Výsledky

Výsledky krajských přeborů mladších žaků

KRAJSKÝ  SVAZ  STOLNÍHO  TENISU  –  Olomouc

 

Výsledky krajských přeborů mládeže – mladší žactvo, konané 25. března 2012 v Krčmani

Dvouhra mladších žáků: 18 hráčů               Dvouhra mladších žákyň: 11 hráček

 

1.  VEIGL                   Lukáš              Neředín           1. VEČEŘOVÁ          Michaela  Náklo

2.  SKOPAL               Dalibor            HK Olom.       2. VYMĚTALÍKOVÁ Hana      Krčm.

3. DVOŘÁK               Vítek               Jeseník             3. NOVOTNÁ            Lucie         Krčm.

4. KONEČNÝ            Radim              Chropyně         4. KOMÁRKOVÁ     Kateřina   Přerov

5.-8. PÚR                   Martin Křelov             5.-6. PRÁZDNÁ         Tereza      Náklo

        BĚHAL               Jiří                   Prostějov                 GERHÁTOVÁ    Eliška        Přerov

        STAROŠTÍK      Petr                 Přerov             7.-8. VÉGHOVÁ        Viola         Přerov

        KRÁL                 Ondřej             Prostějov                  GNIPPOVÁ      Natálie      Náklo  

9.-10. HRÚZA            Denis               Prostějov          9.-11. KOPPOVÁ     Tereza      Krčm.              SOUKUP   Adam                         HK Olom.                  SUCHÁNKOVÁ Simona Krčm. 

11.-13.ZELENKA      Daniel              Vrbno p/P                   PLACHÁ        Amálie       Náklo  DLUHOŠ  Matěj               Přerov 

            DOUBRAVSKÝ Jakub          Neředín

14.-18.AUJESKÝ       Marek             Křelov

            KADLČÍK      Jiří                   HK Olom.

            PRÁZDNÝ     Pavel               Náklo

            TULIS             Karel               Jeseník

            ZÁKOSTELSKÝ Jakub         Přerov

Čtyřhra mladších žáků: 9 dvojic  

 

1. Veigl Lukáš – Skopal Dalibor                                 Neředín – HK Olomouc

2. Soukup Adam – Doubravský Jakub                        HK Olomouc – Neředín

3. Dluhoš Matěj – Konečný Radim                             Přerov – Chropyně

4. Dvořák Vítek – Tulis Karel                         Jeseník

5.-8. Zákostelský Jakub – Staroštík Petr                     Přerov

        Doubravský Jakub – Soukup Adam                    Neředín – HK DDM Olomouc

        Zelenka Daniel – Běhal Jiří                                  Vrbno p/P – Prostějov 

        Půr Martin – Aujeský Marek                              Křelov

9. Kadlčík Jiří – Prázdný Pavel                                    HK Olomouc – Náklo 

Čtyřhra mladších žákyň: 5 dvojic     

 

1. Večeřová Michaela – Prázdná Tereza                     Náklo

2. Vymětalíková Hana – Novotná Lucie                      Krčmaň

3. Gnippová Natálie – Gerhátová Eliška                      Náklo – Přerov 

4. Komárková Kateřina – Véghová Viola                    Přerov

5. Koppová Tereza – Suchánková Simona                  Krčmaň            

V Krčmani dne 25.3. 2012                                                     Zpracoval: Mgr. Zdeněk Jančo

                                                                                               Vrchní rozhodčí

Výsledky KP starších žáků 2012

konaného 11.3. 2012 v Olomouci, Tř. 17.listopadu
Účast: 20 žáků a 17 žákyň z 14 oddílů kraje
Dvouhra st. žáci: Dvouhra st. žákyň:
1. Olejník Jakub Šumperk 97 1. Kopfová Tereza Vrbno 97
2. Roman Dominik HK DDM 98 2. Králová Lucie Přerov 98
3. Konečný Lukáš Chropyně 98 3. Várošová Kristýna Dlouhomilov 97
4. Vlach Martin Němčice 98 4. Körnerová Monika Dlouhomilov 97
5.-8. Škoda Adam Přerov 98 5. – 8. Vymětalíková Hana Krčmaň 99
Olejník Petr Mohelnice 01 Kozová Aneta Šternberk 97
Maixner Pavel Neředín 98 Foltýnová Anna Dlouhomilov 97
Veigl Lukáš Neředín 01 Štochlová Petra Vrbno 97
9.-10. Mečkovský Filip HK-DDM 98 9.-10. Večeřová Michaela Náklo 99
Odstrčil Jiří Bludov Véghová Viola Přerov 00
11.-15. Skopal Dalibor HK-DDM 02 11.-15. Večeřová Lenka Náklo 97
Gerhát Michal Přerov 97 Koppová Tereza Krčmaň 99
Konečný Radim Chropyně 02 Prázdná Tereza Náklo 02
Blana Jakub HK-DDM 97 Novotná Lucie Krčmaň 99
Blaťák Vojtěch Bludov Komárková Kateřina Přerov 00
16.-20. Hrůza Denis Prostějov 99 16.-17. Plachá Amálie Náklo 04
Zákostelský Jakub Přerov 00 Suchánková Simona Krčmaň 99
Zelenka Daniel Vrbno 01
Běhal Jiří Prostějov Čtyřhra st. žáků:
Matějka Marek Neředín 99 1. Olejník J., Konečný L. Šumperk, Chropyně
2. Vlach, Roman Němčice, HK-DDM
3. Gerhát, Škoda Přerov
Smíšená čtyřhra st. žáctva: 4. Skopal, Veigl HK DDM, Neředín
1. Kopfová, Olejník J. Vrbno, Šumperk 5.-8. Blana, Mečkovský HK DDM
2. Králová, Konečný L. Přerov, Chropyně Olejník P. Konečný R. Mohelnice, Chropyně
3. Večeřová M., Vlach Náklo, Němčice Matějka, Maixner Neředín
4. Véghová, Veigl Přerov, Neředín Zákostelský, Zelenka Přerov, Vrbno
5.-8. Kozová, Skopal Šternberk, HK DDM 9.-10. Odstrčil, Blaťák Bludov
Foltýnová, Olejník P. Dlouhomilov, Mohelnice Běhal, Hrůza Prostějov
Novotná, Blana Krčmaň, HK DDM
Prázdná, Gerhát Náklo, Přerov Čtyřhra st. žákyň:
9.-16. Štochlová, Hrůza Vrbno, Prostějov 1. Kopfová, Štochlová Vrbno
Várošová, Odstrčil Dlouhomilov,Bludov 2. Kozová, Králová Šterbnerk, Přerov
Koppová, Matějka Krčmaň, Neředín 3. Večeřová M., Prázdná Náklo
Vymětalíková, Roman Krčmaň, HK DDM 4. Vymětalíková, Novotná Krčmaň
Suchánková, Meixner Krčmaň, Neředín 5.-8. Véghová, Komárková Přerov
Komárková, Konečný R. Přerov, Chropyně Várošová, Körnerová Dlouhomilov
Körnerová, Bla’ták Dlouhomilov, Bludov Večeřová L., Foltýnová Náklo, Dlouhomilov
Večeřová L., Zákostelský Náklo, Přerov Koppová, Suchánková Krčmaň

Výsledky KP dospělých 2012

Dvouhra muži

1.      Matějíček Miloš st.       OMYA Jeseník

2.      Holáň Jan                     SK Přerov

3-4.   Vejmola Pavel              OP Prostějov

         Boháč Jan                    SK Přerov

Čtyřhra muži

1.      Vejmola Pavel – Stuchlý Rostislav        OP Prostějov

2.      Kvapil Oldřich – Šťastný Zdeněk           Sokol Čechovice

3-4.   Jurčák Milan – Rybár Petr                     OMYA Jeseník

         Matějíček Miloš st. – Sekanina Karel     OMYA Jeseník,SK Přerov

Dvouhra ženy

1.      Skokanová Lenka         Sokol Nový Malín

2.      Kadlčáková Alena         Sokol Neředín

3-4.   Mazalová Klaudie         Slavoj Bruntál

          Veiglová Jarmila          Sokol Neředím

Čtyřhra ženy

1.      Veiglová Jarmila – Kadlčáková Alena   Sokol Neředín

2.      Holíková Vendula – Veselá Michaela    Sokol Neředín

3-4.   Králová Lucie – KopfováTereza            Sokol Loučka, Sokol Vrbno

3-4.   Mazalová Klaudie – Sabolová Věra      Slavoj Bruntál

Smíšená čtyřhra

1.      Maděrka Svatopluk-Vieglová Jarmila     SK Přerov, Sokol Neředín

2.      Jurčák Milan – Veselá Michaela             OMYA Jeseník, Sokol Neředín

3-4.   Matějíček Miloš st. – Mazalová Klaudie  OMYA Jeseník, Slavoj Bruntál

         Holáň Jan – Koukalová Andrea               SK Přerov, Sokol Neředín

Výsledky KPSŽ družstev

CHLAPCI                                                     DÍVKY

1. Sokol Němčice                                          Sokol Vrbno pod Pradědem

    Vlach Michal, Vlach Martin                               Kopfová Tereza, Štochlová Petra

 

2. HK DDM Olomouc                                  Sokol Dlouhumilov

    Roman Dominik,Skopal Dalibor,Blana Jakub           Foltýnová Anna,Varošová Kristýna,Körnerová Monika

 

3. Sokol Neředín                                           SK Přerov

    Veigl Lukáš,Maixner Pavel,Matějka Marek,             Králová Lucie, KomárkováKateřina,,Véghová Viola

    Londin Igor

 

4. Sokol Bludov                                            Sokol Náklo

    Blaťák Vojtěch,Odstrčil Jiří, Blaťák Adam                Prázdná Tereza,Gnipová Natálie,Večeřová Michaela

                                                                                              Večeřová Lenka

 

5. SK Přerov

    Škoda Adam,Hořecký Tomáš,Bernard Tomáš

Olomouc 11.12.2011

Výsledky KP jednotlivců dorostu 2011

 Dorostenci – roč. 1993 a mladší: (15 hráčů) 

 

1.        BOHÁČ Jan                     SK Přerov

2.        KYSELÁK Tomáš            SK Přerov

3.        PALÁSEK Michal            Sokol Němčice

           HRABICA Marián            SK Přerov

 

Dorostenky – roč. 1993 a mladší: (12 hráček)

 

1.      KOPFOVÁ Tereza            Sokol Vrbno

2.      VLČKOVÁ Natálie             Sokol Vrbno

3.      VELECHOVÁ Adéla          HK DDM Olomouc

         MATĚJÍČKOVÁ Barbora   TJ Krnov

Čtyřhra dorostenci: (7 dvojic)

 

1.     BOHÁČ – HRABICA         Přerov

2.     KYSELÁK – PALÁSEK     Přerov,Němčice

3.     VEIGL – ŠTEFANIŠIN       Neředín,Rýmařov

        bratři VLACHOVÉ              Němčice

Čtyřhra dorostenky: (6 dvojice)

1.     VLČKOVÁ – KOPFOVÁ                Vrbno

2.     MATĚJÍČKOVÁ –  DAŘÍČKOVÁ   Krnov       

3.     BUČKOVÁ – MÓLEROVÁ K.        Šternberk

4.     VELECHOVÁ – PÁCLOVÁ            Olomouc

Smíšená čtyřhra: (12 dvojic) 

1.    VLČKOVÁ – BOHÁČ             Vrbno,Přerov                  

2.    VELECHOVÁ – KYSELÁK   Olomouc,Přerov 

3.    BUČKOVÁ – HRABICA        Šternberk,Přerov

       KOPFOVÁ – UHLÍŘ               Vrbno,Přerov

Přerov 27.3.2011

Výsledky KP jednotlivců mladšího žactva

Mladší žáci – roč. nar. 1998 a mladší: (19 hráčů) 

 

1.        ROMAN Dominik          HK DDM Olomouc

2.        KONEČNÝ Lukáš           Technoplast Chropyně

3.        VLACH Michal                Sokol Němčice

           VLACH Martin                Sokol Němčice

 

Mladší žákyně – roč. nar. 1998 a mladší: (8 hráček)

 

1.      BLÁHOVÁ Barbora         TJ Krnov     

2.      KRÁLOVÁ Lucie               SK Přerov

3.      PRÁZDNÁ Tereza              Sokol Náklo

         VEČEŘOVÁ Michaela       Sokol Náklo

Smíšená čtyřhra mladšího žactva: (8 dvojic)

 

1.      KONEČNÝ Lukáš- KRÁLOVÁ Lucie         (Chropyně, Přerov)                               

2.      ROMAN Dominik- VEČEŘOVÁ Michaela     (Olomouc,Náklo)              

3.      VEIGL Lukáš- BLÁHOVÁ Barbora                (Neředín, Krnov)

         VLACH Michal- GALAŘOVÁ Daniela           (Němčice, Vrbno)                                         

 

 

Čtyřhra mladších žáků: (8 dvojic)

 

1.     VLACH Michal- VLACH Martin                             (Němčice)                                   

2.     VEIGL Lukáš- KONEČNÝ Lukáš                              (Neředín, Chropyně)                  

3.     MATĚJKA Marek- LONDIN Igor                              (Neředín)

        MAIXNER Pavel- ROMAN Dominik                         (Neředín, HK DDM)                        

Čtyřhra mladších žákyň: (4 dvojice)

1.     BLÁHOVÁ Barbora- KRÁLOVÁ Lucie                 (Krnov, Přerov)                  

2.     VEČEŘOVÁ Michaela- PRÁZDNÁ Tereza               (Náklo)       

3.     GNIPOVÁ Natálie- VYMĚTALÍKOVÁ Hana           (Náklo, Krčmaň)             

4.     KONFALOVÁ Julie- GALAŘOVÁ Daniela              (Vrbno)

KP starších žáků a benjamínků

Benjamínci– roč. nar. 2000 a mladší: (11hráčů a hráček)

 

1.  DVOŘÁK Vítek         OMYA Jeseník

2.  VEIGL Lukáš              Sokol Neředín

3.  KONEČNÝ Radim      Technoplast Chropyně

     DÝČKA Jan                 SK Přerov

Starší žáci – roč. nar. 1996 a mladší: (14 hráčů) 

 

1.  KONEČNÝ Lukáš       Technoplast Chropyně

2.  ROMAN Dominik          HK DDM Olomouc

3.  HORÁK Filip                 Sokol Dubicko

     HRUBÝ Radek              Sokol Buk

Starší žákyně – roč. nar. 1996 a mladší: (11 hráček)

 

1.  KOPFOVÁ Tereza           Sokol Vrbno p.P

2.  VLČKOVÁ Natálie            Sokol Vrbno p.P

3.  GOTTFRIEDOVÁ Nikola  Sokol Náklo

     FOLTÝNOVÁ Anna          Sokol Dlouhomilov

Čtyřhra starších žáků: (7 dvojic)

 

1.  OLEJNÍK Jakub – KONEČNÝ Lukáš             (Mohelnice, Chropyně)

2.  VÉGH Jakub – HRUBÝ Radek                             (Přerov, Buk)

3.  UHLÍŘ Daniel – GERHÁT Michal                         (Přerov)

     HORÁK Filip – TÁLSKÝ Jakub                           (Dubicko, Jeseník)

Čtyřhra starších žákyň: (6 dvojic)

1.  VLČKOVÁ Natálie – KOPFOVÁ Tereza                     (Vrbno p.P.)

2.  GOTTFRIEDOVÁ Nikola – VEČEŘOVÁ Michaela        (Náklo)

3.  FOLTÝNOVÁ Anna – KÖRNEROVÁ Monika   (Dlouhomilov)

     VAROŠOVÁ Kristýna – KVAPIULOVÁ Vendula           (Dlouhomilov)

Smíšená čtyřhra staršího žactva: (9 dvojic)

 

1.  OLEJNÍK Jakub – KOPFOVÁ Tereza             (Mohelnice, Vrbno p.P.)

2.  VÉGH Jakub – VLČKOVÁ Natálie                      (Přerov, Vrbno p.P.)

3.  ROMAN Dominik – FOLTÝNOVÁ Anna            (HK DDM Olomouc,Dlouhomilov)

     HRUBÝ Radek – KÖRNEROVÁ Monika            (Buk – Dlouhomilov)

Štrenberk 27.02. 2011                                                           Zdeněk Jančo, vrchní rozhodčí

Vysledky Krajské přebory 2011

Krajské přebory st. žáků – družstva

 

Chlapci                             Děvčata

1. SK Přerov                     TJ Sokol Vrbno

2. TJ Sokol Neředín           TJ Sokol Náklo

3. DDM Olomouc              TJ Sokol Dlouhomilov        

 

Krajské přebory dorostu – družstva

 

Chlapci                            Děvčata

1. SK Přerov                    TJ Sokol Vrbno

2. Sokol Němčice             TJ Krnov

3. DDM Olomouc             TJ Sokol Šternberk

 

Krajské přebory dospělých – jednotlivci

 

Muži                                                           Ženy

dvouhra

1. Rybár Petr, OMYA Jeseník                        1. Kadlčáková Alena, Sokol Neředín

2. Janovskij Vadim, Sokol Neředín                2. Veiglová Jarmila, Sokol Neředín

3. Bařina Jiří, SK Přerov                                3. Holíková Vendula, Sokol Neředín

   Jurčák Milan, OMYA Jeseník                          Maděrová Denisa, SK Přerov

 

čtyřhra

1. Stuchlý R.-Hojgr J.                                   1. Veiglová J.- Kadlčáková A.

2. Rybár P.-Jurčák M.                                   2. Holíková V.-Veselá M.

 

Mix

1. Rybár P.-Vlčková N.

2. Chalupa J.- Kadlčáková A.

Výsledky KP družstev starších žáků

Starší žáci:        

  1. SK Přerov (Gerhát, Végh, Uhlíř)
  2. TJ Sokol Neředín ( Veigl, Londín, Matějka, Maixner)
  3. HK – DDM Olomouc (Horáček, Skopal, Vandrovec)

Starší žákyně:

  1. TJ Sokol Vrbno pod Pradědem (Kopfová, Pantlíková, Vlčková)
  2. TJ Sokol Náklo ( Gottfriedová, Prázdná, Večeřová)
  3. TJ Sokol Dlouhomilov ( Foltýnová, Körnerová, Kvapilová, Várošová)

Krajské přebory nejmladšího a staršího žactva 2010

21. března 2010 konané ve Šternberku – VÝSLEDKY

 

Nejmladší žactvo: 16 hráčů z 11 oddílů

1. SLÁMA                              Jiří                               1999    Mikulovice                   20 bodů

2. VEIGL                                Lukáš                          2001    Rýmařov                      16 bodů

3.-4. OLEJNÍK                      Petr                             2001    Mohelnice                    13 bodů 

        DVOŘÁK                      Vítek                           2000    Jeseník                        13 bodů

5.-8. POKORNÝ                   Jakub                          1999    Mikulovice                   10 bodů

        JANDEJSEK                  Martin              2000    Štíty                             10 bodů

        RESUTÍK                       Stanislav                      1999    Mikulovice                   10 bodů

        KRÁL                             Ondřej                         1999    Prostějov                     10 bodů

9.-12. KONEČNÝ                 Radim                          2002    Chropyně                      8 bodů

        DLUHOŠ                       Matěj                          1999    Přerov                           8 bodů

        VYMĚTALÍKOVÁ        Hana                           1999    Krčmaň                         8 bodů

        ZELENKA                     Daniel                                      Vrbno p/P.                    8 bodů

13.-16. DOUBRAVSKÝ        Jakub                          1999    Neředín                         6 bodů

            ZBOŽÍNEK                Michal             2000    Neředín                         6 bodů

            NOVOTNÁ                Lucie                           1999    Krčmaň                         6 bodů

            KOPPOVÁ                Tereza             1999    Krčmaň                         6 bodů

Starší žákyně: 17 hráček  ze 6 oddílů

1. VLČKOVÁ                        Natálie                         1996    Sokol Vrbno p./P.       20 bodů 

2. KOPFOVÁ                        Tereza                         1997    Sokol Vrbno p./P.       16 bodů

3.-4. SÝKOROVÁ                 Eliška                          1996    Sokol Vrbno p./P.       13 bodů

        STRÁŽNICKÁ              Martina                        1996    Krčmaň                       13 bodů

5.-8. BAUEROVÁ                  Veronika                     1995    Krčmaň                       10 bodů

        PÁNTLÍKOVÁ              Tereza             1997    Vrbno p./P.                 10 bodů

        ZOŃOVÁ                      Hana                           1995    Krčmaň                       10 bodů

        GOTTFRIEDOVÁ         Nikola             1996    Sokol Náklo                10 bodů  

9.-10. KVAPILOVÁ             Vendula                       1997    Dlouhomilov                  8 bodů

            FOLTÝNOVÁ           Anna                           1997    Dlouhomilov                  8 bodů

11.-12. ŠTOCHLOVÁ           Petra                           1997    Vrbno p./P.                   6 bodů

            MÖLLEROVÁ           Kateřina                      1995    Šternberk                      6 bodů

13.-17. NOVOTNÁ               Michaela                      1996    Dlouhomilov                  4 body

VÁROŠOVÁ              Kristýna                       1997    Dlouhomilov                  4 body

KÓRNEROVÁ           Monika                        1997    Dlouhomilov                  4 body  

            PÁCLOVÁ                 Markéta                      1996    Olomouc                       4 body

            MÖLLEROVÁ              Lenka                          1995    Šternberk                      4 body             

Starší žaci: 25 hráčů z 11 oddílů

 

1. HRABICA                          Marián                         1995    Přerov                         20 bodů

2. JANKÚ                              Karel                           1995    Šumperk                      16 bodů

3.-4. VÉGH                            Jakub                          1996    Přerov                         13 bodů

       GONDEK                       Daniel                          1995    Jeseník                        13 bodů

5.-8. HANUŠ                         Daniel                          1998    Přerov                         10 bodů

       OLEJNÍK                        Jakub                          1997    Mohelnice                    10 bodů

       HRUBÝ                           Radek                         1997    Buk                             10 bodů

       ROMAN                         Dominik                       1998    HK DDM Olomouc     10 bodů

9.-14. TÁLSKÝ                     Jakub                          1996    Jeseník                          8 bodů

        KROUTIL                      Tomáš             1995    HK DDM Olomouc       8 bodů

        MIRČEVSKÝ                Jiří                               1997    Jeseník                          8 bodů

        DĚDÁK                          Tomáš             1995    HK DDM Olomouc       8 bodů

        KONEČNÝ                   Lukáš                          1998    Chropyně                      8 bodů

        VOGEL                          Jiří                               1995    Štíty                               8 bodů

15.-19. UHLÍŘ                       Daniel                          1996    Přerov                           6 bodů

RACL                         Adam                          1997    HK DDM Olomouc       6 bodů

ROKYTA                   Martin                         Jeseník                          6 bodů

DRAHOŇOVSKÝ     David                          1996    Jeseník                          6 bodů

ŘEZNÍČEK                Jakub                          1996    Jeseník                          6 bodů

20.-25. HORÁK                     Filip                             1996    Dubicko                        4 body

            KUČERA                   David                          1996    Krčmaň                         4 body

            JANÁČ                       Patrik                          1995    Rýmařov                        4 body

            GERHÁT                    Michal             1996    Přerov                           4 body

            NEORAL                    Ondřej                         1995    Dubicko                        4 body

            BAĎURA                   Jiří                               1998    Chropyně                      4 body

Čtyřhra starších žákyň: 8 dvojic z 5 oddílů

 

1. Vlčková Natálie – Sýkorová Eliška             Vrbno p/P.

2. Gottfriedová Nikola – Bauerová Veronika   Náklo, Krčmaň

3.-4. Zoňová Hana – Strážnická Martina                     Krčmaň

        Kopfová Tereza – Pantlíková Tereza                   Vrbno p/P

5.-8. Kvapilová Vendula – Várošová Kristýna            Dlouhomilov

        Möllerová Kateřina – Möllerová Lenka  Šternberk

        Körnerová Monika – Foltýnová Anna                 Dlouhomilov

        Novotná Michaela – Štochlová Petra                  Dlouhomilov, Vrbno p/P.

Čtyřhra starších žáků: 12 dvojic z 10 oddílů

1. Hanuš Daniel – Végh Jakub                                    Přerov

2. Roman Dominik – Kroutil Tomáš                Olomouc

3.-4. Olejník Jakub – Hrubý Radek                            Mohelnice, Buk

        Tálský Jakub – Drahoňovský David                    Jeseník

5.-8. Hrabica Marián – Gondek Daniel                       Přerov, Jeseník

        Vogel Jiří – Janků Karel                          Štíty, Šumperk

        Gerhát Michal – Uhlíř Daniel                                Přerov

        Racl Adam – Dědák Tomáš                                Olomouc

9.-12. Řezníček Jakub – Janáč Patrik              Jeseník, Rýmařov

          Horák Filip – Neoral Ondřej                             Dubicko

          Konečný Lukáš – Baďura Jiří                            Chropyně

          Mirčevský Jiří – Rokyta Martin             Jeseník   

Smíšená čtyřhra starších žáků a žákyň: 15 dvojic z 12 oddílů

 

1. Vlčková Natálie – Hrabica Marián              Vrbno p/P., Přerov

2. Sýkorová Eliška – Végh Jakub                                Vrbno p/P., Přerov

3.-4. Pantlíková Tereza – Hrubý Radek                      Vrbno p/P., Buk

        Kopfová Tereza – Drahoňovský David    Vrbno p/P., Jeseník

5.-8. Bauerová Veronika – Racl Adam                       Krčmaň, Olomouc

        Gottfriedová Nikola – Kroutil Tomáš                  Náklo, Olomouc

        Kvapilová Vendula – Olejník Jakub                    Dlouhomilov, Mohelnice

        Štochlová Petra – Hanuš Daniel               Vrbno p./P., Přerov

9.-15. Strážnická Martina – Dědák Tomáš                  Krčmaň, Olomouc

        Zoňová Hana – Kučera David                             Krčmaň

        Foltýnová Anna – Horák Filip                             Dlouhomilov, Dubicko

        Novotná Michaela – Janků Karel                        Dlouhomilov, Šumperk

        Várošová Kristýna – Neoral Ondřej                    Dlouhomilov, Dubicko

        Körnerová Monika – Vogel Jiří               Dlouhomilov, Štíty

        Páclová Markéta – Roman Dominik                    Olomouc

Zpracoval: Mgr. Zdeněk Jančo

Krčmaň dne: 21.03. 2010