TOP

BODOVÝ STAV PO KBTM A KP

Aktuální bodový stav po proběhlých krajských bodovacích turnajích a krajských přeborech si můžete prohlédnout zde : Nasazovací žebříček TOP_2014.

TOP STARŠÍHO ŽACTVA

TOP staršího žactva se uskuteční 13. dubna 2014 a to v Olomouci. Propozice si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde : TOP sž.

Nominace hráčů budou uveřejněny na krajských stránkách.

TOP MLADŠÍHO ŽACTVA

TOP mladšího žactva se uskuteční v neděli 6. dubna 2014 a to v Nákle. Propozice si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde : TOP mž

Nominace hráčů budou uveřejněny na krajských stránkách.

TOP ZRUŠENY ! ! !

TOP mládeže jsou zrušeny ! ! !

Neproběhne tedy TOP mladších žáků v Jeseníku, TOP starších žáků v Olomouci ani TOP dorostu v Přerově.

TOP sž OLOMOUC

TOP starších žáků se koná v neděli 10.3.2013 od 9 hodin v Olomouci – tělocvična DDM ( 17. listopadu 1034/47 ).

Propozice si můžete prohlédnout zde :    TOP sž.

Seznam nominovaných hráčů naleznete v levé části stránek pod položkou TOP a Informace  ( od středy 27.února ).

NASAZOVACÍ TABULKA TOP

Nasazovací tabulku si můžete prohlédnout zde : Nasazovaci zebricek TOP 2013

Zeleně podbarvené jsou nominované děvčata, žlutě podbarvení jsou nominovaní kluci.

TOP mž JESENÍK

TOP mladších žáků  se koná 3. března 2013 v Jeseníku.

Nominováno je prvních dvanáct hráčů dle žebříčku. Seznam nominovaných hráčů najdete na těchto stránkách vlevo, pod položkou TOP a Informace ( od středy 27. února ).

Propozice TOP mž si můžete prohlédnout zde :   TOP mž

Výsledky TOP dorostu a benjamínků

Dorostenci

1. BOHÁČ Jan                                        SK Přerov

2. OLEJNÍK Jakub                                 Pramet Šumperk

3. ŠUBA Vojtěch                                   Sigma Hranice

4. KONEČNÝ Lukáš                             TJ Chropyně

5. HRABICA Marian                             SK Přerov

6. VEIGL Lukáš                                     Sokol Neředín

7. VÉGH Jakub                                      SK Přerov

8. HRUBÝ Radek                                  Sokol Buk

Dorostenky

1. KOPFOVÁ Tereza                             Sokol Vrbno

2. MÓLEROVÁ Kateřina                      Sokol Šternberk

3. BENEŠOVÁ Dagmar                        Sokol Ondratice

4. BUČKOVÁ Jana                               Sokol Šternberk

5. KRÁLOVÁ Lucie                             SK Přerov

6. STRKAČOVÁ Anna                         HK DDM Olomouc

7. PÁCLOVÁ Markéta                          HK DDM Olomouc

8. MÓLEROVÁ Lenka                          Sokol Šternberk

Benjamínci

1. VEIGL Lukáš                                        Sokol Neředín

2. OLEJNÍK Petr                                     TTC Mohelnice

3. SKOPAL Dalibor                                HK DDM Olomouc

4. KONEČNÝ Radim                             TJ Chropyně

5. SOUKUP Adam                                  HK DDM Olomouc

6. KADLČÍK Jiří                                     HK DDM Olomouc

7. PAVLÍČEK Matěj                               HK DDM Olomouc

8. ZELENKA Daniel                               Sokol Vrbno

9. MIKULA Jaroslav                               Sokol Šternberk

Prostějov 21.4.2012                                    Jaroslav Zedníček, vrchní rozhodčí

Výsledky TOP mladších žáků a žákyň

Mladší žáci

1. OLEJNÍK Petr                                     TTC Mohelnice

2. VEIGL Lukáš                                        Sokol Neředín

3. SKOPAL Dalibor                                HK DDM Olomouc

4. DVOŘÁK Vítek                                 OMYA Jeseník

5. SOUKUP Adam                                 HK DDM Olomouc

6. PŮR Martin                                        Sokol Křelov

7. KONEČNÝ Radim                             TJ Chropyně

Mladší žákyně

1. VÉGHOVÁ Viola                               SK Přerov

2. KOMÁRKOVÁ Kateřina                   SK Přerov

Jedlí 14.4.2012                                   Antonín Haltmar, vrchní rozhodčí

Výsledky TOP starších žáků a žákyň


Starší žáci

1. OLEJNÍK Jakub                                  Pramet Šumperk

2. VANDROVEC Radek                         HK DDM Olomouc

3. ROMAN Dominik                               HK DDM Olomouc

4. VEIGL Lukáš                                      Sokol Neředín

5. KONEČNÝ Lukáš                              TJ Chropyně

6. SKOPAL Dalibor                                HK DDM Olomouc

7. KONEČNÝ Radim                             TJ Chropyně

8. ŠKODA Adam                                    SK Přerov

9. MAIXNER Pavel                                Sokol Neředín

Starší žákyně

1. KOPFOVÁ Tereza                              Sokol Vrbno

2. KÖRNEROVÁ Monika                      Sokol Dlouhomilov

3. KRÁLOVÁ Lucie                               SK Přerov

4.VAROŠOVÁ Kristina                          Sokol Dlouhomilov

5. ŠTOCHLOVÁ Petra                            Sokol Vrbno

6. KOZOVÁ Aneta                                 Sokol Šternberk

7. VÉGHOVÁ Viola                               SK Přerov