Informace

TOP benjamínků 2011

 

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO TENISU OLOMOUC

 

pořádá

   

TOP benjamínků ve stolním tenise

 

 

 

 

Místo konání :  HK DDM Olomouc 

 

Termín : sobota 23. dubna 2011

 

Všeobecná a technická ustanovení

 

Pořadatel: Krajský svaz stolního tenisu Olomouc

Datum: sobota 23. dubna 2011

Místo: HK DDM Olomouc, tř. 17. listopadu

Hlavní pořadatel : RNDr Antonín Sedláček

Vrchní rozhodčí :  Pavel Kadlec

Zdravotník :  Krahulcová Anna

Komisař :  Jaroslav Zedníček

Časový pořad turnaje: Prezentace 8:00 – 8:45

                                        Losování    8:45 – 9:00

                                        Zahájení    9:00

Účast: prvních 10 z KBTM

Účast povinná, omluvenky do 20.4.2011 sekretáři KSST, zajištění náhradníků!!!

Systém :  7 a méně startujících – každý s každým

                8 a více startujících – dvě skupiny, každý s každým, první dva křížem semifinále, poražení o 3. místo vítězové finále, ostatní ze skupin o umístění

Předpis: hraje se dle Pravidel stolního tenisu, SŘ a tohoto Rozpisu

Míčky:  YASAKA *** 40m

Ceny:  první tři získávají medaile + poháry 

Případné dotazy: týká se i omluvenek, kafran@seznam.cz

Za KSST a komisi mládeže srdečně zvou pořadatelé!!!

SPORTU ZDAR, STOLNÍMU TENISU ZVLÁŠŤ!

Propozice na TOP 10 – 12 dorostu v Přerově (chlapci + děvčata)

Propozice pro TOP 10 – 12 dorostu

1. Pořadatel                    SK Přerov

2. Datum a místo konání:sokolovna herna stolního tenisu na Petřvaldského ulici, (nedaleko od zimního stadionu)

SOBOTA 24.4.2010

3. Ředitelství:                 ředitel – Kovář Karel

hl. rozhodčí – Maděrka Svatopluk

hl. pořadatel –Maděrka Svatopluk                                                               zdravotník – Maděrková

4. Účastníci                    nominace bude sdělena po přeborech jednotlivců

5. Časový pořad             prezentace : 8:00 – 8:45

losování : 8:45- 9:00

zahájení: 9:00

ukončení : cca v 15:00 – 16:00

6. Předpis                      Hraje se dle platných pravidel stolního tenisu – a SŘ

7. Herní disciplíny:         pouze dvouhry

8. Systém                      při účasti do 9 hráčů se hraje systémem každý s každým. Při účasti 10 a více hráčů pak 2 skupiny, nichž hraje každý s každým a první 2 hráči z každé skupiny postupují do finálové skupiny, kde bude započítán výsledek vzájemného zápasu ze základní skupiny. Hráči na dalších místech hrají o následná umístění.

9. Stoly                             Hraje se na 6-10-ti stolech

11. Úhrada                        Hráči startují na náklady svých oddílů – klubů

Ceny : pohár, diplomy a medaile

Schváleno na schůzi VV KSST dne 1.4.2010

Ing . Jaroslav Markovič                                                            Jaroslav Zedníček

předseda VV KSST                                                            předseda KM KSST

Nominační listina TOP

Nominační listina mladšího žactva TOP 10-12
     
1. Kopfová Tereza Vrbno
2. Bláhová Barbara Krnov
3. Pantlíková Tereza Vrbno
4. Kvapilová Vendula Dlouhomilov
5. Kornerová  Monika Dlouhomilov
6. Novotná Lucie Krčman
7. Vymětalíková Hana Krčman
8. Foltýnová Anna Dlouhomilov
9. Utěšená Jana Olomouc
10. Štochlová Petra Vrbno
N Koppová Tereza Krčman
N Dvorská Natálie Krčman
N Varošová Kristýna Dlouhomilov
       
1. Hanuš Daniel Přerov
2. Olejník Jakub Mohlenice
3. Vandrovec Radek Olomouc
4. Vlach Martin Němčice
5. Hrubý Radek Buk
6. Roman Dominik Olomouc
7. Gerhát Michal Přerov
8. Konečný Lukáš Chropyně
9. Vlach Michal Němčice
10. Lichnovský Radek Vrbno
11. Šteigl Josef Jeseník
12. Mirčevský Jiří Jeseník
N Racl Adam Olomouc
N Harašta Tomáš Olomouc
N Vyhnálek Lukáš Litovel
       
       
       
Nominační listina dorostu Top 10-12
       
1. Maděrková Denisa Přerov
2. Benešová Dagmar Ondratice
3. Daříčková Iveta Krnov
4. Vlčková Natálie Vrbno
5. Sýkorová Eliška Vrbno
6. Fábriová Markéta Přerov
7. Matějíčková Barbora Krnov
8. Zoňová Hana Krčmaň
9. Velechová Adéla Olomouc
10. Strkáčová Anna Olomouc
N Bauerová Veronika Krčmaň
N Bučková Jana Šternberk
N Vaňková Tereza Šternberk
       
1. Bařina Jiří Přerov
2. Hrabica Marian Přerov
3. Kovačik Jakub Olomouc
4. Demeter Dušan Mohelnic
5. Šuba Vojtěch Hranice
6. Végh Jakub Přerov
7. Boháč Jan Přerov
8. Kyselák Tomáš Přerov
9. Palásek Michal Němčice
10. Gondek Daniel Jeseník
11. Janků    
12. Uhlíř    
N Matýs Tomáš Šumperk
N Kunovský Lukáš Jeseník
N Kroutil Tomáš Olomouc
       
       
Nominační listina staršíhožactva Top 10-12
       
1. Vlčková Natálie Vrbno
2. Sýkorová Eliška Vrbno
3. Kopfová  Tereza Vrbno
4. Bauerová Veronika Krčmaň
5. Zoňová Hana Krčmaň
6. Strážnická Martina Krčmaň
7. Gottfriedová Nikol Náklo
8. Pantlíková Tereza Vrbno
9. Kvapilová Vendula Dlouhomilov
10. Kubíčková Pavlína Nový Malín
N Bláhová Barbora Krnov
N Kirčevová Karolína Krnov
N Matějíčková Markéta Krnov
       
1. Hrabica Marian Přerov
2. Hanuš Daniel Přerov
3. Gondek Daniel Jeseník
4. Végh Jakub Přerov
5. Janků Karel Šumperk
6. Tálský Jakub Jeseník
7. Olejník Jakub Mohleníce
8. Hrubý Radek Buk
9. Drahoňovský David Jeseník
10. Roman Dominik Olomouc
11. Konečný Lukáš Chropyně
12. Gerhát Michal Přerov
N Uhlíř Daniel Přerov
N Vyhnálek Tomáš Litovel
N Mirčevský Jiří Jeseník
       
Nominační listina nejmladšího žactva Top 10
       
1. Sláma Jiří Mikulovice
2. Veigl Lukáš Rýmařov
3. Král Ondřej Prostějov
4. Olejník Petr Mohelnice
5. Pokorný Jakub Mikulovice
6. Dvořák Vítek Jeseník
7. Resutík  Stanislav Mikulovice
8. Jandejsek Martin Štíty
9. Konečný Radim Chropyně
10. Dluhoš Matěj Přerov
N Zedníček Tomáš Olomouc
N Hrůza Denis Prostějov
N Soldán Jan Ondratice
       
       
Při předem zjištěné neúčasti , OMLUVY na 604504770 Předseda KM KSST
Neúčast sdělte týden dopředu před uskutečněním TOPKY kvůli zajištění náhradníků

TOP mladšího žactva

Propozice pro TOP 10-12 mladšího žactva

1. Pořadatel                    DDM Olomouc

2. Datum a místo konání:tělocvična na třídě 17. listopadu

NEDĚLE   11.4. 2010

3. Ředitelství:                 ředitel – Mgr. Pavel Kadlec

hl. rozhodčí – Jaroslav Zedníček

hl. pořadatel – Roman Kovačik

zdravotník – Vandrovec Aleš

4. Účastníci                    Nominace bude sdělena prostřednictvím internetu

5. Časový pořad             prezentace : 8:00 – 8:45

losování : 8:45- 9:00

zahájení: 9:00

ukončení : cca v 15:00 – 16:00

6. Předpis                      Hraje se dle platných pravidel stolního tenisu – a SŘ

7. Herní disciplíny:         pouze dvouhry

8. Systém                      při účasti do 8 hráčů se hraje systémem každý s každým. Při účasti 9 a více hráčů pak 2 skupiny, nichž hraje každý s každým a první 2 hráči z každé skupiny postupují do finálové skupiny, kde bude započítán výsledek vzájemného zápasu ze základní skupiny. Hráči na dalších místech hrají o následná umístění.

9. Stoly                                 Hraje se na 6-ti stolech

10. Úhrada                           Hráči startují na náklady svých oddílů – klubů

Ceny : pohár + medaile, diplomy

Ing . Jaroslav Markovič                                                            Jaroslav Zedníček

předseda VV KSST                                                            předseda KM KSST

TOP staršího žactva

Propozice pro TOP 10-12 staršího žactva

1. Pořadatel                    Omya Jeseníi

2. Datum a místo konání:herna stolního tenisu

NEDĚLE   18.4. 2010

3. Ředitelství:                 ředitel – Matějíček Miloš

hl. rozhodčí – Makyča Petr

hl. pořadatel – Matějíček Miloš                                                                  zdravotník – poliklinika Jesenik

4. Účastníci                    nominace bude sdělena po přeborech jednotlivců

5. Časový pořad             prezentace : 8:00 – 8:45

losování : 8:45- 9:00

zahájení: 9:00

ukončení : cca v 15:00 – 16:00

6. Předpis                      Hraje se dle platných pravidel stolního tenisu – a SŘ

7. Herní disciplíny:         pouze dvouhry

8. Systém                      při účasti do 8 hráčů se hraje systémem každý s každým. Při účasti 9 a více hráčů pak 2 skupiny, nichž hraje každý s každým a první 2 hráči z každé skupiny postupují do finálové skupiny, kde bude započítán výsledek vzájemného zápasu ze základní skupiny. Hráči na dalších místech hrají o následná umístění.

9. Stoly                                 Hraje se na 4-ech stolech

10. Úhrada                           Hráči startují na náklady svých oddílů – klubů

Ceny : pohár, diplomy

Ing . Jaroslav Markovič                                                            Jaroslav Zedníček

předseda VV KSST                                                            předseda KM KSST

Top nejmladšího žactva

Prpozice TOP 10 nejmladšího žactva

1. Pořadatel                    Sokol Šternberk

2. Datum a místo konání:herna stolního tenisu na ulici Zahradní

SOBOTA   3.4. 2010

3. Ředitelství:                 ředitel – Kaplan František

hl. rozhodčí – Zedníček Jaroslav

hl. pořadatel –Alexander Piták                                                          zdravotník – Pitáková

4. Účastníci                    nominace bude sdělena po přeborech jednotlivců

5. Časový pořad             prezentace : 8:00 – 8:45

losování : 8:45- 9:00

zahájení: 9:00

ukončení : cca v 12:00 – 13:00

6. Předpis                      Hraje se dle platných pravidel stolního tenisu – a SŘ

7. Herní disciplíny:         pouze dvouhry

8. Systém                      při účasti do 6 hráčů se hraje systémem každý s každým. Při účasti 7 a více hráčů pak 2 skupiny, nichž hraje každý s každým a první 2 hráči z každé skupiny postupují do finálové skupiny, kde bude započítán výsledek vzájemného zápasu ze základní skupiny. Hráči na dalších místech hrají o následná umístění.

9. Stoly                                 Hraje se na 4-ech stolech

10. Úhrada                           Hráči startují na náklady svých oddílů – klubů

Ceny : pohár, diplomy

Ing . Jaroslav Markovič                                                            Jaroslav Zedníček

předseda VV KSST                                                            předseda KM KSST