Výsledky

KP starších žáků a benjamínků

Benjamínci– roč. nar. 2000 a mladší: (11hráčů a hráček)

 

1.  DVOŘÁK Vítek         OMYA Jeseník

2.  VEIGL Lukáš              Sokol Neředín

3.  KONEČNÝ Radim      Technoplast Chropyně

     DÝČKA Jan                 SK Přerov

Starší žáci – roč. nar. 1996 a mladší: (14 hráčů) 

 

1.  KONEČNÝ Lukáš       Technoplast Chropyně

2.  ROMAN Dominik          HK DDM Olomouc

3.  HORÁK Filip                 Sokol Dubicko

     HRUBÝ Radek              Sokol Buk

Starší žákyně – roč. nar. 1996 a mladší: (11 hráček)

 

1.  KOPFOVÁ Tereza           Sokol Vrbno p.P

2.  VLČKOVÁ Natálie            Sokol Vrbno p.P

3.  GOTTFRIEDOVÁ Nikola  Sokol Náklo

     FOLTÝNOVÁ Anna          Sokol Dlouhomilov

Čtyřhra starších žáků: (7 dvojic)

 

1.  OLEJNÍK Jakub – KONEČNÝ Lukáš             (Mohelnice, Chropyně)

2.  VÉGH Jakub – HRUBÝ Radek                             (Přerov, Buk)

3.  UHLÍŘ Daniel – GERHÁT Michal                         (Přerov)

     HORÁK Filip – TÁLSKÝ Jakub                           (Dubicko, Jeseník)

Čtyřhra starších žákyň: (6 dvojic)

1.  VLČKOVÁ Natálie – KOPFOVÁ Tereza                     (Vrbno p.P.)

2.  GOTTFRIEDOVÁ Nikola – VEČEŘOVÁ Michaela        (Náklo)

3.  FOLTÝNOVÁ Anna – KÖRNEROVÁ Monika   (Dlouhomilov)

     VAROŠOVÁ Kristýna – KVAPIULOVÁ Vendula           (Dlouhomilov)

Smíšená čtyřhra staršího žactva: (9 dvojic)

 

1.  OLEJNÍK Jakub – KOPFOVÁ Tereza             (Mohelnice, Vrbno p.P.)

2.  VÉGH Jakub – VLČKOVÁ Natálie                      (Přerov, Vrbno p.P.)

3.  ROMAN Dominik – FOLTÝNOVÁ Anna            (HK DDM Olomouc,Dlouhomilov)

     HRUBÝ Radek – KÖRNEROVÁ Monika            (Buk – Dlouhomilov)

Štrenberk 27.02. 2011                                                           Zdeněk Jančo, vrchní rozhodčí

Vysledky Krajské přebory 2011

Krajské přebory st. žáků – družstva

 

Chlapci                             Děvčata

1. SK Přerov                     TJ Sokol Vrbno

2. TJ Sokol Neředín           TJ Sokol Náklo

3. DDM Olomouc              TJ Sokol Dlouhomilov        

 

Krajské přebory dorostu – družstva

 

Chlapci                            Děvčata

1. SK Přerov                    TJ Sokol Vrbno

2. Sokol Němčice             TJ Krnov

3. DDM Olomouc             TJ Sokol Šternberk

 

Krajské přebory dospělých – jednotlivci

 

Muži                                                           Ženy

dvouhra

1. Rybár Petr, OMYA Jeseník                        1. Kadlčáková Alena, Sokol Neředín

2. Janovskij Vadim, Sokol Neředín                2. Veiglová Jarmila, Sokol Neředín

3. Bařina Jiří, SK Přerov                                3. Holíková Vendula, Sokol Neředín

   Jurčák Milan, OMYA Jeseník                          Maděrová Denisa, SK Přerov

 

čtyřhra

1. Stuchlý R.-Hojgr J.                                   1. Veiglová J.- Kadlčáková A.

2. Rybár P.-Jurčák M.                                   2. Holíková V.-Veselá M.

 

Mix

1. Rybár P.-Vlčková N.

2. Chalupa J.- Kadlčáková A.

Výsledky KP družstev starších žáků

Starší žáci:        

  1. SK Přerov (Gerhát, Végh, Uhlíř)
  2. TJ Sokol Neředín ( Veigl, Londín, Matějka, Maixner)
  3. HK – DDM Olomouc (Horáček, Skopal, Vandrovec)

Starší žákyně:

  1. TJ Sokol Vrbno pod Pradědem (Kopfová, Pantlíková, Vlčková)
  2. TJ Sokol Náklo ( Gottfriedová, Prázdná, Večeřová)
  3. TJ Sokol Dlouhomilov ( Foltýnová, Körnerová, Kvapilová, Várošová)

Krajské přebory nejmladšího a staršího žactva 2010

21. března 2010 konané ve Šternberku – VÝSLEDKY

 

Nejmladší žactvo: 16 hráčů z 11 oddílů

1. SLÁMA                              Jiří                               1999    Mikulovice                   20 bodů

2. VEIGL                                Lukáš                          2001    Rýmařov                      16 bodů

3.-4. OLEJNÍK                      Petr                             2001    Mohelnice                    13 bodů 

        DVOŘÁK                      Vítek                           2000    Jeseník                        13 bodů

5.-8. POKORNÝ                   Jakub                          1999    Mikulovice                   10 bodů

        JANDEJSEK                  Martin              2000    Štíty                             10 bodů

        RESUTÍK                       Stanislav                      1999    Mikulovice                   10 bodů

        KRÁL                             Ondřej                         1999    Prostějov                     10 bodů

9.-12. KONEČNÝ                 Radim                          2002    Chropyně                      8 bodů

        DLUHOŠ                       Matěj                          1999    Přerov                           8 bodů

        VYMĚTALÍKOVÁ        Hana                           1999    Krčmaň                         8 bodů

        ZELENKA                     Daniel                                      Vrbno p/P.                    8 bodů

13.-16. DOUBRAVSKÝ        Jakub                          1999    Neředín                         6 bodů

            ZBOŽÍNEK                Michal             2000    Neředín                         6 bodů

            NOVOTNÁ                Lucie                           1999    Krčmaň                         6 bodů

            KOPPOVÁ                Tereza             1999    Krčmaň                         6 bodů

Starší žákyně: 17 hráček  ze 6 oddílů

1. VLČKOVÁ                        Natálie                         1996    Sokol Vrbno p./P.       20 bodů 

2. KOPFOVÁ                        Tereza                         1997    Sokol Vrbno p./P.       16 bodů

3.-4. SÝKOROVÁ                 Eliška                          1996    Sokol Vrbno p./P.       13 bodů

        STRÁŽNICKÁ              Martina                        1996    Krčmaň                       13 bodů

5.-8. BAUEROVÁ                  Veronika                     1995    Krčmaň                       10 bodů

        PÁNTLÍKOVÁ              Tereza             1997    Vrbno p./P.                 10 bodů

        ZOŃOVÁ                      Hana                           1995    Krčmaň                       10 bodů

        GOTTFRIEDOVÁ         Nikola             1996    Sokol Náklo                10 bodů  

9.-10. KVAPILOVÁ             Vendula                       1997    Dlouhomilov                  8 bodů

            FOLTÝNOVÁ           Anna                           1997    Dlouhomilov                  8 bodů

11.-12. ŠTOCHLOVÁ           Petra                           1997    Vrbno p./P.                   6 bodů

            MÖLLEROVÁ           Kateřina                      1995    Šternberk                      6 bodů

13.-17. NOVOTNÁ               Michaela                      1996    Dlouhomilov                  4 body

VÁROŠOVÁ              Kristýna                       1997    Dlouhomilov                  4 body

KÓRNEROVÁ           Monika                        1997    Dlouhomilov                  4 body  

            PÁCLOVÁ                 Markéta                      1996    Olomouc                       4 body

            MÖLLEROVÁ              Lenka                          1995    Šternberk                      4 body             

Starší žaci: 25 hráčů z 11 oddílů

 

1. HRABICA                          Marián                         1995    Přerov                         20 bodů

2. JANKÚ                              Karel                           1995    Šumperk                      16 bodů

3.-4. VÉGH                            Jakub                          1996    Přerov                         13 bodů

       GONDEK                       Daniel                          1995    Jeseník                        13 bodů

5.-8. HANUŠ                         Daniel                          1998    Přerov                         10 bodů

       OLEJNÍK                        Jakub                          1997    Mohelnice                    10 bodů

       HRUBÝ                           Radek                         1997    Buk                             10 bodů

       ROMAN                         Dominik                       1998    HK DDM Olomouc     10 bodů

9.-14. TÁLSKÝ                     Jakub                          1996    Jeseník                          8 bodů

        KROUTIL                      Tomáš             1995    HK DDM Olomouc       8 bodů

        MIRČEVSKÝ                Jiří                               1997    Jeseník                          8 bodů

        DĚDÁK                          Tomáš             1995    HK DDM Olomouc       8 bodů

        KONEČNÝ                   Lukáš                          1998    Chropyně                      8 bodů

        VOGEL                          Jiří                               1995    Štíty                               8 bodů

15.-19. UHLÍŘ                       Daniel                          1996    Přerov                           6 bodů

RACL                         Adam                          1997    HK DDM Olomouc       6 bodů

ROKYTA                   Martin                         Jeseník                          6 bodů

DRAHOŇOVSKÝ     David                          1996    Jeseník                          6 bodů

ŘEZNÍČEK                Jakub                          1996    Jeseník                          6 bodů

20.-25. HORÁK                     Filip                             1996    Dubicko                        4 body

            KUČERA                   David                          1996    Krčmaň                         4 body

            JANÁČ                       Patrik                          1995    Rýmařov                        4 body

            GERHÁT                    Michal             1996    Přerov                           4 body

            NEORAL                    Ondřej                         1995    Dubicko                        4 body

            BAĎURA                   Jiří                               1998    Chropyně                      4 body

Čtyřhra starších žákyň: 8 dvojic z 5 oddílů

 

1. Vlčková Natálie – Sýkorová Eliška             Vrbno p/P.

2. Gottfriedová Nikola – Bauerová Veronika   Náklo, Krčmaň

3.-4. Zoňová Hana – Strážnická Martina                     Krčmaň

        Kopfová Tereza – Pantlíková Tereza                   Vrbno p/P

5.-8. Kvapilová Vendula – Várošová Kristýna            Dlouhomilov

        Möllerová Kateřina – Möllerová Lenka  Šternberk

        Körnerová Monika – Foltýnová Anna                 Dlouhomilov

        Novotná Michaela – Štochlová Petra                  Dlouhomilov, Vrbno p/P.

Čtyřhra starších žáků: 12 dvojic z 10 oddílů

1. Hanuš Daniel – Végh Jakub                                    Přerov

2. Roman Dominik – Kroutil Tomáš                Olomouc

3.-4. Olejník Jakub – Hrubý Radek                            Mohelnice, Buk

        Tálský Jakub – Drahoňovský David                    Jeseník

5.-8. Hrabica Marián – Gondek Daniel                       Přerov, Jeseník

        Vogel Jiří – Janků Karel                          Štíty, Šumperk

        Gerhát Michal – Uhlíř Daniel                                Přerov

        Racl Adam – Dědák Tomáš                                Olomouc

9.-12. Řezníček Jakub – Janáč Patrik              Jeseník, Rýmařov

          Horák Filip – Neoral Ondřej                             Dubicko

          Konečný Lukáš – Baďura Jiří                            Chropyně

          Mirčevský Jiří – Rokyta Martin             Jeseník   

Smíšená čtyřhra starších žáků a žákyň: 15 dvojic z 12 oddílů

 

1. Vlčková Natálie – Hrabica Marián              Vrbno p/P., Přerov

2. Sýkorová Eliška – Végh Jakub                                Vrbno p/P., Přerov

3.-4. Pantlíková Tereza – Hrubý Radek                      Vrbno p/P., Buk

        Kopfová Tereza – Drahoňovský David    Vrbno p/P., Jeseník

5.-8. Bauerová Veronika – Racl Adam                       Krčmaň, Olomouc

        Gottfriedová Nikola – Kroutil Tomáš                  Náklo, Olomouc

        Kvapilová Vendula – Olejník Jakub                    Dlouhomilov, Mohelnice

        Štochlová Petra – Hanuš Daniel               Vrbno p./P., Přerov

9.-15. Strážnická Martina – Dědák Tomáš                  Krčmaň, Olomouc

        Zoňová Hana – Kučera David                             Krčmaň

        Foltýnová Anna – Horák Filip                             Dlouhomilov, Dubicko

        Novotná Michaela – Janků Karel                        Dlouhomilov, Šumperk

        Várošová Kristýna – Neoral Ondřej                    Dlouhomilov, Dubicko

        Körnerová Monika – Vogel Jiří               Dlouhomilov, Štíty

        Páclová Markéta – Roman Dominik                    Olomouc

Zpracoval: Mgr. Zdeněk Jančo

Krčmaň dne: 21.03. 2010

Výsledky krajského přeboru dorostenců 2010

 

Dorostenci dvouhra  
     
1. Kovačík Jakub DDM Olomouc
2. Boháč Jan SK Přerov
3. Bařina Jiří SK Přerov
  Hrabica Marian SK Přerov
     
Dorostenky dvouhra  
     
1. Vlčková Natálie Vrbno
2. Benešová Dagmar Ondratice
3. Maděrková Denisa SK Přerov
  Jurečková Petra Neředín
     
Dorostenci čtyřhra  
     
1. Kyselák Tomáš – Hrabica Marian SK Přerov
2. Boháč Jan – Bařina Jiří SK Přerov
3. Kovačík Jakub – Hoerlle Carlos DDM Olomouc/Neředín
  Šuba Vojtěch – Vogel Jiří Hranice/Štíty
     
Dorostenky čtyřhra  
     
1. Matějíčková Barbora – Daříčková Iveta Krnov
2. Vlčková Natálie – Sýkorová Eliška Vrbno
3. Maděrková Denisa – Fábryová Markéta SK Přerov
  Jurečková Petra – Vysloužilová Karolína Neředín
     
Mix    
1. Boháč Jan – Vlčková Natálie SK Přerov/Vrbno
2. Bařina Jiří – Maděrková Denisa SK Přerov
3. Uhlíř Daniel – Matějíčková Barbora SK Přerov/Krnov
  Kovačík Jakub – Jurečková Petra DDM Olomouc/Neředín

Výsledky KP družstev Staršího žactva – Jeseník 20.2.2010

Chlapci:                                                                                            Děvčata – zúčastnilo se pouze jedno družstvo a to Vrbno pod Pradědem – automatický postu na republiku

1. Přerov

2. Jeseník

3. Olomouc

pozn. tučně – postupují na republiku

Výsledky krajského přeboru družstev dorostu 2010

Dorostenci:    1. SK Přerov A ( Bařina.J., Boháč. J. Hrabica M.
                            2. SK Přerov B (Végh J., Kyselák T., Uhlíř D.)
                            3. HK-DDM Olomouc ( Štefančík Z., Hel.M, Kroutil T.)

Dorostenky:  1.SK Přerov ( Maděrková D., Fábryová M.)
                           2.Sokol Vrbno ( Vlčková N. Sýkorová E.)
                           3.TJ Krnov A (Matějíčková M., Daříčková D.)

Výsledky krajských přeborů jednotlivců 2010

Dvouhra mužů:    1. Plšek Josef SK Přerov
                                   2. Rybár Petr OMYA Jeseník
                             3.-4. Bařina Jiří SK Přerov

                                        Hojgr Jan OMYA Jeseník

Dvouhra žen:          1. Kadlčáková Alena Sokol Neředín
                                      2. Veiglová Jarmila Sokol Neředín
                                      3. Polednová Vendula Sokol Neředín

Čtyřhra mužů:        1. Rybár Petr-Jurčák Milan OMYA Jeseník
                                     2. Píša Radovan-Hojgr Jan Šumperk-Jeseník
                               3.-4. Vejmola Pavel-Brátel Zdeněk OP Prostějov
                                          Maděrka Svatopluk-Plšek Josef SK Přerov

Čtyřhra žen:            1. Kadlčáková A.-Polednová V. Sokol Neředín
                                     2. Veiglová J.-Hájková I. Sokol Neředín
                                3.-4. Maděrková D.-Fábryová M. SK Přerov
                                          Dvořáková E.-Jurečková P. Sokol Neředín

Smíšená čtyřhra:       1. Holík Petr-Polednová Vendula Sokol Naředín
                                          2. Kovačík Jakub-Hájková Iveta Sokol Neředín
                                    3.-4. Rybár Petr-Vlčková Natálie Jeseník-Vrbno
                                              Podešva Jiří-Jurečková Petra Neředín-DDM OL.

Výsledky KP jednotlivců mládeže za rok 2009

  konaného 6.2. 2010 v Olomouci, Tř. 17.listopadu  
Účast: 27 mladších žáků a 9 mladších žákyň z 13 oddílů kraje     
 
Dvouhra ml. žáci:    
1. Olejník Jakub Mohelnice 97  
2. Hanuš Daniel Přerov 98  
3.-4. Vandrovec Radek HK DDM 97  
  Vlach Martin Němčice 98  
5.-8. Veigl Lukáš Rýmařov 01  
  Gerhát Michal Přerov 97  
  Hrubý Radek Buk 97  
  Roman Dominik HK DDM 98  
9.-14. Mirčevský Jiří Jeseník 97  
  Štejgl Josef Jeseník 98  
  Vlach Michal Němčice 98  
  Konečný Lukáš Chropyně 98  
  Marák Jan Mohelnice 97  
  Král Ondřej Prostějov 99  
15.- 21. Racl Adam HK DDM 97  
  Zákostelský Stanislav Přerov  98  
  Hrůza Denis Prostějov 99  
  Jandejsek Martin Štíty 00  
  Lichnovský Radek Vrbno 97  
  Harašta Tomáš HK DDM 98  
  Dvořák Vítek Jeseník 00  
22.-27. Homola Jan  Rýmařov 97  
  Konečný Radim  Chropyně 02  
  Dluhoš Matěj Přerov 99  
  Ohlídal Petr Prostějov 97  
  Matějka Marek Neředín 99  
  Zbožínek Michal Neředín 00  
 
 
Smíšená čtyřhra ml. žáctva:    
1. Hrubý, Pantlíková Buk, Vrbno  
2. Lichnovský, Kopfová Vrbno  
3. Roman, Utěšená HK DDM        
4. Vandrovec, Koppová HK DDM, Krčmaň      
5.-7. Konečný, Štochlová Chropyně, Vrbno      
  Veigl, Bláhová Rýmařov, Krnov        
  Matějka, Vymětalíková Neředín, Krčmaň      
8. – 9. Racl, Novotná HK DDM, Krčmaň      
  Harašta, Dvorská HK DDM, Krčmaň      
         
Dvouhra ml. žákyň:    
1. Kopfová Tereza Vrbno 97  
2. Bláhová Barbara Krnov 98  
3.-4. Štochlová Petra Vrbno 97      
  Pantlíková Tereza Vrbno 97      
5. – 6. Utěšená Jana HK DDM 97  
  Novotná Lucie Krčmaň 99  
7. – 9. Dvorská Natálie Krčmaň 98  
  Vymětalíková Hana  Krčmaň 99  
  Koppová Tereza Krčmaň 99  
 
Čtyřhra ml. žákyň:  
1. Kopfová, Pantlíková Vrbno 97  
2. Bláhová, Štochlová Krnov, Vrbno  
3. Koppová, Dvorská Krčmaň      
4. Vymětalíková, Novotná Krčmaň  
 
Čtyřhra ml. žáků:    
1. Olejník, Hrubý Mohelnice, Buk  
2. Gerhát, Hanuš Přerov  
3. Roman, Vandrovec HK DDM  
4. Vlach Martin a Michal Němčice  
5.-8. Homola, Veigl Rýmařov  
  Konečný, Lichnovský Chropyně, Vrbno  
  Štejgl, Mirčevský Jeseník  
  Jandejsek, Marák Štíty, Mohelnice  
9.-13. Král, Hrůza Prostějov  
  Racl, Harašta HK DDM  
  Dluhoš, Zákostelský Přerov  
  Ohlídal, Dvořák Prostějov, Jeseník  
  Zbožínek, Matějka Neředín  
       
 
  Přehled úspěšnosti oddílů:  
  Oddíly SF umístění 1., 2. a 3.-4. místa  
         
  Vrbno 6 (2,5+1,5+2)  
  HK DDM 3,5 (0+0+3,5)  
  Krčmaň 2,5 (0+0+2,5)  
  Přerov 2 (0+2+0)  
  Němčice 2 (0+0+2)  
  Mohelnice 1,5 (1,5+0+0)  
  Krnov 1,5 (0+1,5+0)  
  Buk 1 (1+0+0)  
 
Nejúspěšnější hráčka: KOPFOVÁ Tereza  –  získala:  2 zlatá  a 1stříbrné umístění  
Nejúspěšnější hráč: OLEJNÍK Jakub  –  získal:  2 zlatá umístění  

Krajský žebříček 2009 – ženy

 

Krajský žebříček 2009 – ženy

1-2KORBELOVÁ RomanaSokol Čechovice
KADLČÁKOVÁ AlenaSokol Neředín
3.ČECHOVÁ KristinaSlavoj Bruntál
4.NĚMCOVÁ IvaSokol Neředín
5.VEIGLOVÁ JarmilaSokol Neředín
6.KLÁTOVÁ ZuzanaSokol Neředín
7.CHLEBCOVÁ MartinaSokol Vrbno p. Pr.
8.POLEDNOVÁ VendulaSokol Neředín
9.MARTINKOVÁ BlankaSokol Vrbno p. Pr.
10.KLIŠOVÁ AlenaSK Přerov
11-15.SOLAŘOVÁ KvětaSokol Nový Malín
HERMANOVÁ IrenaSK Přerov
HUBÁČKOVÁ MichaelaOP Prostějov
MADĚRKOVÁ DenisaSK Přerov
MOJŽÍŠKOVÁ SoňaSokol Vrbno p. Pr.
16.-20. POSPÍŠILOVÁ CarmenSK Přerov
BENEŠOVÁ DagmarSokol Ondratice
HÁJKOVÁ IvetaSokol Neředín
KŘÍŽOVÁ IrenaSokol Náklo
MATÝSOVÁ EmílieSokol Nový Malín
21.-30. ZITTOVÁ RadomíraSokol Jestřebí
FÁBRYOVÁ MarkétaSK Přerov
FRIEDRICHOVÁ DenisaSokol Krčmaň
HÁZOVÁ KatarínaSokol Dolní Újezd
HEJDUKOVÁ OlgaSokol Buk
JEŽKOVÁ KateřinaTJ Krnov
JOUKLOVÁ PavlínaSK Přerov
JUREČKOVÁ PetraHK DDM Olomouc
SEHNÁLKOVÁ LenkaSokol Dřevohostice
SLAVÍKOVÁ LenkaSokol Vrbno p. Pr.
31.-51. VELECHOVÁ AdélaHK DDM Olomouc
BOHÁČOVÁ MarcelaSK Přerov
DAŘIČKOVÁ IvetaTJ Krnov
GOTTFRIEDOVÁ NikolaSokol Náklo
HLAVÁČOVÁ KateřinaSDH Lhota
HOJGROVÁ PetraTTC Mohelnice
HUDCOVÁ JanaTJ Chropyně
LEDEREROVÁ HanaSokol Neředín
MAZURKOVÁ LenkaSokol Dlouhomilov
PLODKOVÁ GabrielaSokol Křelov
PŘIKRYLOVÁ AdélaHK DDM Olomouc
RYŠKOVÁ LucieSDH Lhota
SMIČKOVÁ BarboraHK DDM Olomouc
STRÁŽNICKÁ MartinaSokol Krčmaň
STRKÁČOVÁ AnnaHK DDM Olomouc
SÝKOROVÁ EliškaSokol Vrbno p. Pr.
ŠTELCOVÁ MichaelaSokol Dlouhomilov
VLČKOVÁ NatálieSokol Vrbno p. Pr.
VYSLOUŽILOVÁ KarolínaSokol Neředín
ZLÁMALOVÁ PetraTJ Chropyně
ZOŇOVÁ HanaSokol Krčmaň