Výsledky

Krajské přebory nejmladšího a staršího žactva 2010

21. března 2010 konané ve Šternberku – VÝSLEDKY

 

Nejmladší žactvo: 16 hráčů z 11 oddílů

1. SLÁMA                              Jiří                               1999    Mikulovice                   20 bodů

2. VEIGL                                Lukáš                          2001    Rýmařov                      16 bodů

3.-4. OLEJNÍK                      Petr                             2001    Mohelnice                    13 bodů 

        DVOŘÁK                      Vítek                           2000    Jeseník                        13 bodů

5.-8. POKORNÝ                   Jakub                          1999    Mikulovice                   10 bodů

        JANDEJSEK                  Martin              2000    Štíty                             10 bodů

        RESUTÍK                       Stanislav                      1999    Mikulovice                   10 bodů

        KRÁL                             Ondřej                         1999    Prostějov                     10 bodů

9.-12. KONEČNÝ                 Radim                          2002    Chropyně                      8 bodů

        DLUHOŠ                       Matěj                          1999    Přerov                           8 bodů

        VYMĚTALÍKOVÁ        Hana                           1999    Krčmaň                         8 bodů

        ZELENKA                     Daniel                                      Vrbno p/P.                    8 bodů

13.-16. DOUBRAVSKÝ        Jakub                          1999    Neředín                         6 bodů

            ZBOŽÍNEK                Michal             2000    Neředín                         6 bodů

            NOVOTNÁ                Lucie                           1999    Krčmaň                         6 bodů

            KOPPOVÁ                Tereza             1999    Krčmaň                         6 bodů

Starší žákyně: 17 hráček  ze 6 oddílů

1. VLČKOVÁ                        Natálie                         1996    Sokol Vrbno p./P.       20 bodů 

2. KOPFOVÁ                        Tereza                         1997    Sokol Vrbno p./P.       16 bodů

3.-4. SÝKOROVÁ                 Eliška                          1996    Sokol Vrbno p./P.       13 bodů

        STRÁŽNICKÁ              Martina                        1996    Krčmaň                       13 bodů

5.-8. BAUEROVÁ                  Veronika                     1995    Krčmaň                       10 bodů

        PÁNTLÍKOVÁ              Tereza             1997    Vrbno p./P.                 10 bodů

        ZOŃOVÁ                      Hana                           1995    Krčmaň                       10 bodů

        GOTTFRIEDOVÁ         Nikola             1996    Sokol Náklo                10 bodů  

9.-10. KVAPILOVÁ             Vendula                       1997    Dlouhomilov                  8 bodů

            FOLTÝNOVÁ           Anna                           1997    Dlouhomilov                  8 bodů

11.-12. ŠTOCHLOVÁ           Petra                           1997    Vrbno p./P.                   6 bodů

            MÖLLEROVÁ           Kateřina                      1995    Šternberk                      6 bodů

13.-17. NOVOTNÁ               Michaela                      1996    Dlouhomilov                  4 body

VÁROŠOVÁ              Kristýna                       1997    Dlouhomilov                  4 body

KÓRNEROVÁ           Monika                        1997    Dlouhomilov                  4 body  

            PÁCLOVÁ                 Markéta                      1996    Olomouc                       4 body

            MÖLLEROVÁ              Lenka                          1995    Šternberk                      4 body             

Starší žaci: 25 hráčů z 11 oddílů

 

1. HRABICA                          Marián                         1995    Přerov                         20 bodů

2. JANKÚ                              Karel                           1995    Šumperk                      16 bodů

3.-4. VÉGH                            Jakub                          1996    Přerov                         13 bodů

       GONDEK                       Daniel                          1995    Jeseník                        13 bodů

5.-8. HANUŠ                         Daniel                          1998    Přerov                         10 bodů

       OLEJNÍK                        Jakub                          1997    Mohelnice                    10 bodů

       HRUBÝ                           Radek                         1997    Buk                             10 bodů

       ROMAN                         Dominik                       1998    HK DDM Olomouc     10 bodů

9.-14. TÁLSKÝ                     Jakub                          1996    Jeseník                          8 bodů

        KROUTIL                      Tomáš             1995    HK DDM Olomouc       8 bodů

        MIRČEVSKÝ                Jiří                               1997    Jeseník                          8 bodů

        DĚDÁK                          Tomáš             1995    HK DDM Olomouc       8 bodů

        KONEČNÝ                   Lukáš                          1998    Chropyně                      8 bodů

        VOGEL                          Jiří                               1995    Štíty                               8 bodů

15.-19. UHLÍŘ                       Daniel                          1996    Přerov                           6 bodů

RACL                         Adam                          1997    HK DDM Olomouc       6 bodů

ROKYTA                   Martin                         Jeseník                          6 bodů

DRAHOŇOVSKÝ     David                          1996    Jeseník                          6 bodů

ŘEZNÍČEK                Jakub                          1996    Jeseník                          6 bodů

20.-25. HORÁK                     Filip                             1996    Dubicko                        4 body

            KUČERA                   David                          1996    Krčmaň                         4 body

            JANÁČ                       Patrik                          1995    Rýmařov                        4 body

            GERHÁT                    Michal             1996    Přerov                           4 body

            NEORAL                    Ondřej                         1995    Dubicko                        4 body

            BAĎURA                   Jiří                               1998    Chropyně                      4 body

Čtyřhra starších žákyň: 8 dvojic z 5 oddílů

 

1. Vlčková Natálie – Sýkorová Eliška             Vrbno p/P.

2. Gottfriedová Nikola – Bauerová Veronika   Náklo, Krčmaň

3.-4. Zoňová Hana – Strážnická Martina                     Krčmaň

        Kopfová Tereza – Pantlíková Tereza                   Vrbno p/P

5.-8. Kvapilová Vendula – Várošová Kristýna            Dlouhomilov

        Möllerová Kateřina – Möllerová Lenka  Šternberk

        Körnerová Monika – Foltýnová Anna                 Dlouhomilov

        Novotná Michaela – Štochlová Petra                  Dlouhomilov, Vrbno p/P.

Čtyřhra starších žáků: 12 dvojic z 10 oddílů

1. Hanuš Daniel – Végh Jakub                                    Přerov

2. Roman Dominik – Kroutil Tomáš                Olomouc

3.-4. Olejník Jakub – Hrubý Radek                            Mohelnice, Buk

        Tálský Jakub – Drahoňovský David                    Jeseník

5.-8. Hrabica Marián – Gondek Daniel                       Přerov, Jeseník

        Vogel Jiří – Janků Karel                          Štíty, Šumperk

        Gerhát Michal – Uhlíř Daniel                                Přerov

        Racl Adam – Dědák Tomáš                                Olomouc

9.-12. Řezníček Jakub – Janáč Patrik              Jeseník, Rýmařov

          Horák Filip – Neoral Ondřej                             Dubicko

          Konečný Lukáš – Baďura Jiří                            Chropyně

          Mirčevský Jiří – Rokyta Martin             Jeseník   

Smíšená čtyřhra starších žáků a žákyň: 15 dvojic z 12 oddílů

 

1. Vlčková Natálie – Hrabica Marián              Vrbno p/P., Přerov

2. Sýkorová Eliška – Végh Jakub                                Vrbno p/P., Přerov

3.-4. Pantlíková Tereza – Hrubý Radek                      Vrbno p/P., Buk

        Kopfová Tereza – Drahoňovský David    Vrbno p/P., Jeseník

5.-8. Bauerová Veronika – Racl Adam                       Krčmaň, Olomouc

        Gottfriedová Nikola – Kroutil Tomáš                  Náklo, Olomouc

        Kvapilová Vendula – Olejník Jakub                    Dlouhomilov, Mohelnice

        Štochlová Petra – Hanuš Daniel               Vrbno p./P., Přerov

9.-15. Strážnická Martina – Dědák Tomáš                  Krčmaň, Olomouc

        Zoňová Hana – Kučera David                             Krčmaň

        Foltýnová Anna – Horák Filip                             Dlouhomilov, Dubicko

        Novotná Michaela – Janků Karel                        Dlouhomilov, Šumperk

        Várošová Kristýna – Neoral Ondřej                    Dlouhomilov, Dubicko

        Körnerová Monika – Vogel Jiří               Dlouhomilov, Štíty

        Páclová Markéta – Roman Dominik                    Olomouc

Zpracoval: Mgr. Zdeněk Jančo

Krčmaň dne: 21.03. 2010

Výsledky krajského přeboru dorostenců 2010

 

Dorostenci dvouhra  
     
1. Kovačík Jakub DDM Olomouc
2. Boháč Jan SK Přerov
3. Bařina Jiří SK Přerov
  Hrabica Marian SK Přerov
     
Dorostenky dvouhra  
     
1. Vlčková Natálie Vrbno
2. Benešová Dagmar Ondratice
3. Maděrková Denisa SK Přerov
  Jurečková Petra Neředín
     
Dorostenci čtyřhra  
     
1. Kyselák Tomáš – Hrabica Marian SK Přerov
2. Boháč Jan – Bařina Jiří SK Přerov
3. Kovačík Jakub – Hoerlle Carlos DDM Olomouc/Neředín
  Šuba Vojtěch – Vogel Jiří Hranice/Štíty
     
Dorostenky čtyřhra  
     
1. Matějíčková Barbora – Daříčková Iveta Krnov
2. Vlčková Natálie – Sýkorová Eliška Vrbno
3. Maděrková Denisa – Fábryová Markéta SK Přerov
  Jurečková Petra – Vysloužilová Karolína Neředín
     
Mix    
1. Boháč Jan – Vlčková Natálie SK Přerov/Vrbno
2. Bařina Jiří – Maděrková Denisa SK Přerov
3. Uhlíř Daniel – Matějíčková Barbora SK Přerov/Krnov
  Kovačík Jakub – Jurečková Petra DDM Olomouc/Neředín

Výsledky KP družstev Staršího žactva – Jeseník 20.2.2010

Chlapci:                                                                                            Děvčata – zúčastnilo se pouze jedno družstvo a to Vrbno pod Pradědem – automatický postu na republiku

1. Přerov

2. Jeseník

3. Olomouc

pozn. tučně – postupují na republiku

Výsledky krajského přeboru družstev dorostu 2010

Dorostenci:    1. SK Přerov A ( Bařina.J., Boháč. J. Hrabica M.
                            2. SK Přerov B (Végh J., Kyselák T., Uhlíř D.)
                            3. HK-DDM Olomouc ( Štefančík Z., Hel.M, Kroutil T.)

Dorostenky:  1.SK Přerov ( Maděrková D., Fábryová M.)
                           2.Sokol Vrbno ( Vlčková N. Sýkorová E.)
                           3.TJ Krnov A (Matějíčková M., Daříčková D.)

Výsledky krajských přeborů jednotlivců 2010

Dvouhra mužů:    1. Plšek Josef SK Přerov
                                   2. Rybár Petr OMYA Jeseník
                             3.-4. Bařina Jiří SK Přerov

                                        Hojgr Jan OMYA Jeseník

Dvouhra žen:          1. Kadlčáková Alena Sokol Neředín
                                      2. Veiglová Jarmila Sokol Neředín
                                      3. Polednová Vendula Sokol Neředín

Čtyřhra mužů:        1. Rybár Petr-Jurčák Milan OMYA Jeseník
                                     2. Píša Radovan-Hojgr Jan Šumperk-Jeseník
                               3.-4. Vejmola Pavel-Brátel Zdeněk OP Prostějov
                                          Maděrka Svatopluk-Plšek Josef SK Přerov

Čtyřhra žen:            1. Kadlčáková A.-Polednová V. Sokol Neředín
                                     2. Veiglová J.-Hájková I. Sokol Neředín
                                3.-4. Maděrková D.-Fábryová M. SK Přerov
                                          Dvořáková E.-Jurečková P. Sokol Neředín

Smíšená čtyřhra:       1. Holík Petr-Polednová Vendula Sokol Naředín
                                          2. Kovačík Jakub-Hájková Iveta Sokol Neředín
                                    3.-4. Rybár Petr-Vlčková Natálie Jeseník-Vrbno
                                              Podešva Jiří-Jurečková Petra Neředín-DDM OL.

Výsledky KP jednotlivců mládeže za rok 2009

  konaného 6.2. 2010 v Olomouci, Tř. 17.listopadu  
Účast: 27 mladších žáků a 9 mladších žákyň z 13 oddílů kraje     
 
Dvouhra ml. žáci:    
1. Olejník Jakub Mohelnice 97  
2. Hanuš Daniel Přerov 98  
3.-4. Vandrovec Radek HK DDM 97  
  Vlach Martin Němčice 98  
5.-8. Veigl Lukáš Rýmařov 01  
  Gerhát Michal Přerov 97  
  Hrubý Radek Buk 97  
  Roman Dominik HK DDM 98  
9.-14. Mirčevský Jiří Jeseník 97  
  Štejgl Josef Jeseník 98  
  Vlach Michal Němčice 98  
  Konečný Lukáš Chropyně 98  
  Marák Jan Mohelnice 97  
  Král Ondřej Prostějov 99  
15.- 21. Racl Adam HK DDM 97  
  Zákostelský Stanislav Přerov  98  
  Hrůza Denis Prostějov 99  
  Jandejsek Martin Štíty 00  
  Lichnovský Radek Vrbno 97  
  Harašta Tomáš HK DDM 98  
  Dvořák Vítek Jeseník 00  
22.-27. Homola Jan  Rýmařov 97  
  Konečný Radim  Chropyně 02  
  Dluhoš Matěj Přerov 99  
  Ohlídal Petr Prostějov 97  
  Matějka Marek Neředín 99  
  Zbožínek Michal Neředín 00  
 
 
Smíšená čtyřhra ml. žáctva:    
1. Hrubý, Pantlíková Buk, Vrbno  
2. Lichnovský, Kopfová Vrbno  
3. Roman, Utěšená HK DDM        
4. Vandrovec, Koppová HK DDM, Krčmaň      
5.-7. Konečný, Štochlová Chropyně, Vrbno      
  Veigl, Bláhová Rýmařov, Krnov        
  Matějka, Vymětalíková Neředín, Krčmaň      
8. – 9. Racl, Novotná HK DDM, Krčmaň      
  Harašta, Dvorská HK DDM, Krčmaň      
         
Dvouhra ml. žákyň:    
1. Kopfová Tereza Vrbno 97  
2. Bláhová Barbara Krnov 98  
3.-4. Štochlová Petra Vrbno 97      
  Pantlíková Tereza Vrbno 97      
5. – 6. Utěšená Jana HK DDM 97  
  Novotná Lucie Krčmaň 99  
7. – 9. Dvorská Natálie Krčmaň 98  
  Vymětalíková Hana  Krčmaň 99  
  Koppová Tereza Krčmaň 99  
 
Čtyřhra ml. žákyň:  
1. Kopfová, Pantlíková Vrbno 97  
2. Bláhová, Štochlová Krnov, Vrbno  
3. Koppová, Dvorská Krčmaň      
4. Vymětalíková, Novotná Krčmaň  
 
Čtyřhra ml. žáků:    
1. Olejník, Hrubý Mohelnice, Buk  
2. Gerhát, Hanuš Přerov  
3. Roman, Vandrovec HK DDM  
4. Vlach Martin a Michal Němčice  
5.-8. Homola, Veigl Rýmařov  
  Konečný, Lichnovský Chropyně, Vrbno  
  Štejgl, Mirčevský Jeseník  
  Jandejsek, Marák Štíty, Mohelnice  
9.-13. Král, Hrůza Prostějov  
  Racl, Harašta HK DDM  
  Dluhoš, Zákostelský Přerov  
  Ohlídal, Dvořák Prostějov, Jeseník  
  Zbožínek, Matějka Neředín  
       
 
  Přehled úspěšnosti oddílů:  
  Oddíly SF umístění 1., 2. a 3.-4. místa  
         
  Vrbno 6 (2,5+1,5+2)  
  HK DDM 3,5 (0+0+3,5)  
  Krčmaň 2,5 (0+0+2,5)  
  Přerov 2 (0+2+0)  
  Němčice 2 (0+0+2)  
  Mohelnice 1,5 (1,5+0+0)  
  Krnov 1,5 (0+1,5+0)  
  Buk 1 (1+0+0)  
 
Nejúspěšnější hráčka: KOPFOVÁ Tereza  –  získala:  2 zlatá  a 1stříbrné umístění  
Nejúspěšnější hráč: OLEJNÍK Jakub  –  získal:  2 zlatá umístění  

Krajský žebříček 2009 – ženy

 

Krajský žebříček 2009 – ženy

1-2KORBELOVÁ RomanaSokol Čechovice
KADLČÁKOVÁ AlenaSokol Neředín
3.ČECHOVÁ KristinaSlavoj Bruntál
4.NĚMCOVÁ IvaSokol Neředín
5.VEIGLOVÁ JarmilaSokol Neředín
6.KLÁTOVÁ ZuzanaSokol Neředín
7.CHLEBCOVÁ MartinaSokol Vrbno p. Pr.
8.POLEDNOVÁ VendulaSokol Neředín
9.MARTINKOVÁ BlankaSokol Vrbno p. Pr.
10.KLIŠOVÁ AlenaSK Přerov
11-15.SOLAŘOVÁ KvětaSokol Nový Malín
HERMANOVÁ IrenaSK Přerov
HUBÁČKOVÁ MichaelaOP Prostějov
MADĚRKOVÁ DenisaSK Přerov
MOJŽÍŠKOVÁ SoňaSokol Vrbno p. Pr.
16.-20. POSPÍŠILOVÁ CarmenSK Přerov
BENEŠOVÁ DagmarSokol Ondratice
HÁJKOVÁ IvetaSokol Neředín
KŘÍŽOVÁ IrenaSokol Náklo
MATÝSOVÁ EmílieSokol Nový Malín
21.-30. ZITTOVÁ RadomíraSokol Jestřebí
FÁBRYOVÁ MarkétaSK Přerov
FRIEDRICHOVÁ DenisaSokol Krčmaň
HÁZOVÁ KatarínaSokol Dolní Újezd
HEJDUKOVÁ OlgaSokol Buk
JEŽKOVÁ KateřinaTJ Krnov
JOUKLOVÁ PavlínaSK Přerov
JUREČKOVÁ PetraHK DDM Olomouc
SEHNÁLKOVÁ LenkaSokol Dřevohostice
SLAVÍKOVÁ LenkaSokol Vrbno p. Pr.
31.-51. VELECHOVÁ AdélaHK DDM Olomouc
BOHÁČOVÁ MarcelaSK Přerov
DAŘIČKOVÁ IvetaTJ Krnov
GOTTFRIEDOVÁ NikolaSokol Náklo
HLAVÁČOVÁ KateřinaSDH Lhota
HOJGROVÁ PetraTTC Mohelnice
HUDCOVÁ JanaTJ Chropyně
LEDEREROVÁ HanaSokol Neředín
MAZURKOVÁ LenkaSokol Dlouhomilov
PLODKOVÁ GabrielaSokol Křelov
PŘIKRYLOVÁ AdélaHK DDM Olomouc
RYŠKOVÁ LucieSDH Lhota
SMIČKOVÁ BarboraHK DDM Olomouc
STRÁŽNICKÁ MartinaSokol Krčmaň
STRKÁČOVÁ AnnaHK DDM Olomouc
SÝKOROVÁ EliškaSokol Vrbno p. Pr.
ŠTELCOVÁ MichaelaSokol Dlouhomilov
VLČKOVÁ NatálieSokol Vrbno p. Pr.
VYSLOUŽILOVÁ KarolínaSokol Neředín
ZLÁMALOVÁ PetraTJ Chropyně
ZOŇOVÁ HanaSokol Krčmaň

Žebříček kraje Olomouc 2008-2009

1.-2. Janoštík Petr Omya Jeseník A
1.-2. Matějíček Miloš st. Omya Jeseník A
3. Matějíček Miloš ml. Omya Jeseník A
4. Rybár Petr Omya Jeseník B
5. Wiesner Petr Pramet Šumperk A
6. Matějíček Martin Omya Jeseník A
7. Stužka Petr OP Prostějov A
8. Kumstát Roman OP Prostějov A
9. Píša Radovan Pramet Šumperk A
10. Šťastný Zdeněk Čechovice A
11. Vejmola Pavel OP Prostějov A
12. Formánek Jakub Pramet Šumperk A
13. Stuchlý Rostislav Omya Jeseník B
14. Matějka Pavel Čechovice A
15. Štěpán Jiří Čechovice A
16. Kumstát Martin Prostějov B
17. Maděrka Svatopluk Přerov A
18. Richter David Čechovice B
19. Hojgr Jan Zábřeh A
20. Plšek Josef Přerov A
21.-30. Paraskevopulos Andreas Omya Jeseník B
  Kalabis Petr Čechovice A
  Žvátora Miroslav Šumperk B
  Sedláček Vladimír Sokol Neředín A
  Coufal Igor Šternberk A
  Koutný Pavel Buk A
  Jurčák Milan Omya Jeseník B
  Müller Jiří Pramet Šumperk A
  Malý Jan Šumperk B
  Holík Petr Neředín B
31.-50. Bařina Jiří Přerov A
  Stužka Oldřich ml. Prostějov B
  Brátel Zdeněk OP Prostějov A
  Topič Petr TJ Chropyně A
  Vyvial Jaromír Prostějov B
  Chalupa Jakub Sokol Neředín A
  Čapčuch Josef ml. Šternberk A
  Chromec Martin Neředín B
  Šuba Bedřich Hranice A
  Král Filip TJ Chropyně A
  Valašík Lukáš Přerov A
  Finger Jaroslav Šumperk B
  Urban Oto Zábřeh A
  Jančík Jiří Čechovice B
  Senohrábek Zdeněk Jeseník C
  Netesal Jiří Přerov C
  Pazdera Jaroslav Buk A
  Bluma Jindřich Přerov B
  Pospíšil Jaroslav Sokol Neředín A
  Chytil Milan Čechovice B
51.-70 Štěpánek Martin Krnov A
  Malý Jiří Šumperk B
  Veselý Jindřich ml. Bruntál A
  Paraskevopulos Filip Jeseník C
  Dubský Pavel Neředín B
  Šimek Pavel Jeseník C
  Benek Jaromír Čechovice C
  Vorlický Pavel Šternberk A
  Vejmola Antonín Šternberk A
  Krutil Radek Rakov A
  Venclů Lukáš Hranice A
  Běhal Milan Neředín B
  Schovanec Zdeněk TJ Chropyně A
  Švesták Drahoslav Kolšov A
  Rytíř Pavel Lipník A
  Vinkler Vladimír Omya Jeseník B
  Jarmar Petr Zábřeh A
  Ptáček Jaroslav Bruntál A
  Kvapil Tomáš Čechovice C
  Grmela Aleš Nový Svět A
  Korbelová Romana Čechovice D
71.-100. Mergenthal Otmar Přerov B
  Holiš Roman Nový Svět A
  Ondra David Vrbno A
  Vykopal Jaroslav Hranice A
  Novotný Eduard st. V.Losiny A
  Zitta David Zábřeh A
  Šoc Milan Přerov C
  Janoušek Vladimír Jeseník C
  Lošťák Martin Čechovice C
  Žůrek František Přerov C
  Sopčák Lukáš Mikulovice A
  Ludka Jaroslav Rakov A
  Hudáček Jiří Mikulovice A
  Lechner Radim Přerov B
  Honemann Vlast st. V.Losiny A
  Jahn Michal Prostějov B
  Kunc Radim Jeseník C
  Stuchlý Martin Zábřeh A
  Koval Michal Bruntál B
  Kovačík Jakub Neředín B
  Gomola Jan Vrbno A
  Fišr Petr Vrbno A
  Merta Ivan H.Životice A
  Pokorný Josef Mikulovice A
  Podešva Jiří Neředín B
  Galetka Tomáš Krnov A
  Smolík Michal V.Losiny A
  Piták Alexander Šternberk B
  Černoch Alois st. Šternberk B
  Zavřel Josef Buk A
  Čechová Kristina Bruntál A
101.-150. Maděrka Aleš Čechovice C
  Hrubý Leo Buk A
  Matyáš Jaroslav Krnov A
  Hlošek Karel Prostějov C
  Srb Pavel Bludov A
  Hrachovec Luděk Hranice A
  Honemann Vlast ml. Postřelmov A
  Pavelek Miroslav H.Životice A
  Zbořil Marek Javorník A
  Slovák Martin Šternberk B
  Stryk Zdeněk Postřelmov A
  Hampl Jiří Lutín A
  Krudenc Martin Přerov C
  Strouhal Karel ml. Kolšov A
  Čermák Martin Kolšov A
  Zapletal Miroslav TJ Chropyně A
  Odehnal Jakub Kojetín A
  Zbořil Radek Lutín A
  Kocourek Hynek Čechovice D
  Brunclík Zdeněk M.Albrechtice A
  Burda Milan Rakov A
  Galita Igor Čechovice C
  Tomášek Milan Jedlí A
  Vojtek Roman H.Životice A
  Straka Jakub Ondratice A
  Vlčko Michal Jeseník D
  Lattner Kamil Bruntál B
  Blaháček Ivo Postřelmov A
  Pecha Milan Rakov A
  Kolář Daniel Rakov A
  Hvožďara Vlastimil Bludov A
  Vysloužil Radek Neředín C
  Jarmara Martin Jedlí A
  Beneš Jan Prostějov C
  Švéda Marek Kolšov A
  Fryzelka Josef Javorník A
  Chytil Miroslav Nový Svět A
  Cigánek Josef Rakov A
  Nesvadba David TJ Chropyně A
  Řehulka Michal Prostějov C
  Horák Jiří Lipník A
  Cikryt Petr V.Losiny A
  Boháč Jan Přerov D
  Graf Vladimír Přerov B
  Cetkovský Martin Prostějov C
  Krajčovič František H.Životice A
  Devan Jan Šternberk B
  Šteigl Josef Javorník A
  Sedláček Jiří Prostějov C
  Hostěnský Robert Bruntál B
151.-200. Václavík Aleš Rýmařov A
  Mišun Miroslav Šternberk C
  Brokeš Josef Bludov A
  Fňukal Zdeněk Jeseník D
  Trebulák Ladislav Bruntál B
  Rádek Ivo Neředín C
  Palčík Zdeněk Tovačov A
  Altman Petr Jedlí A
  Stejskal Ladislav Jeseník D
  Coufal Jindřich Šternberk C
  Zigmund David Lipník A
  Raška Jiří Lipník A
  Snášel František Postřelmov A
  Haltmar Luděk Jedlí A
  Holub Martin Bludov A
  Malec Jan Tovačov A
  Matýsek Jan Krnov A
  Veselý Jindřich st. Bruntál B
  Zich Petr ml. Ondratice A
  Adamec Štěpán M.Albrechtice A
  Orság Vlastimil Kojetín A
  Špaček Vladimír Jeseník D
  Slavík Ota Vrbno A
  Kolisko Vlastimil Nový Svět A
  Kyselák Tomáš Přerov D
  Lohn Miroslav Neředín C
  Hrubý Martin Tovačov A
  Otáhal Vlastimil Tovačov A
  Hrdina Pavel Štíty A
  Kouřil Jaroslav Kolšov B
  Vlach Jan Dřevohostice A
  Mazurka Tomáš Kolšov B
  Kudláček Pavel Štíty A
  Žejdlík Pavel Javorník A
  Válek Petr Zl.Hory A
  Seibert Dalibor Zl.Hory A
  Hrabica Marian Přerov D
  Prokeš Lukáš Kojetín A
  Rektořík Bronislav Rýmařov A
  Coufal Ondřej Šternberk C
  Srovnal Josef Dřevohostice A
  Braun Norbert Štíty A
  Tlach Miroslav Lutín A
  Valenta Ivo Dřevohostice A
  Začal Martin Lutín A
  Dostál Jaromír Ondratice A
  Mádr Zdeněk Zl.Hory A
  Zich Petr st. Ondratice A
  Kollmann Vladimír Lutín A
  Casciani Luděk Rýmařov A
201.-252. Václavíček Rostislav Přerov D
  Horák Milan Tovačov A
  Pekař René Čechovice D
  Jágr Petr Postřelmov A
  Pokorný Milan M.Albrechtice A
  Sohr Radovan Hranice A
  Frankovič Jaroslav Lipník A
  Santarius Gustav M.Albrechtice A
  Seibert Miroslav Mikulovice A
  Jakubál Karel Dřevohostice A
  Drlík Zdeněk Štíty A
  Krňávek Zdeněk st. Jedlí A
  Zítka Tomáš Kojetín A
  Los Alois Kolšov B
  Kadlec Zdeněk Neředín C
  Kramár Ladislav Bludov A
  Bláha Bohumil Krnov A
  Černý Marek Neředín C
  Kalaš Miroslav Rýmařov A
  Procházka Zdeněk Nový Svět A
  Jurčík Eduard Krnov B
  Suchý Petr Mikulovice A
  Macík Petr Jeseník D
  Háva Miloš Přerov C
  Kolík Petr Čechovice D
  Makovec Rostislav Čechovice D
  Kašpar Karel Kolšov A
  Poč Ivan Šternberk C
  Žák Milan Kolšov B
  Bereza Oldřich Přerov C
  Polák Aleš Rýmařov A
  Haluska Roman Přerov D
  Ondráček Alois Bludov A
  Wagner Roman Zl.Hory A
  Tománek Petr Dřevohostice A
  Lukeš Stanislav Jeseník D
  Matys Tomáš Štíty A
  Vrabka Leo st. M.Albrechtice A
  Kašpárek Vlastimil H.Životice A
  Žák Petr Kolšov B
  Rabenseifer Jan Šternberk C
  Brožovič Jiří Krnov B
  Pištělák Martin Kojetín A
  Velešík Josef Čechovice D
  Muroň Antonín M.Albrechtice A
  Karlík Ivan Dřevohostice A
  Hamal Jan Krnov B
  Šlapák Zdeněk H.Životice A
  Čížek František Čechovice D
  Ištvan Tomáš Krnov B
  Šmirják Jakub Javorník A
  Poliak Jaroslav H.Životice A
  Daříčková Iveta TJ Krnov
  Ježková Kateřina TJ Krnov
     
1.N Zlámal Jaromír TTC  Olomouc
2.N Schwarzer Antonín TTC  Olomouc
3.N Javůrek Jiří TTC  Olomouc
4.N Ratajský Vít TTC  Olomouc
5.N Holčín Jan TTC  Olomouc
6.-8. Pischel Jiří Sokol Šternberk
13.N Šťastný Jaroslav Čechovice B
13.N Bednář Matěj OP Prostějov A
14.N Demeter Dušan Zábřeh A
15.-20. Dočkal Tomáš TTC Olomouc
  Vrána Tomáš Sokol N. Malín
31.-50. Karatidis Petros OMYA Jeseník
71.-100. Martinec Tomáš SK Přerov
  Loukota Filip Cidemat Hranice
101.-150.N Krupa Lukáš Mikulovice A
101.-150.N Žatecký Vladimír Krnov A
101.-150.N Lukšík Pavel Bruntál B
151.-200.N Plesník Jiří Bruntál A
151.-200.N Zapletal Jan Neředín B
151.-200.N Dorazil Václav Přerov B
201.-250.N  Hrstka Miroslav Bruntál A
201.-250.N  Mlčoch František Bruntál A
201.-250.N  Kašpárek Oldřich ml. H.Životice A
201.-250.N  Škvařil Luděk Prostějov C
201.-250.N  Jemelka Libor Hranice A
201.-250.N  Jelínek Jiří Štíty A
201.-250.N  Hranička Libor Štíty A
201.-250.N  Ginter Martin Sokol Tovačov
201.-250.N  Kubíček Martin Postřelmov A