Výsledky

VÝSLEDKY 6. KBTM V OLOMOUCI A KRČMÁNI

VÝSLEDKY 6. KBTM V OLOMOUCI A KRČMÁNI

VÝSLEDKY 5. KBTM v NĚMČICÍCH

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO

TENISU OLOMOUC


VÝSLEDKY 5. KBTM

V NĚMČICÍCH


Mladší žáci

1. Veigl L. 15
2. Konečný R. 12
3.-4. Skopal D. 10

Staroštík P. 10
5.-8. Dvořák V. 8

Soukup A. 8

Zakostelský J. 8

Kadlčík J. 8
9.-12. Prázdný P. 6

Běhal J. 6

Bayer V. 6

Le D. 6
13.-18. Pospíšil D. 4

Tulis K. 4

Janík M. 4

Zavadil D. 4

Vavřík D. 4

Haužvic F. 2
19.-21. Galeta J. 2

Paar B. 2

Kvapil O. 2

Starší žáci

1. Vlach Mar. 15
2. Konečný L. 12
3.-4. Vlach Mi. 10

Veigl L. 10
5.-8. Dvořák V. 8

Skopal D. 8

Olejník P. 8

Konečný R. 8
9.-16. Král O. 6

Soukup A. 6

Dluhoš M. 6

Aujeský M. 6

Půr M. 6

Staroštík P. 6

Londin I. 6

Hejduk P. 6
17.-24. Le D. 4

Haužvic F. 4

Běhal J. 4

Doubravský J. 4

Tulis K. 4

Prázdný P. 4

Kadlčík J. 4

Zakostelský J. 4
25.-32. Kubíček V. 2

Janík M. 2

Galeta J. 2

Zavadil D. 2

Bayer V. 2

Pospíšil D. 2

Dorostenci

1. Hrabica M. 15
2. Olejník J. 12
3.-4. Vlak Mich. 10

Vlach Martin 10
5.-8. Olejník P. 8

Skopal D. 8

Hrubý R. 8

Konečný L. 8
9.-14. Benek T. 6

Půr M. 6

Staroštík P. 6

Végh J. 6

Dvořák V. 6

Veigl L. 6
15.-21. Soukup A. 4

Konečný R. 4

Londin I. 4

Zákostelský J. 4

Hejduk P. 4

Kubíček V. 4

Bayer V. 4
22.-27. Aujeský M. 2

Doubravský J. 2

Pospíšil D. 2

Janík M. 2

Galeta J. 2

Tulis K. 2

Mladší žákyně

1. Veghová 15
2. Komárková 12
3.-4. Gerhátová 10

Hejduková 10
5.-6. Prázdná 4

Gnipová 4
7. Glucková 2

Starší žákyně

1. Králová 15
2. Komárková 12
3.-4. Prázdná 10

Hejduková 10
5.-8. Večeřová 8

Vymětalíková 8

Novotná 8

Véghová 8
9.-12. Kopová 4

Gnipová 4

Gerhátová 4

Voldánová 4
13. Glucková 2

Dorostenky

1. Králová 15
2. Bauerová 12
3.-4. Večeřová 10

Páclová 10
5.-6. Novotná 4

Vymětalíková 4
7.-8. Kopová 2

Voldánová 2

Výsledky 4. KBTM ve Šternberku

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO

TENISU OLOMOUC


VÝSLEDKY 4. KBTM VE

ŠTERNBERKU


Mladší žákyně

1. Komárková
2. Veghová
3.-4. Prázdná

Glucková
5.-8. Gerhátová

Hejdušková

Plachá

Gnipová
9.-10. Polášková

Pěčková



Starší žákyně

1. Králová
2. Véghová
3.-4. Večeřová

Prázdná
5.-8. Novotná

Gerhátová

Komárková

Vymětalíková
9.-12. Kopová

Glucková

Gnipová

Voldánová
13.-16. Hejduková

Plachá

Zapletalová

Pěčková

Dorostenky

1. Kopfová
2. Páclová
3.-4. Králová

Molerová K.
5.-8. Molerová L.

Bauerová

Štochlová

Večeřová
9.-12. Zapletalová

Novotná

Kopová

Vymětalíková
13. Voldánová

Mladší žáci

1. Veigl L.
2. Olejník P.
3.-4. Skopal D.

Dvořák V.
5.-8. Konečný R.

Aujský M.

Staroštík P.

Grmela T.
9.-12. Soukup A.

Kadlčík J.

Vrána

Lužík T.
13.-17. Pavlíček T.

Zakostelský J.

Lenguen

Haužvic F.

Tulis K.
18.-24. Mikula J.

Doubravský M.

Prázdný P.

Tomek R.

Vavřín

Zavadil

Víterna M.

Starší žáci

1. Konečný L.
2. Vlach Mar.
3.-4. Dvořák V.

Veigl
5.-8. Soukup

Baďura

Vlach Mi

Škoda
9.-16. Skopal

Londín

Pokorný

Dluhoš

Král

Hejduk

Olejník Petr

Konečný r.
17.-24. Grmela T.

Blana

Pavlíček

Lužík

Zakostelský

Staroštík

Bernard

Resutík
25.-32. Doubravský M.

Doubravský J.

Richter Tony

Polášek

Kadlčík

Vrána

Tulis

Prázdný P.

Dorostenci

1. Hrabica
2. Konečný L.
3.-4. Olejník J.

Vlach Martin
5.-8. Vyhnálek

Veigl

Olejník P.

Hrubý M.
9.-14. Dvořák V.

Végh

Škoda

Benek

Vlak Mich.

Soukup
15.-21. Skopal

Konečný R.

Gerhát

Uhlíř

Baďura

Staroštík

Viterna
22.-26. Bernard

Zákostelský

Dluhoš

Tulis

Bryks

VÝSLEDKY 3. BODOVACÍHO TURNAJE MLÁDEŽE

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO

TENISU OLOMOUC


VÝSLEDKY 3. KBTM V MOHELNICI


Mladší žákyně

  1. VÉGHOVÁ VIOLA    PŘEROV

  2. KOMÁRKOVÁ KATEŘINA    PŘEROV

  3. HEJDUKOVÁ MARTINA     BUK

  4. GERHÁTOVÁ ELIŠKA    PŘEROV

  5. PRÁZDNÁ TEREZA     NÁKLO

  6. PEŘINOVÁ ELIŠKA    NÁKLO

  7. PLACHÁ AMÁLIE    NÁKLO

  8. PĚČKOVÁ ALENA    NÁKLO

  9. GLUCKOVÁ LENKA     MORAVSKÝ BEROUN

Starší žákyně

  1. VEČEŘOVÁ MICHAELA    NÁKLO

  2. VÉGHOVÁ VIOLA    PŘEROV

  3. KRÁLOVÁ LUCIE    PŘEROV

  4. KOMÁRKOVÁ KATEŘINA    PŘEROV

  5. PRÁZDNÁ TEREZA    NÁKLO

  6. HEJDUKOVÁ MARTINA    BUK

  7. NOVOTNÁ LUCIE    KRČMAŇ

  8. VYMĚTALÍKOVÁ HANA    KRČMAŇ

  9. PEŘINOVÁ ELIŠKA    NÁKLO

  10. VOLDÁNOVÁ TEREZA    HRANICE

  11. ZAPLETALOVÁ RADKA    DDM OLOMOUC

  12. GERHÁTOVÁ ELIŠKA    PŘEROV

  13. PLACHÁ AMÁLIE    NÁKLO

  14. GLUCKOVÁ LENKA    MORAVSKÝ BEROUN

  15. KOPPOVÁ TEREZA     KRČMAŇ

  16. PĚČKOVÁ ALENA    NÁKLO

Dorostenky

  1. KOPFOVÁ TEREZA    VRBNO

  2. PÁCLOVÁ MARKÉTA    DDM OLOMOUC

  3. BAUEROVÁ VERONIKA    KRČMAŇ

  4. MÓLEROVÁ KATEŘINA    ŠTRNBERK

  5. KRÁLOVÁ LUCIE     PŘEROV

  6. VAROŠOVÁ KRISTÝNA    DLOUHOMILOV

  7. VYMĚTALÍKOVÁ HANA    KRČMAŇ

  8. MÓLEROVÁ LENKA     ŠTERNBERK

  9. FOLTÝNOVÁ ANNA     DLOUHOMILOV

  10. NOVOTNÁ LUCIE    KRČMAŇ

  11. KORNEROVÁ KRISTÝNA    DLOUHOMILOV

  12. VEČEŘOVÁ MICHAELA    NÁKLO

  13. KOPPOVÁ TEREZA     KRČMAŇ

  14. VOLDÁNOVÁ TEREZA    HRANICE

  15. ZAPLETALOVÁ RADKA     DDM OLOMOUC

Mladší žáci

  1. VEIGL LUKÁŠ    NEŘEDÍN

  2. SKOPAL DALIBOR    DDM OLOMOUC

  3. KONEČNÝ RADIM    CHROPYNĚ

  4. DVOŘÁK VÍTEK    JESENÍK

  5. MIKULA JAROSLAV    ŠTERNBERK

  6. KADLČÍK JIŘÍ    DDM OLOMOUC

  7. STAROŠTÍK PETR    PŘEROV

  8. SOUKUP ADAM    DDM OLOMOUC

  9. VRÁNA FRANTIŠEK    MIKULOVICE

  10. TULIS KAREL    JESENÍK

  11. PRÁZDNÝ PAVEL    NÁKLO

  12. GRMELA TOMÁŠ    DDM OLOMOUC

  13. HAUŽVIC FILIP    PŘEROV

  14. LUŽÍK TOMÁŠ    PÍSEČNÁ

  15. VITERNA MAREK    JESENÍK

  16. ZAVADIL DOMINIK    HRANICE

  17. DOUBRAVSKÝ MATĚJ     DDM OLOMOUC

Starší žáci

  1. KONEČNÝ LUKÁŠ    CHROPYNĚ

  2. VLACH MARTIN    NĚMČICE

  3. VLACH MICHAL    NĚMČICE

  4. KONEČNÝ RADIM    CHROPYNĚ

  5. HEJDUK PETR     BUK

  6. DVOŘÁK VÍTEK    JESENÍK

  7. SKOPAL DALIBOR    DDM OLOMOUC

  8. VEIGL LUKÁŠ     NEŘEDÍN

  9. VRÁNA FRANTIŠEK    MIKULOVICE

  10. PŮR MARTIN    KŘELOV

  11. KRÁL ONDŘEJ    PROSTĚJOV

  12. KADLČÍK JIŘÍ    DDM OLOMOUC

  13. SOUKUP ADAM     DDM OLOMOUC

  14. LONDIN IGOR    DDM OLOMOUC

  15. DOUBRAVSKÝ JAKUB    NEŘEDÍN

  16. MIKULA JAROSLAV    ŠTERNBERK

  17. PRÁZDNÝ PAVEL    NÁKLO

  18. TULIS KAREL    JESENÍK

  19. AUJESKÝ MAREK    KŘELOV

  20. BAĎURA JIŘÍ    CHROPYNĚ

  21. STAROŠTÍK PETR    PŘEROV

  22. DOUBRAVSKÝ MATĚJ    DDM OLOMOUC

  23. GRMELA TOMÁŠ    DDM OLOMOUC

  24. HAUŽVIC FILIP    PŘEROV

  25. ADÁMEK ZDENĚK    RÝMAŘOV

  26. LUŽÍK TOMÁŠ    PÍSEČNÁ

  27. VITERNA MAREK    JESENÍK

Dorostenci

  1. HRABICA MARIAN    PŘEROV

  2. OLEJNÍK JAKUB    ŠUMPERK

  3. VLACH MICHAL    NĚMČICE

  4. KONEČNÝ LUKÁŠ    CHROPYNĚ

  5. BENEK TOMÁŠ    PROSTĚJOV

  6. HRUBÝ RADEK    BUK

  7. VLACH MARTIN    NĚMČICE

  8. VEIGL LUKÁŠ    NEŘEDÍN

  9. VÉGH JAKUB    PŘEROV

  10. KONEČNÝ RADIM    CHROPYNĚ

  11. UHLÍŘ DANIEL    PŘEROV

  12. BAĎURA JIŘÍ    CHROPYNĚ

  13. ADÁMEK ZDENĚK    RÝMAŘOV

  14. PŮR MARTIN    KŘELOV

  15. HEJDUK PETR    BUK

  16. STAROŠTÍK PETR    PŘEROV

  17. AUJESKÝ MAREK    KŘELOV

  18. DVOŘÁK VÍT    JESENÍK

  19. KRÁL ONDŘEJ    PROSTĚJOV

  20. TULIS KAREL    JESENÍK

  21. VITERNA MAREK    JESENIK

  22. BRYKS TOMÁŠ    ŠTERNBERK

Výsledky 2. KBTM v Mikulovicích

 

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO TENISU OLOMOUC

 

 

 

 

VÝSLEDKY 2. KBTM V MIKULOVICÍCH

 

 

 

Mladší žákyně

 

  1. 1.    VEGHOVÁ  VIOLA                               PŘEROV
  2. 2.    KOMÁRKOVÁ  KATEŘINA                 PŘEROV
  3. 3.    GERHÁTOVÁ   ELIŠKA                        PŘEROV

 

Starší žákyně

 

  1. KRÁLOVÁ   LUCIE                                PŘEROV
  2. KOMÁRKOVÁ   KATEŘINA                PŘEROV
  3. VÉGHOVÁ   VIOLA                              PŘEROV
  4. GERHÁTOVÁ   ELIŠKA                        PŘEROV
  5. VYMĚTALÍKOVÁ   HANA                            KRČMAŇ

 

Dorostenky

 

  1. KOPFOVÁ   TEREZA                                      VRBNO
  2. KRÁLOVÁ   LUCIE                                PŘEROV
  3. BAUEROVÁ   VERONIKA                    KRČMAŇ
  4. ŠTOCHLOVÁ   PETRA                          VRBNO
  5. VYMĚTALÍKOVÁ   HANA                            KRČMAŇ

Mladší žáci

 

  1.  VEIGL   LUKÁŠ                                              NEŘEDÍN
  2.  OLEJNÍK   PETR                                    MOHELNICE
  3.  SOUKUP   ADAM                                 DDM OLOMOUC
  4.  KONEČNÝ   RADIM                             CHROPYNĚ
  5.  STAROŠTÍK   PETR                               PŘEROV
  6.  KADLČÍK   JIŘÍ                                               DDM OLOMOUC
  7.  LUŽÍK   TOMÁŠ                                    PÍSEČNÁ
  8.  SKOPAL   DALIBOR                             DDM OLOMOUC
  9.  BAYER   VLASTIMIL                                     JESENÍK
  10.  NOVOTNÝ   JIŘÍ                                   JESENÍK
  11.  VRÁNA   FRANTIŠEK                         MIKULOVICE
  12.  ZÁKOSTELSKÝ   JAKUB                     PŘEROV
  13.  TULIS   KAREL                                               JESENÍK
  14.  SEKANINA   MATĚJ                                      ZLATÉ HORY
  15.  SEKANINA   PETR                               ZLATÉ HORY
  16.  KMÍNEK   PATRIK                                ZLATÉ HORY

 

Starší žáci

 

  1.  VEIGL   LUKÁŠ                                              NEŘEDÍN
  2.  KONEČNÝ   LUKÁŠ                             CHROPYNĚ
  3.  SOUKUP   ADAM                                 DDM OLOMOUC
  4.  OLEJNÍK   PETR                                    MOHELNICE
  5.  SKOPAL   DALIBOR                             DDM OLOMOUC
  6.  DLUHOŠ   MATĚJ                                 PŘEROV
  7.  KONEČNÝ   RADIM                             CHROPYNĚ
  8.  ADÁMEK   ZDENĚK                                     RÝMAŘOV
  9.  KADLČÍK   JIŘÍ                                               DDM OLOMOUC
  10.  STAROŠTÍK   PETR                               PŘEROV
  11.  POKORNÝ   JAKUB                              MIKULOVICE
  12.  TULIS   KAREL                                               JESENÍK
  13.  LUŽÍK   TOMÁŠ                                    PÍSEČNÁ
  14.  RAJWA   DOMINIK                              ZLATÉ HORY
  15.  RESUTÍK   STANISLAV                       MIKULOVICE
  16.  VRÁNA   FRANTIŠEK                         MIKULOVICE
  17.  NOVOTNÝ   JIŘÍ                                   JESENÍK
  18.  ZÁKOSTELSKÝ   JAKUB                     PŘEROV
  19.  SEKANINA   PETR                               ZLATÉ HORY
  20.  SEKANINA   MATĚJ                                      ZLATÉ HORY
  21.  BRŇÁK   DANIEL                                 ZLATÉ HORY
  22.  BAYER   VLASTIMIL                                     JESENÍK
  23.  KMÍNEK   PATRIK                                ZLATÉ HORY

 

Dorostenci

 

  1.  OLEJNÍK   JAKUB                                 ŠUMPERK
  2.  KONEČNÝ   LUKÁŠ                             CHROPYNĚ
  3.  HRABICA   MARIAN                                     PŘEROV
  4.  UHLÍŘ   DANIEL                                  PŘEROV
  5.  OLEJNÍK   PETR                                    MOHELNICE
  6.  VEIGL   LUKÁŠ                                              NEŘEDÍN
  7.  VÉGH   JAKUB                                      PŘEROV
  8.  SKOPAL   DALIBOR                             DDM OLOMOUC
  9.  ADÁMEK   ZDENĚK                                     RÝMAŘOV
  10.  MIRČEVSKÝ   JIŘÍ                                 JESENÍK
  11.  SOUKUP   ADAM                                 DDM OLOMOUC
  12.  STAROŠTÍK   PETR                               PŘEROV
  13.  ZÁKOSTELSKÝ   JAKUB                     PŘEROV
  14.  POKORNÝ   JAKUB                              MIKULOVICE
  15.  RESUTÍK   STANISLAV                       MIKULOVICE
  16.  HRUBÝ   RADEK                                  BUK
  17.  RAJWA   DOMINIK                              ZLATÉ HORY
  18.  KONEČNÝ   RADIM                             CHROPYNĚ
  19.  DLUHOŠ   MATĚJ                                 PŘEROV
  20.  KMÍNEK   PATRIK                                ZLATÉ HORY
  21.  KADLČÍK   JIŘÍ                                               DDM OLOMOUC
  22.  BRŇÁK   DANIEL                                 ZLATÉ   HORY

Výsledky 1. krajského bodovacího turnaje mládeže v Přerově

Mladší žákyně 2012-2013

  1. VEGHOVÁ VIOLA                            PŘEROV
  2. KOMÁRKOVÁ  KATEŘINA            PŘEROV
  3. GERHÁTOVÁ    ELIŠKA                   PŘEROV
  4. HEJDUKOVÁ   MARTINA                              BUK
  5. PRÁZDNÁ   TEREZA                        NÁKLO
  6. PLACHÁ   AMÁLIE                           NÁKLO
  7. GLUCKOVÁ   LENKA                       MORAVSKÝ BEROUN

 

Starší žákyně 2012-2013

  1. KRÁLOVÁ   LUCIE                            PŘEROV
  2. VÉGHOVÁ   VIOLA                          PŘEROV
  3. VYMĚTALÍKOVÁ   HANA                              KRČMAŇ
  4. KOMÁRKOVÁ   KATEŘINA           PŘEROV
  5. PRÁZDNÁ   TEREZA                        NÁKLO
  6. KOPPOVÁ   TEREZA                        KRČMAŇ
  7. NOVOTNÁ LUCIE                            KRČMAŇ
  8. GERHÁTOVÁ   ELIŠKA                    PŘEROV
  9. PLACHÁ   AMÁLIE                           NÁKLO
  10. HEJDUKOVÁ   MARTINA                              BUK
  11. GLUCKOVÁ   LENKA                       MORAVSKÝ BEROUN

Dorostenky 2012-2013

  1. BAUEROVÁ   VERONIKA                              KRČMAŇ
  2. KRÁLOVÁ   LUCIE                            PŘEROV
  3. MÓLEROVÁ   KATEŘINA                               ŠTERNBERK
  4. VYMĚTALÍKOVÁ   HANA                              KRČMAŇ
  5. MÓLEROVÁ   LENKA                      ŠTERNBERK
  6. KOZOVÁ   ANETA                            ŠTERNBERK
  7. NOVOTNÁ   LUCIE                          KRČMAŇ
  8. KOPPOVÁ   TEREZA                        KRČMAŇ

 

 

 

Mladší žáci 2012-2013

  1. VEIGL   LUKÁŠ                                   NEŘEDÍN
  2. DVOŘÁK   VÍTEK                              JESENÍK
  3. SOUKUP   ADAM                             DDM OLOMOUC
  4. STAROŠTÍK   PETR                           PŘEROV
  5. MIKULA JAROSLAV                        ŠTERNBERK
  6. ZÁKOSTELSKÝ   JAKUB                   PŘEROV
  7. PAVLÍČEK   MATĚJ                          DDM OLOMOUC
  8. TULIS   KAREL                                    JESENÍK
  9. PRÁZDNÝ   PAVEL                           NÁKLO
  10. HAUŽVIC   FILIP                                               PŘEROV
  11. LUŽÍK   TOMÁŠ                                 PÍSEČNÁ
  12. SKLENÁŘ   JAKUB                            NEŘEDÍN
  13. VRÁNA   FRANTIŠEK                      MIKULOVICE
  14. ČERNÝ   DAVID                                 PŘEROV

 

Starší žáci 2012-2013

  1. VEIGL   LUKÁŠ                                   NEŘEDÍN
  2. KONEČNÝ   LUKÁŠ                          CHROPYNĚ
  3. DVOŘÁK   VÍTEK                              JESENÍK
  4. SOUKUP   ADAM                             DDM OLOMOUC
  5. BAĎURA   JIŘÍ                                   CHROPYNĚ
  6. DLUHOŠ   MATĚJ                             PŘEROV
  7. PŮR   MARTIN                                  KŘELOV
  8. POKORNÝ   JAKUB                          MIKULOVICE
  9. HEJDUK   PETR                                  BUK
  10. MIKULA   JAROSLAV                      ŠTERNBERK
  11. PAVLÍČEK   MATĚJ                          DDM OLOMOUC
  12. TULIS   KAREL                                    JESENÍK
  13. PRÁZDNÝ   PAVEL                           NÁKLO
  14. STAROŠTÍK   PETR                           PŘEROV
  15. LUŽÍK   TOMÁŠ                                 PÍSEČNÁ
  16. RICHTER   TONY                               DDM OLOMOUC
  17. HOŘEJŠÍ   MICHAL                           NÁKLO
  18. ZÁKOSTELSKÝ   JAKUB                   PŘEROV
  19. RESUTÍK   STANISLAV                    MIKULOVICE
  20. VRÁNA   FRANTIŠEK                      MIKULOVICE
  21. ČERNÝ   DAVID                                 PŘEROV
  22. ROZKOŠNÝ   FILIP                           BUK
  23. HAUŽVIC   FILIP                                               PŘEROV
  24. SKLENÁŘ   JAKUB                            NEŘEDÍN

 

 

 

Dorostenci 2012-2013

  1. HRABICA   MARIAN                        PŘEROV
  2. KONEČNÝ   LUKÁŠ                          CHROPYNĚ
  3. VEIGL   LUKÁŠ                                   NEŘEDÍN
  4. GERHÁT   MICHAL                           PŘEROV
  5. HRUBÝ   RADEK                                BUK
  6. VÉGH   JAKUB                                   PŘEROV
  7. BAĎURA   JIŘÍ                                   CHROPYNĚ
  8. UHLÍŘ   DANIEL                                 PŘEROV
  9. BENEK   TOMÁŠ                                               PROSTĚJOV
  10. ROKYTA   MARTIN                          JESENÍK
  11. HEJDUK   PETR                                  BUK
  12. MIRČEVSKÝ   JIŘÍ                             JESENÍK
  13. RESUTÍK   STANISLAV                    MIKULOVICE
  14. HOŘEJŠÍ   MICHAL                           NÁKLO
  15. STAROŠTÍK   PETR                           PŘEROV
  16. POKORNÝ   JAKUB                          MIKULOVICE
  17. ZÁKOSTELSKÝ   JAKUB                   PŘEROV
  18. PŮR   MARTIN                                   KŘELOV
  19. DLUHOŠ   MATĚJ                             PŘEROV

Bodování mládeže 2011/2012

Pro stažení xls souboru klikněte na odkaz:

Žebříček mládež

Výsledky KBTM mládež 2010/2011

KBTM výsledky pro MS excel xls

Výsledky KP Družstev STŽ

  1. PŘEROV  – Hrabica, Végh, Ulíř
  2. KST JESENÍK – Tálský, Gondek, Drahoňovský
  3. OLOMOUC – Vandrovec, Roman

DĚVČATA     VRBNO – Vlčková, Sýkorová, Kopfová

Výsledky KBTM konaný 21. února 2010 ve Šternberku

Mladší žákyně: 12 hráček ze 6 oddílů

1. KOPFOVÁ                        Tereza             nar. 1997         Sokol Vrbno p./P.       15 bodů

2. BLÁHOVÁ                        Barbara                  1998         Krnov                          12 bodů

3.- 4. UTĚŠENÁ                    Jana                       1997         Olomouc HK DDM     10 bodů 

        FOLTÝNOVÁ               Anna                       1997         Dlouhomilov                10 bodů

5.-6. KVAPILOVÁ                Vendula                  1997         Dlouhomilov                  8 bodů

        ŠTOCHLOVÁ               Petra                       1997         Vrbno p./P                    8 bodů   

7.-9. KÖRNEROVÁ              Monika                   1997         Dlouhomilov                  6 bodů  

        VAROŠOVÁ                 Kristýna                  1997         Dlouhomilov                  6 bodů

        PÁNTLÍKOVÁ              Tereza                    1997         Sokol Vrbno p./P.         6 bodů

10.-12. VYMĚTALÍKOVÁ   Hana                       1999         Krčmaň                         4 bodů

            KOZOVÁ                   Aneta                      1997         Šternberk                      4 bodů

            NOVOTNÁ                Lucie                      1999         Krčmaň                         4 bodů

Starší žákyně: 20 hráček  z 8 oddílů

1. SÝKOROVÁ                     Eliška                          1996    Sokol Vrbno p./P.       15 bodů

2. VLČKOVÁ                        Natálie                         1996    Sokol Vrbno p./P.       12 bodů  

3.-4. KOPFOVÁ                    Tereza                         1997    Sokol Vrbno p./P.       10 bodů

        GOTTFRIEDOVÁ         Nikola             1996    Sokol Náklo                10 bodů  

5.-8. BAUEROVÁ                  Veronika                     1995    Krčmaň                         8 bodů

         BLÁHOVÁ                   Barbara                       1998    Krnov                            8 bodů

        PÁNTLÍKOVÁ              Tereza             1997    Vrbno p./P.                   8 bodů

        STRÁŽNICKÁ              Martina                        1996    Krčmaň                         8 bodů

9.-10. KÓRNEROVÁ            Monika                        1997    Dlouhomilov                  6 bodů

          ZOŃOVÁ                    Hana                           1995    Krčmaň                         6 bodů

11.-15. ŠTOCHLOVÁ           Petra                           1997    Vrbno p./P.                   4 bodů

            KVAPILOVÁ             Vendula                       1997    Dlouhomilov                  4 bodů

            KIRČEVOVÁ            Karolína                      1996    Krnov                            4 bodů

            FOLTÝNOVÁ           Anna                           1997    Dlouhomilov                  4 bodů

           VÁROŠOVÁ              Kristýna                       1997    Dlouhomilov                  4 bodů

16.-20. PÁCLOVÁ                Markéta                      1995    HK DDM Olomouc       2 body

          DAŘÍČKOVÁ              Denisa             1996    Krnov                            2 body

          MATĚJÍČKOVÁ         Markéta                      1996    Krnov                            2 body

          KOZOVÁ                    Aneta                          1997    Šternberk                      2 body

          UTĚŠENÁ                    Jana                             1997    HK DDM Olomouc       2 body                             

Dorostenky: 19 hráček z 9 oddílů

1. VLČKOVÁ                        Natálie                         1996    Vrbno p./P.                 15 bodů

2. MADĚRKOVÁ                  Denisa             1993    SK Přerov                   12 bodů

3.-4.  STRKÁČOVÁ              Anna                           1994    HK DDM Olomouc     10 bodů

        SÝKOROVÁ                 Eliška                          1996    Vrbno p./P.                 10 bodů

5.-8. BENEŠOVÁ                  Dagmar                       1994    Sokol Ondratice            8 bodů

        VAŇKOVÁ                   Tereza                         1994    Šternberk                      8 bodů

        ZOŇOVÁ                      Hana                           1995    Krčmaň                         8 bodů

        MATĚJÍČKOVÁ           Barbara                       1993    Krnov                            8 bodů

9.-10. DAŘIČKOVÁ                         Iveta                            1993    Krnov                            6 bodů

          GOTTFRIEDOVÁ       Nikola             1996    Náklo                            6 bodů

11.-14.BUČKOVÁ                Jana                             1994    Šternberk                      4 body

            VYSLOUŽILOVÁ     Karolína                      1993    Neředín                         4 body

            STRAŽNICKÁ           Martina                        1996    Krčmaň                         4 body

            PÁCLOVÁ                 Markéta                      1995    HK DDM Olomouc       4 body

15.-19. KUČEROVÁ             Aneta                          1993    Krčmaň                         2 body

          DAŘIČKOVÁ              Denisa             1996    Krnov                            2 body

          MATĚJÍČKOVÁ         Markéta                      1996    Krnov                            2 body  

          KIRČEVOVÁ              Karolína                      1996    Krnov                            2 body

          BAUEROVÁ                Veronika                     1995    Krčmaň                         2 body

 

Nejmladší žactvo: 9 hráčů z 8 oddílů

1. POKORNÝ                        Jakub                          1999    Mikulovice                   15 bodů

2. DVOŘÁK                          Vítek                           2000    Jeseník                        12 bodů

3.-4. JANDEJSEK                 Martin              2000    Štíty                             10 bodů

        OLEJNÍK                       Petr                             2001    Mohelnice                    10 bodů

5.-6. KONEČNÝ                   Radim                          2002    Chropyně                      8 bodů

        VEIGL                            Lukáš                          2001    Rýmařov                        8 bodů

7.-9. SOLDÁN                       Jan                               1999    Ondratice                      6 bodů

        RESUTÍK                       Stanislav                      1999    Mikulovice                     6 bodů

        KRÁL                             Ondřej                         1999    Prostějov                       6 bodů

Mladší žaci: 20 hráčů z 12 oddílů

 

1. HANUŠ                              Daniel                          1998    Přerov                         15 bodů

2. OLEJNÍK                           Jakub                          1997    Mohelnice                    12 bodů

3.-4. HRUBÝ                         Radek                         1997    Buk                             10 bodů

       KONEČNÝ                    Lukáš                          1998    Chropyně                    10 bodů

5.-8. GERHÁT                       Michal             1997    Přerov                           8 bodů

        HARAŠTA                     Tomáš             1998    HK DDM Olomouc       8 bodů

        VANDROVEC               Radek                         1997    HK DDM Olomouc       8 bodů

        ROMAN                        Dominik                       1998    HK DDM Olomouc       8 bodů

9.-10. VYHNÁLEK               Lukáš                          1997    Litovel               6 bodů

          RACL                           Tomáš             1997    HK DDM Olomouc       6 bodů

11.-15. LICHNOVSKÝ         Radek                         1997    Vrbno p./P..                  4 bodů

           MIRČEVSKÝ             Jiří                               1997    Jeseník                          4 bodů

            ŠTEIGL                      Josef                            1998    Jeseník                          4 bodů

            MEČKOVSKÝ          Filip                                         Olomouc                       4 bodů

            MRÁZ                        Jiří                               1998    Mikulovice                     4 bodů

16.-20. DOST                        Michal             1998    Mikulovice                     2 body

            BAĎURA                   Jiří                               1998    Chropyně                      2 body

            ŠKODA                      Adam                          1998    Přerov                           2 body

            BAZAKAS                 Christov                       1998    Krnov                            2 body

            HANZL                      Martin              1997    Šternberk                      2 body   

Starší žaci: 25 hráčů z 11 oddílů

 

1. HANUŠ                              Daniel                          1998    Přerov                         15 bodů

2. TÁLSKÝ                            Jakub                          1996    Jeseník                        12 bodů

3.-4. OLEJNÍK                      Jakub                          1997    Mohelnice                    10 bodů

       GONDEK                       Daniel                          1995    Jeseník                        10 bodů

5.-8. PLACHÝ                       Zbyněk                        1996    Náklo                            8 bodů

       VÉGH                              Jakub                          1996    Přerov                           8 bodů

       HRUBÝ                           Radek                         1997    Buk                               8 bodů

       VANDROVEC                Radek                         1997    HK DDM Olomouc       8 bodů

9.-14. RACL                          Adam                          1997    HK DDM Olomouc       6 bodů

            KROUTIL                  Tomáš             1995    HK DDM Olomouc       6 bodů

            GERHÁT                    Michal             1996    Přerov                           6 bodů

            ROMAN                     Dominik                       1998    HK DDM Olomouc       6 bodů

            VANĚK                      Lukáš                          1995    HK DDM Olomouc       6 bodů

VYHNÁLEK              Tomáš             1995    Litovel               6 bodů

15.-18. DĚDÁK                     Tomáš             1995    HK DDM Olomouc       4 body

            VOGEL                      Jiří                               1995    Štíty                               4 body

            MEČKOVSKÝ          Filip                                         Olomouc                       4 body

            MIRČEVSKÝ            Jiří                               1997    Jeseník                          4 body

19.-25. VYHNÁLEK             Lukáš                          1997    Litovel               2 body

            BAĎURA                   Jiří                               1998    Chropyně                      2 body

            VEIGL                        Lukáš                          2001    Rýmařov                        2 body

            HARAŠTA                 Tomáš             1998    HK DDM Olomouc       2 body

            BAZAKAS                 Christov                       1998    Krnov                            2 body

            KONEČNÝ                Lukáš                          1998    Chropyně                      2 body

            ŠKODA                      Adam                          1998    Přerov                           2 body  

Dorostenci: 19 hráčů z 10 oddílů

 

1. DEMETER              Tomáš             1992    Mohelnice                    15 bodů

2. VÉGH                                 Jakub                          1996    Přerov                         12 bodů

3.-4. BLÁHA                          Daniel                          1992    Krnov                          10 bodů

       ŠUBA                              Vojtěch                       1994    Hranice                        10 bodů

5.-8. VESELÍK                       Tomáš             1992    HK DDM Olomouc       8 bodů

       KROUTIL                       Tomáš             1995    HK DDM Olomouc       8 bodů

       GONDEK                       Daniel                          1995    Jeseník                          8 bodů

       KUNOVSKÝ                  Lukáš                          1992    Jeseník                          8 bodů

9.-10. VYHNÁLEK               Tomáš             1995    Litovel               6 bodů

            HAMAL                     Jan                              1992    Krnov                            6 bodů

11. -14. HEL                          Michal                         1993    HK DDM Olomouc       4 body

            TÁLSKÝ                    Jakub                          1996    Jeseník                          4 body

            MEJZLÍK                   Jakub                                      Šternberk                      4 body

            DĚDÁK                      Tomáš             1995    HK DDM Olomouc       4 body

15.-19. VANĚK                     Lukáš                          1995    HK DDM Olomouc       2 body

VOGEL                      Jiří                               1995    Štíty                               2 body

ŠTEFANČÍK              Zdeněk                        1993    HK DDM Olomouc       2 body

PLACHÝ                    Zbyněk                        1996    Náklo                            2 body

ZAKOPAL                 Jakub                                      HK DDM Olomouc       2 body

Zpracoval: Mgr. Zdeněk Jančo

Krčmaň dne: 21.02. 2010