Výsledky

VÝSLEDKY KP NEJMLADŠÍHO ŽACTVA A DOROSTU

Výsledky krajských přeborů nejmladšího žactva a dorostu si můžete prohlédnout zde : KP_njmlž_a_dorostu_4.4.2015-_výsledky.

VÝSLEDKY KRAJSKÝCH PŘEBORŮ STARŠÍHO ŽACTVA

Výsledky krajských přeborů staršího žactva si můžete prohlédnout zde : KPsz2015.

KRAJSKÉ PŘEBORY MLADŠÍHO ŽACTVA – VÝSLEDKY

V neděli 8.3.2015 se v Brodku u Prostějova uskutečnily KP mladšího žactva, výsledky turnaje jsou k nahlédnutí zde.

KP-mlž – výsledky

VÝSLEDKY KRAJSKÝCH PŘEBORŮ JEDNOTLIVCŮ

Výsledky krajských přeborů jednotlivců mládeže si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde : Výsledky_KPj_2013_2014

VÝSLEDKY KRAJSKÝCH PŘEBORŮ DOROSTU A STARŠÍHO ŽACTVA

Výsledky krajských přeborů v  kategorii dorostu a staršího žactva, které proběhly 15. a 16. února 2014 ve Šternberku a Horním Městě, si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde : Výsledky_KPj_2013_2014

Výsledky KP dorostu

Výsledky KP dorostu si můžete prohlédnout  zde :  Výsledky_KP_dor_2013

Výsledky KP starších žáků

Výsledky krajského přeboru starších žáků, konaného v neděli 17. února v Nákle naleznete zde : Výsledky_KP_sž_2013

VÝSLEDKY KP mladších žáků

Výsledky si můžete prohlédnout zde : VÝSLEDKY KP mz 2013

Výsledky krajských přeborů dorostu a nejmladších žáků


Dvouhra dorostenek

1. KOPFOVÁ                        Tereza Vrbno

2. BENEŠOVÁ                      Dagmar            Ondratice

3. BUČKOVÁ                        Jana                 Šternberk

4. KRÁLOVÁ                        Lucie               Přerov

5.-6. BAUEROVÁ                 Veronika          Krčmaň

SÝKOROVÁ             Eliška               Vrbno

7.-8.    MÓLEROVÁ Lenka              Šternberk

ŠTOCHLOVÁ            Petra                Vrbno

9.-11.  MÓLEROVÁ Kateřina           Šternberk

KOMÁRKOVÁ         Kateřina           Přerov

VÉGHOVÁ                Viola                Přerov

Dvouhra dorostenců

1. BOHÁČ                             Jan                   Přerov

2. HRABICA                          Marián             Přerov

3. OLEJNÍK                           Jakub               Šumperk

4. KONEČNÝ                       Lukáš              Chropyně

5.-8. ROMAN                        Dominik           HK DDM Olomouc

KUČERA                   Ivan                 Náklo

BENEK                      Tomáš Prostějov

ŠUBA                         Vojtěch            Hranice

9.-10.  BAĎURA                    Jiří                   Chropyně

VÉGH                         Jakub               Přerov

11.-13.KOLÁŘ                      Vojtěch            Bruntál

HRUBÝ                      Radek              Buk

VYHNÁLEK              Tomáš Litovel

14.-18.VANDROVEC           Radek              HK DDM Olomouc

ŠTEFANIŠIN             Zdeněk            Rýmařov

ROKYTA                   Martin Jeseník

TÁLSKÝ                    Jakub               Jeseník

PAVELEK                  Miroslav          Horní Živoříce

Smíšená čtyřhra dorostenců a dorostenek

1. BOHÁČ Jan – KOPFOVÁ Tereza                                    Přerov – Vrbno

2. HRABICA Marián – BUČKOVÁ Jana                              Přerov – Šternberk

3. KONEČNÝ Lukáš – KRÁLOVÁ Lucie                            Chropyně – Přerov

4. OLEJNÍK Jakub – ŠTOCHLOVÁ Petra                           Šumperk – Vrbno

5.-8. VANDROVEC Radek – SÝKOROVÁ Eliška HK DDM Olomouc – Vrbno

ŠUBA Vojtěch – VÉGHOVÁ Viola                           Hranice – Přerov

HRUBÝ Radek – KOMÁRKOVÁ Kateřina Buk – Přerov

BENEK Tomáš – BENEŠOVÁ Dagmar                    Prostějov – Ondratice

9.-11.  ROMAN Dominik – BAUEROVÁ Veronika HK DDM Olomouc – Krčmaň

KUČERA Ivan – MÓLEROVÁ Kateřina                   Náklo – Šternberk

ŠTEFANIŠIN Zdeněk – MÓLEROVÁ Lenka           Rýmařov – Šternberk

Čtyřhra dorostenek

1. BENEŠOVÁ Dagmar –KOPFOVÁ Tereza                       Ondratice – Vrbno

2. BUČKOVÁ Jana – MÓLEROVÁ Kateřina                       Šternberk

3. SÝKOROVÁ Eliška – ŠTOCHLOVÁ Petra                     Vrbno

4. KRÁLOVÁ Lucie – MÓLEROVÁ Lenka              Přerov – Šternberk

5. VÉGHOVÁ Viola – KOMÁRKOVÁ Kateřina                  Přerov

Čtyřhra dorostenců

1. BOHÁČ Jan – HRABICA Marián                          Přerov

2. ŠUBA Vojtěch – BENEK Tomáš                                       Hranice – Prostějov

3. OLEJNÍK Jakub – KONEČNÝ Lukáš                              Šumperk – Chropyně

4. HRUBÝ Radek – VÉGH Jakub                                         Buk – Přerov

5.-8. ŠTEFANIŠIN Zdeněk – Kolář Vojtěch                         Rýmařov – Bruntál

ROMAN Dominik – VANDROVEC Radek   HK DDM Olomouc

BAĎURA Jiří – PAVELEK Miroslav              Chropyně – Horní Živoříce

VYHNÁLEK Tomáš – KUČERA Ivan                      Litovel – Náklo

Dvouhra nejmladšího žactva

1. VEIGL                                Lukáš              Neředín

2. KONEČNÝ                       Radim              Chropyně

3. SKOPAL                            Dalibor            HK DDM Olomouc

4. AUJESKÝ                          Marek             Křelov

5.-8. TULIS                            Karel               Jeseník

MIKULA                    Jaroslav           Šternberk

KADLČÍK                  Jiří                   HK DDM Olomouc

ZELENKA                  Daniel              Vrbno

9.-11.  ZELENKA                  Benjamin          Vrbno

DOUBRAVSKÝ        Matěj               Olomouc-Neředín

SOUKUP                   Adam              HK DDM Olomouc

12.-15.            POLÁŠKOVÁ           Magdaléna       Šternberk

PRÁZDNÁ                 Tereza             Náklo

PEŘINOVÁ                Eliška               Náklo

Šternberk 8. dubna 2012                                Zpracoval: Mgr. Zdeněk Jančo, vrchní rozhodčí

Výsledky krajských přeborů mladších žaků

KRAJSKÝ  SVAZ  STOLNÍHO  TENISU  –  Olomouc

 

Výsledky krajských přeborů mládeže – mladší žactvo, konané 25. března 2012 v Krčmani

Dvouhra mladších žáků: 18 hráčů               Dvouhra mladších žákyň: 11 hráček

 

1.  VEIGL                   Lukáš              Neředín           1. VEČEŘOVÁ          Michaela  Náklo

2.  SKOPAL               Dalibor            HK Olom.       2. VYMĚTALÍKOVÁ Hana      Krčm.

3. DVOŘÁK               Vítek               Jeseník             3. NOVOTNÁ            Lucie         Krčm.

4. KONEČNÝ            Radim              Chropyně         4. KOMÁRKOVÁ     Kateřina   Přerov

5.-8. PÚR                   Martin Křelov             5.-6. PRÁZDNÁ         Tereza      Náklo

        BĚHAL               Jiří                   Prostějov                 GERHÁTOVÁ    Eliška        Přerov

        STAROŠTÍK      Petr                 Přerov             7.-8. VÉGHOVÁ        Viola         Přerov

        KRÁL                 Ondřej             Prostějov                  GNIPPOVÁ      Natálie      Náklo  

9.-10. HRÚZA            Denis               Prostějov          9.-11. KOPPOVÁ     Tereza      Krčm.              SOUKUP   Adam                         HK Olom.                  SUCHÁNKOVÁ Simona Krčm. 

11.-13.ZELENKA      Daniel              Vrbno p/P                   PLACHÁ        Amálie       Náklo  DLUHOŠ  Matěj               Přerov 

            DOUBRAVSKÝ Jakub          Neředín

14.-18.AUJESKÝ       Marek             Křelov

            KADLČÍK      Jiří                   HK Olom.

            PRÁZDNÝ     Pavel               Náklo

            TULIS             Karel               Jeseník

            ZÁKOSTELSKÝ Jakub         Přerov

Čtyřhra mladších žáků: 9 dvojic  

 

1. Veigl Lukáš – Skopal Dalibor                                 Neředín – HK Olomouc

2. Soukup Adam – Doubravský Jakub                        HK Olomouc – Neředín

3. Dluhoš Matěj – Konečný Radim                             Přerov – Chropyně

4. Dvořák Vítek – Tulis Karel                         Jeseník

5.-8. Zákostelský Jakub – Staroštík Petr                     Přerov

        Doubravský Jakub – Soukup Adam                    Neředín – HK DDM Olomouc

        Zelenka Daniel – Běhal Jiří                                  Vrbno p/P – Prostějov 

        Půr Martin – Aujeský Marek                              Křelov

9. Kadlčík Jiří – Prázdný Pavel                                    HK Olomouc – Náklo 

Čtyřhra mladších žákyň: 5 dvojic     

 

1. Večeřová Michaela – Prázdná Tereza                     Náklo

2. Vymětalíková Hana – Novotná Lucie                      Krčmaň

3. Gnippová Natálie – Gerhátová Eliška                      Náklo – Přerov 

4. Komárková Kateřina – Véghová Viola                    Přerov

5. Koppová Tereza – Suchánková Simona                  Krčmaň            

V Krčmani dne 25.3. 2012                                                     Zpracoval: Mgr. Zdeněk Jančo

                                                                                               Vrchní rozhodčí