Výsledky

VÝSLEDKY TOP 2014

Výsledky TOP všech kategorií pro sezónu 2013/2014 si můžete prohlédnout zde : VÝSLEDKY TOP 2013_2014.

 

VÝSLEDKY TOP

Aktuální výsledky TOP v jednotlivých kategoriích ( mladší a starší žactvo ) si můžete prohlédnout zde :  VÝSLEDKY TOP 2013_2014.

 

VÝSLEDKY TOP MLADŠÍHO ŽACTVA

Výsledky TOP mladšího žactva, které se uskutečnilo minulou neděli v Nákle, si můžete prohlédnout zde : Výsledky TOP MLŽ 2014.

Výsledky TOP dorostu a benjamínků

Dorostenci

1. BOHÁČ Jan                                        SK Přerov

2. OLEJNÍK Jakub                                 Pramet Šumperk

3. ŠUBA Vojtěch                                   Sigma Hranice

4. KONEČNÝ Lukáš                             TJ Chropyně

5. HRABICA Marian                             SK Přerov

6. VEIGL Lukáš                                     Sokol Neředín

7. VÉGH Jakub                                      SK Přerov

8. HRUBÝ Radek                                  Sokol Buk

Dorostenky

1. KOPFOVÁ Tereza                             Sokol Vrbno

2. MÓLEROVÁ Kateřina                      Sokol Šternberk

3. BENEŠOVÁ Dagmar                        Sokol Ondratice

4. BUČKOVÁ Jana                               Sokol Šternberk

5. KRÁLOVÁ Lucie                             SK Přerov

6. STRKAČOVÁ Anna                         HK DDM Olomouc

7. PÁCLOVÁ Markéta                          HK DDM Olomouc

8. MÓLEROVÁ Lenka                          Sokol Šternberk

Benjamínci

1. VEIGL Lukáš                                        Sokol Neředín

2. OLEJNÍK Petr                                     TTC Mohelnice

3. SKOPAL Dalibor                                HK DDM Olomouc

4. KONEČNÝ Radim                             TJ Chropyně

5. SOUKUP Adam                                  HK DDM Olomouc

6. KADLČÍK Jiří                                     HK DDM Olomouc

7. PAVLÍČEK Matěj                               HK DDM Olomouc

8. ZELENKA Daniel                               Sokol Vrbno

9. MIKULA Jaroslav                               Sokol Šternberk

Prostějov 21.4.2012                                    Jaroslav Zedníček, vrchní rozhodčí

Výsledky TOP mladších žáků a žákyň

Mladší žáci

1. OLEJNÍK Petr                                     TTC Mohelnice

2. VEIGL Lukáš                                        Sokol Neředín

3. SKOPAL Dalibor                                HK DDM Olomouc

4. DVOŘÁK Vítek                                 OMYA Jeseník

5. SOUKUP Adam                                 HK DDM Olomouc

6. PŮR Martin                                        Sokol Křelov

7. KONEČNÝ Radim                             TJ Chropyně

Mladší žákyně

1. VÉGHOVÁ Viola                               SK Přerov

2. KOMÁRKOVÁ Kateřina                   SK Přerov

Jedlí 14.4.2012                                   Antonín Haltmar, vrchní rozhodčí

Výsledky TOP starších žáků a žákyň


Starší žáci

1. OLEJNÍK Jakub                                  Pramet Šumperk

2. VANDROVEC Radek                         HK DDM Olomouc

3. ROMAN Dominik                               HK DDM Olomouc

4. VEIGL Lukáš                                      Sokol Neředín

5. KONEČNÝ Lukáš                              TJ Chropyně

6. SKOPAL Dalibor                                HK DDM Olomouc

7. KONEČNÝ Radim                             TJ Chropyně

8. ŠKODA Adam                                    SK Přerov

9. MAIXNER Pavel                                Sokol Neředín

Starší žákyně

1. KOPFOVÁ Tereza                              Sokol Vrbno

2. KÖRNEROVÁ Monika                      Sokol Dlouhomilov

3. KRÁLOVÁ Lucie                               SK Přerov

4.VAROŠOVÁ Kristina                          Sokol Dlouhomilov

5. ŠTOCHLOVÁ Petra                            Sokol Vrbno

6. KOZOVÁ Aneta                                 Sokol Šternberk

7. VÉGHOVÁ Viola                               SK Přerov

Výsledky Top mladší žákyně a mladší žáci

KRAJSKÝ  SVAZ  STOLNÍHO TENISU  OLOMOUC

 

Výsledky TOP = Ob BTM ve stolním tenisu

konaného dne 9. dubna 2011 v Krčmani – mladší žákyně a mladší žáci

Závěrečný turnaj nejlepších 

Mladší žákyně: 8 hráček  (hrála každá s každou)

1. BLÁHOVÁ Barbara                       TJ Krnov                                 nar. 1998        

2. KRÁLOVÁ Lucie                           SK Přerov                                      1998

3. KOPPOVÁ Tereza                         TJ Sokol Krčmaň                           1999         

4. VEČEŘOVÁ Michaela                   TJ Sokol Náklo                              1999

5. VYMĚTALÍKOVÁ Hana               TJ Sokol Krčmaň                           1999

6. NOVOTNÁ Lucie                          TJ Sokol Krčmaň                           1999 

7. PRÁZDNÁ Tereza                          TJ Sokol Náklo                              2002

8. KOPPOVÁ Denisa                         TJ Sokol Krčmaň                           1998

Mladší žáci: 10 hráčů (hrálo se ve 2 skupinách, semifinále + finále, souboje o umístění)

  

1. KONEČNÝ Lukáš                         SK Chropyně                                     1998   

2. VLACH Martin                               TJ Sokol Němčice                               1998

3. VLACH Michal                               TJ Sokol Němčice                               1998 

4. ROMAN Dominik                          HK DDM Olomouc                            1998

5. ŠKODA Adam                               SK Přerov                                          1998 

6. VEIGL Lukáš                                  Sokol Neředín                                     2001

7. MATĚJKA Marek                          Sokol Neředín                                     1998

8. ZÁKOSTELSKÝ Stanislav             SK Přerov                                          1998

9. STEIGL Josef                                  Jeseník                                                1998

10. DLUHOŠ Matěj                            SK Přerov                                          1999

V Krčmani dne 07.04. 2011                                                   Zpracoval: Mgr. Zdeněk Jančo

Výsledky TOP staršího žactva – Jeseník

1.HrabicaMarianPřerov20 b.
2.OlejníkJakubMohelnice18 b.
3.HanušDanielPřerov16 b.
4.VéghJakubPřerov15 b.
5.GondekDanielJeseník14 b.
6.HrubýRadekBuk13 b.
7.TáslkýJakubJeseník12 b.
8.JankůKarelŠumperk11 b.
9.DrahoňovskýDavidJeseník10 b.
10.GerhátMichalPřerov9 b.
11.UhlířDanielPřerov8 b.

1.VlčkováNatálieVrbno20 b.
2.SýkorováEliškaVrbno18 b.
3.KopfováTerezaVrbno16 b.
4.PantlíkováTerezaVrbno15 b.
5.KubíčkováPavlínaMový Malín14 b.

Výsledky top Mladší žactvo

1.
HanušDanielPřerov
2.OlejníkJakubMohelnice
3.HrubýRadekBuk
4.RomanDominikOlomouc
5.VandrovecRadekOlomouc
6.VlachMartinNěmčice
7.VlachMichalNěmčice
8.KonečnýLukášChropyně
9.GerhátMichalPřerov
10.HaraštaTomášOlomouc
11.ŠteiglJosefJeseník
12.MirčevskýJiříJeseník
.

1.
KopfováTerezaVrbno
2.ŠtochlováPetraVrbno
3.FoltýnováAnnaDlouhomilov
4.PantlíkováTerezaVrbno
5.KornerováMonikaDlouhomilov
6.VymětalíkováHanaKrčmaň
7.NovotnáLucieKrčmaň
8.KoppováTerezaKrčmaň
9.DvorskáNatálieKrčmaň
.