TOP

TOP dorostu a benjamínků Prostějov

 

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO TENISU OLOMOUC

 

pořádá

   

TOP dorostu a benjamínků ve stolním tenise

 

 

 

 

Místo konání :  herna OP Prostějov 

 

Termín : sobota 21. dubna 2012

 

Všeobecná a technická ustanovení

 

Pořadatel: Krajský svaz stolního tenisu Olomouc

Datum: sobota 21. dubna 2012

Místo: herna OP Prostějov

Hlavní pořadatel :  Stužka Petr

Vrchní rozhodčí :   

Zdravotník :  MUDr Richter David

Komisař : Kaplan František

Časový pořad turnaje: Prezentace 8:00 – 8:45

                                        Losování    8:45 – 9:00

                                        Zahájení    9:00

Účast: chlapci – prvních 12 z KBTM

            děvčata – prvních 10 z KBTM

           benjamínci – prvních 12 z KP, dívky a chlapci společně

Účast povinná, omluvenky do 14.4.2012 sekretáři KSST, zajištění náhradníků!!!

Systém :  7 a méně startujících – každý s každým

                8 a více startujících – dvě skupiny, každý s každým, první dva křížem semifinále, poražení o 3. místo, vítězové finále, ostatní ze skupin o umístění

Předpis: hraje se dle Pravidel stolního tenisu, SŘ a tohoto Rozpisu

Míčky:  YASAKA *** 40m

Ceny:  první tři získávají medaile, vítězové poháry 

Případné dotazy: týká se i omluvenek, kafran@seznam.cz

Za KSST a komisi mládeže srdečně zvou pořadatelé!!!

SPORTU ZDAR, STOLNÍMU TENISU ZVLÁŠŤ!

TOP starších žáků Olomouc

 

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO TENISU OLOMOUC

 

pořádá

   

TOP starších žáků ve stolním tenise

 

 

 

 

Místo konání :  DDM Olomouc

 

Termín : neděle 8. dubna 2012

 

Všeobecná a technická ustanovení

 

Pořadatel: Krajský svaz stolního tenisu Olomouc

Datum: neděle 8. dubna 2012

Místo: DDM Olomouc, tř. 17. listopadu

Hlavní pořadatel : Mgr. Pavel Kadlec   

Vrchní rozhodčí : Jaroslav Zedníček

Zdravotník :  FN Olomouc

Komisař : Kaplan František

Časový pořad turnaje: Prezentace 8:00 – 8:45

                                        Losování    8:45 – 9:00

                                        Zahájení    9:00

Účast: chlapci – prvních 12 z KBTM

            děvčata – prvních 10 z KBTM

           Účast povinná, omluvenky do 1.4.2012 sekretáři KSST, zajištění náhradníků!!!

Systém :  7 a méně startujících – každý s každým

                8 a více startujících – dvě skupiny, každý s každým, první dva křížem semifinále, poražení o 3. místo, vítězové finále, ostatní ze skupin o umístění

Předpis: hraje se dle Pravidel stolního tenisu, SŘ a tohoto Rozpisu

Míčky:  YASAKA *** 40m

Ceny:  první tři získávají medaile, vítězové poháry 

Případné dotazy: týká se i omluvenek, kafran@seznam.cz

Za KSST a komisi mládeže srdečně zvou pořadatelé!!!

SPORTU ZDAR, STOLNÍMU TENISU ZVLÁŠŤ!

TOP mladších žáků Jedlí

  

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO TENISU OLOMOUC

 

pořádá

   

TOP mladších žáků ve stolním tenise

  

Místo konání :  Kulturní dům Jedlí

 

Termín : sobota 14. dubna 2012

 

Všeobecná a technická ustanovení

 

Pořadatel: Krajský svaz stolního tenisu Olomouc

Datum: sobota 14. dubna 2012

Místo: Kulturní dům Jedlí

Hlavní pořadatel : Josef Prokop

Vrchní rozhodčí :  Antonín Haltmar   

Zdravotník : Božena Rýznarová

Komisař : Jaroslav Zedníček

Časový pořad turnaje: Prezentace 8:00 – 8:45

                                        Losování    8:45 – 9:00

                                        Zahájení    9:00

Účast: chlapci – prvních 12 z KBTM

            děvčata – prvních 10 z KBTM

           Účast povinná, omluvenky do 7.4.2012 sekretáři KSST, zajištění náhradníků!!!

Systém :  7 a méně startujících – každý s každým

                8 a více startujících – dvě skupiny, každý s každým, první dva křížem semifinále, poražení o 3. místo, vítězové finále, ostatní ze skupin o umístění

Předpis: hraje se dle Pravidel stolního tenisu, SŘ a tohoto Rozpisu

Míčky:  YASAKA *** 40m

Ceny:  první tři získávají medaile, vítězové poháry 

Případné dotazy: týká se i omluvenek, kafran@seznam.cz

Za KSST a komisi mládeže srdečně zvou pořadatelé!!!

SPORTU ZDAR, STOLNÍMU TENISU ZVLÁŠŤ!

Výsledky Top mladší žákyně a mladší žáci

KRAJSKÝ  SVAZ  STOLNÍHO TENISU  OLOMOUC

 

Výsledky TOP = Ob BTM ve stolním tenisu

konaného dne 9. dubna 2011 v Krčmani – mladší žákyně a mladší žáci

Závěrečný turnaj nejlepších 

Mladší žákyně: 8 hráček  (hrála každá s každou)

1. BLÁHOVÁ Barbara                       TJ Krnov                                 nar. 1998        

2. KRÁLOVÁ Lucie                           SK Přerov                                      1998

3. KOPPOVÁ Tereza                         TJ Sokol Krčmaň                           1999         

4. VEČEŘOVÁ Michaela                   TJ Sokol Náklo                              1999

5. VYMĚTALÍKOVÁ Hana               TJ Sokol Krčmaň                           1999

6. NOVOTNÁ Lucie                          TJ Sokol Krčmaň                           1999 

7. PRÁZDNÁ Tereza                          TJ Sokol Náklo                              2002

8. KOPPOVÁ Denisa                         TJ Sokol Krčmaň                           1998

Mladší žáci: 10 hráčů (hrálo se ve 2 skupinách, semifinále + finále, souboje o umístění)

  

1. KONEČNÝ Lukáš                         SK Chropyně                                     1998   

2. VLACH Martin                               TJ Sokol Němčice                               1998

3. VLACH Michal                               TJ Sokol Němčice                               1998 

4. ROMAN Dominik                          HK DDM Olomouc                            1998

5. ŠKODA Adam                               SK Přerov                                          1998 

6. VEIGL Lukáš                                  Sokol Neředín                                     2001

7. MATĚJKA Marek                          Sokol Neředín                                     1998

8. ZÁKOSTELSKÝ Stanislav             SK Přerov                                          1998

9. STEIGL Josef                                  Jeseník                                                1998

10. DLUHOŠ Matěj                            SK Přerov                                          1999

V Krčmani dne 07.04. 2011                                                   Zpracoval: Mgr. Zdeněk Jančo

TOP dorostu 2011

 

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO TENISU OLOMOUC

 

pořádá

   

TOP dorostu ve stolním tenise

 

 

 

 

Místo konání :  herna OP Prostějov 

 

Termín : sobota 23. dubna 2011

 

Všeobecná a technická ustanovení

 

Pořadatel: Krajský svaz stolního tenisu Olomouc

Datum: sobota 23. dubna 2011

Místo: herna OP Prostějov

Hlavní pořadatel :  Stužka Petr

Vrchní rozhodčí :  Štěpán Jiří  

Zdravotník :  MUDr Richter David

Komisař : Kaplan František

Časový pořad turnaje: Prezentace 8:00 – 8:45

                                        Losování    8:45 – 9:00

                                        Zahájení    9:00

Účast: chlapci – prvních 12 z KBTM

            děvčata – prvních 10 z KBTM

Účast povinná, omluvenky do 20.4.2011 sekretáři KSST, zajištění náhradníků!!!

Systém :  7 a méně startujících – každý s každým

                8 a více startujících – dvě skupiny, každý s každým, první dva křížem semifinále, poražení o 3. místo, vítězové finále, ostatní ze skupin o umístění

Předpis: hraje se dle Pravidel stolního tenisu, SŘ a tohoto Rozpisu

Míčky:  YASAKA *** 40m

Ceny:  první tři získávají medaile + poháry 

Případné dotazy: týká se i omluvenek, kafran@seznam.cz

Za KSST a komisi mládeže srdečně zvou pořadatelé!!!

SPORTU ZDAR, STOLNÍMU TENISU ZVLÁŠŤ!

TOP starších žáků 2011

 

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO TENISU OLOMOUC

 

pořádá

   

TOP st. žáků ve stolním tenise

 

 

 

 

Místo konání :  herna OMYA Jeseník 

 

Termín : sobota 16. dubna 2011

 

Všeobecná a technická ustanovení

 

Pořadatel: Krajský svaz stolního tenisu Olomouc

Datum: sobota 16. dubna 2011

Místo: herna OMYA Jeseník

Hlavní pořadatel :  Miloš Matějíček

Vrchní rozhodčí :  Makyča Petr

Zdravotník :  Senohrábek Zdeněk

Komisař : Zedníček Jaroslav

Časový pořad turnaje: Prezentace 8:00 – 8:45

                                        Losování    8:45 – 9:00

                                        Zahájení    9:00

Účast: chlapci – prvních 12 z KBTM

            děvčata – prvních 10 z KBTM

Účast povinná, omluvenky do 13.4.2011 sekretáři KSST,  zajištění náhradníků!!!

Systém :  7 a méně startujících – každý s každým

                8 a více startujících – dvě skupiny, každý s každým, první dva křížem semifinále, poražení o 3. místo vítězové finále, ostatní ze skupin o umístění

Předpis: hraje se dle Pravidel stolního tenisu, SŘ a tohoto Rozpisu

Míčky:  YASAKA *** 40m

Ceny:  první tři získávají medaile + poháry 

Případné dotazy: týká se i omluvenek, kafran@seznam.cz

Za KSST a komisi mládeže srdečně zvou pořadatelé!!!

SPORTU ZDAR, STOLNÍMU TENISU ZVLÁŠŤ!

TOP mladších žáků 2011

 

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO TENISU OLOMOUC

 

pořádá

   

TOP ml. žáků ve stolním tenise

 

 

 

 

Místo konání :  Sokolovna Krčmaň 

 

Termín : sobota 9. dubna 2011

 

Všeobecná a technická ustanovení

 

Pořadatel: Krajský svaz stolního tenisu Olomouc

Datum: sobota 9. dubna 2011

Místo: Sokolovna Krčmaň

Hlavní pořadatel :  Mgr. Zdeněk Jančo

Vrchní rozhodčí :  Mgr. Zdeněk Jančo

Zdravotník :  Eva Sztwioroková

Komisař : Zedníček Jaroslav

Časový pořad turnaje: Prezentace 8:00 – 8:45

                                        Losování    8:45 – 9:00

                                        Zahájení    9:00

Účast: chlapci – prvních 12 z KBTM

            děvčata – prvních 10 z KBTM

Účast povinná, omluvenky do 7.4.2011 sekretáři KSST, možnost zajištění náhradníků!!!

Systém :  7 a méně startujících – každý s každým

                8 a více startujících – dvě skupiny, každý s každým, první dva křížem semifinále, poražení o 3. místo vítězové finále, ostatní ze skupin o umístění

Předpis: hraje se dle Pravidel stolního tenisu, SŘ a tohoto Rozpisu

Míčky:  YASAKA *** 40m

Ceny:  první tři získávají medaile + poháry 

Případné dotazy: týká se i omluvenek, kafran@seznam.cz

Za KSST a komisi mládeže srdečně zvou pořadatelé!!!

SPORTU ZDAR, STOLNÍMU TENISU ZVLÁŠŤ!

TOP benjamínků 2011

 

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO TENISU OLOMOUC

 

pořádá

   

TOP benjamínků ve stolním tenise

 

 

 

 

Místo konání :  HK DDM Olomouc 

 

Termín : sobota 23. dubna 2011

 

Všeobecná a technická ustanovení

 

Pořadatel: Krajský svaz stolního tenisu Olomouc

Datum: sobota 23. dubna 2011

Místo: HK DDM Olomouc, tř. 17. listopadu

Hlavní pořadatel : RNDr Antonín Sedláček

Vrchní rozhodčí :  Pavel Kadlec

Zdravotník :  Krahulcová Anna

Komisař :  Jaroslav Zedníček

Časový pořad turnaje: Prezentace 8:00 – 8:45

                                        Losování    8:45 – 9:00

                                        Zahájení    9:00

Účast: prvních 10 z KBTM

Účast povinná, omluvenky do 20.4.2011 sekretáři KSST, zajištění náhradníků!!!

Systém :  7 a méně startujících – každý s každým

                8 a více startujících – dvě skupiny, každý s každým, první dva křížem semifinále, poražení o 3. místo vítězové finále, ostatní ze skupin o umístění

Předpis: hraje se dle Pravidel stolního tenisu, SŘ a tohoto Rozpisu

Míčky:  YASAKA *** 40m

Ceny:  první tři získávají medaile + poháry 

Případné dotazy: týká se i omluvenek, kafran@seznam.cz

Za KSST a komisi mládeže srdečně zvou pořadatelé!!!

SPORTU ZDAR, STOLNÍMU TENISU ZVLÁŠŤ!

Propozice na TOP 10 – 12 dorostu v Přerově (chlapci + děvčata)

Propozice pro TOP 10 – 12 dorostu

1. Pořadatel                    SK Přerov

2. Datum a místo konání:sokolovna herna stolního tenisu na Petřvaldského ulici, (nedaleko od zimního stadionu)

SOBOTA 24.4.2010

3. Ředitelství:                 ředitel – Kovář Karel

hl. rozhodčí – Maděrka Svatopluk

hl. pořadatel –Maděrka Svatopluk                                                               zdravotník – Maděrková

4. Účastníci                    nominace bude sdělena po přeborech jednotlivců

5. Časový pořad             prezentace : 8:00 – 8:45

losování : 8:45- 9:00

zahájení: 9:00

ukončení : cca v 15:00 – 16:00

6. Předpis                      Hraje se dle platných pravidel stolního tenisu – a SŘ

7. Herní disciplíny:         pouze dvouhry

8. Systém                      při účasti do 9 hráčů se hraje systémem každý s každým. Při účasti 10 a více hráčů pak 2 skupiny, nichž hraje každý s každým a první 2 hráči z každé skupiny postupují do finálové skupiny, kde bude započítán výsledek vzájemného zápasu ze základní skupiny. Hráči na dalších místech hrají o následná umístění.

9. Stoly                             Hraje se na 6-10-ti stolech

11. Úhrada                        Hráči startují na náklady svých oddílů – klubů

Ceny : pohár, diplomy a medaile

Schváleno na schůzi VV KSST dne 1.4.2010

Ing . Jaroslav Markovič                                                            Jaroslav Zedníček

předseda VV KSST                                                            předseda KM KSST

Výsledky TOP staršího žactva – Jeseník

1.HrabicaMarianPřerov20 b.
2.OlejníkJakubMohelnice18 b.
3.HanušDanielPřerov16 b.
4.VéghJakubPřerov15 b.
5.GondekDanielJeseník14 b.
6.HrubýRadekBuk13 b.
7.TáslkýJakubJeseník12 b.
8.JankůKarelŠumperk11 b.
9.DrahoňovskýDavidJeseník10 b.
10.GerhátMichalPřerov9 b.
11.UhlířDanielPřerov8 b.

1.VlčkováNatálieVrbno20 b.
2.SýkorováEliškaVrbno18 b.
3.KopfováTerezaVrbno16 b.
4.PantlíkováTerezaVrbno15 b.
5.KubíčkováPavlínaMový Malín14 b.