančo

Krčmaň dne: 21.03. 2010

Napsat komentář