Výsledky

VÝSLEDKY 6. KBTM

Výsledky všech 6 KBTM, které proběhly v sezóne 2013_2014 si můžete prohlédnout nebo stáhnout zde : Výsledky_KBTM_2013_2014

VÝSLEDKY 5. KBTM

Výsledky 5. proběhlých KBTM ( Přerov, Mikulovice, Mohelnice, Šternberk a Olomouc-Krčmaň ) si můžete prohlédnout zde :Výsledky_KBTM_2013

VÝSLEDKY KBTM (PŘEROV, MIKULOVICE, MOHELNICE, ŠTERNBERK)

Výsledky dosud proběhlých KBTM ( Přerov, Mikulovice, Moheknice ) naleznete zde : Výsledky_KBTM_2013.

VÝSLEDKY 1. KBTM V PŘEROVĚ

V neděli 29. září 2013 se uskutečnil 1. KBTM. Výsledky naleznete zde :VÝSLEDKY 1. KBTM V PŘEROVĚ

VÝSLEDKY 6. KBTM V OLOMOUCI A KRČMÁNI

VÝSLEDKY 6. KBTM V OLOMOUCI A KRČMÁNI

VÝSLEDKY 5. KBTM v NĚMČICÍCH

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO

TENISU OLOMOUC


VÝSLEDKY 5. KBTM

V NĚMČICÍCH


Mladší žáci

1. Veigl L. 15
2. Konečný R. 12
3.-4. Skopal D. 10

Staroštík P. 10
5.-8. Dvořák V. 8

Soukup A. 8

Zakostelský J. 8

Kadlčík J. 8
9.-12. Prázdný P. 6

Běhal J. 6

Bayer V. 6

Le D. 6
13.-18. Pospíšil D. 4

Tulis K. 4

Janík M. 4

Zavadil D. 4

Vavřík D. 4

Haužvic F. 2
19.-21. Galeta J. 2

Paar B. 2

Kvapil O. 2

Starší žáci

1. Vlach Mar. 15
2. Konečný L. 12
3.-4. Vlach Mi. 10

Veigl L. 10
5.-8. Dvořák V. 8

Skopal D. 8

Olejník P. 8

Konečný R. 8
9.-16. Král O. 6

Soukup A. 6

Dluhoš M. 6

Aujeský M. 6

Půr M. 6

Staroštík P. 6

Londin I. 6

Hejduk P. 6
17.-24. Le D. 4

Haužvic F. 4

Běhal J. 4

Doubravský J. 4

Tulis K. 4

Prázdný P. 4

Kadlčík J. 4

Zakostelský J. 4
25.-32. Kubíček V. 2

Janík M. 2

Galeta J. 2

Zavadil D. 2

Bayer V. 2

Pospíšil D. 2

Dorostenci

1. Hrabica M. 15
2. Olejník J. 12
3.-4. Vlak Mich. 10

Vlach Martin 10
5.-8. Olejník P. 8

Skopal D. 8

Hrubý R. 8

Konečný L. 8
9.-14. Benek T. 6

Půr M. 6

Staroštík P. 6

Végh J. 6

Dvořák V. 6

Veigl L. 6
15.-21. Soukup A. 4

Konečný R. 4

Londin I. 4

Zákostelský J. 4

Hejduk P. 4

Kubíček V. 4

Bayer V. 4
22.-27. Aujeský M. 2

Doubravský J. 2

Pospíšil D. 2

Janík M. 2

Galeta J. 2

Tulis K. 2

Mladší žákyně

1. Veghová 15
2. Komárková 12
3.-4. Gerhátová 10

Hejduková 10
5.-6. Prázdná 4

Gnipová 4
7. Glucková 2

Starší žákyně

1. Králová 15
2. Komárková 12
3.-4. Prázdná 10

Hejduková 10
5.-8. Večeřová 8

Vymětalíková 8

Novotná 8

Véghová 8
9.-12. Kopová 4

Gnipová 4

Gerhátová 4

Voldánová 4
13. Glucková 2

Dorostenky

1. Králová 15
2. Bauerová 12
3.-4. Večeřová 10

Páclová 10
5.-6. Novotná 4

Vymětalíková 4
7.-8. Kopová 2

Voldánová 2

Výsledky 4. KBTM ve Šternberku

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO

TENISU OLOMOUC


VÝSLEDKY 4. KBTM VE

ŠTERNBERKU


Mladší žákyně

1. Komárková
2. Veghová
3.-4. Prázdná

Glucková
5.-8. Gerhátová

Hejdušková

Plachá

Gnipová
9.-10. Polášková

Pěčková



Starší žákyně

1. Králová
2. Véghová
3.-4. Večeřová

Prázdná
5.-8. Novotná

Gerhátová

Komárková

Vymětalíková
9.-12. Kopová

Glucková

Gnipová

Voldánová
13.-16. Hejduková

Plachá

Zapletalová

Pěčková

Dorostenky

1. Kopfová
2. Páclová
3.-4. Králová

Molerová K.
5.-8. Molerová L.

Bauerová

Štochlová

Večeřová
9.-12. Zapletalová

Novotná

Kopová

Vymětalíková
13. Voldánová

Mladší žáci

1. Veigl L.
2. Olejník P.
3.-4. Skopal D.

Dvořák V.
5.-8. Konečný R.

Aujský M.

Staroštík P.

Grmela T.
9.-12. Soukup A.

Kadlčík J.

Vrána

Lužík T.
13.-17. Pavlíček T.

Zakostelský J.

Lenguen

Haužvic F.

Tulis K.
18.-24. Mikula J.

Doubravský M.

Prázdný P.

Tomek R.

Vavřín

Zavadil

Víterna M.

Starší žáci

1. Konečný L.
2. Vlach Mar.
3.-4. Dvořák V.

Veigl
5.-8. Soukup

Baďura

Vlach Mi

Škoda
9.-16. Skopal

Londín

Pokorný

Dluhoš

Král

Hejduk

Olejník Petr

Konečný r.
17.-24. Grmela T.

Blana

Pavlíček

Lužík

Zakostelský

Staroštík

Bernard

Resutík
25.-32. Doubravský M.

Doubravský J.

Richter Tony

Polášek

Kadlčík

Vrána

Tulis

Prázdný P.

Dorostenci

1. Hrabica
2. Konečný L.
3.-4. Olejník J.

Vlach Martin
5.-8. Vyhnálek

Veigl

Olejník P.

Hrubý M.
9.-14. Dvořák V.

Végh

Škoda

Benek

Vlak Mich.

Soukup
15.-21. Skopal

Konečný R.

Gerhát

Uhlíř

Baďura

Staroštík

Viterna
22.-26. Bernard

Zákostelský

Dluhoš

Tulis

Bryks

VÝSLEDKY 3. BODOVACÍHO TURNAJE MLÁDEŽE

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO

TENISU OLOMOUC


VÝSLEDKY 3. KBTM V MOHELNICI


Mladší žákyně

  1. VÉGHOVÁ VIOLA    PŘEROV

  2. KOMÁRKOVÁ KATEŘINA    PŘEROV

  3. HEJDUKOVÁ MARTINA     BUK

  4. GERHÁTOVÁ ELIŠKA    PŘEROV

  5. PRÁZDNÁ TEREZA     NÁKLO

  6. PEŘINOVÁ ELIŠKA    NÁKLO

  7. PLACHÁ AMÁLIE    NÁKLO

  8. PĚČKOVÁ ALENA    NÁKLO

  9. GLUCKOVÁ LENKA     MORAVSKÝ BEROUN

Starší žákyně

  1. VEČEŘOVÁ MICHAELA    NÁKLO

  2. VÉGHOVÁ VIOLA    PŘEROV

  3. KRÁLOVÁ LUCIE    PŘEROV

  4. KOMÁRKOVÁ KATEŘINA    PŘEROV

  5. PRÁZDNÁ TEREZA    NÁKLO

  6. HEJDUKOVÁ MARTINA    BUK

  7. NOVOTNÁ LUCIE    KRČMAŇ

  8. VYMĚTALÍKOVÁ HANA    KRČMAŇ

  9. PEŘINOVÁ ELIŠKA    NÁKLO

  10. VOLDÁNOVÁ TEREZA    HRANICE

  11. ZAPLETALOVÁ RADKA    DDM OLOMOUC

  12. GERHÁTOVÁ ELIŠKA    PŘEROV

  13. PLACHÁ AMÁLIE    NÁKLO

  14. GLUCKOVÁ LENKA    MORAVSKÝ BEROUN

  15. KOPPOVÁ TEREZA     KRČMAŇ

  16. PĚČKOVÁ ALENA    NÁKLO

Dorostenky

  1. KOPFOVÁ TEREZA    VRBNO

  2. PÁCLOVÁ MARKÉTA    DDM OLOMOUC

  3. BAUEROVÁ VERONIKA    KRČMAŇ

  4. MÓLEROVÁ KATEŘINA    ŠTRNBERK

  5. KRÁLOVÁ LUCIE     PŘEROV

  6. VAROŠOVÁ KRISTÝNA    DLOUHOMILOV

  7. VYMĚTALÍKOVÁ HANA    KRČMAŇ

  8. MÓLEROVÁ LENKA     ŠTERNBERK

  9. FOLTÝNOVÁ ANNA     DLOUHOMILOV

  10. NOVOTNÁ LUCIE    KRČMAŇ

  11. KORNEROVÁ KRISTÝNA    DLOUHOMILOV

  12. VEČEŘOVÁ MICHAELA    NÁKLO

  13. KOPPOVÁ TEREZA     KRČMAŇ

  14. VOLDÁNOVÁ TEREZA    HRANICE

  15. ZAPLETALOVÁ RADKA     DDM OLOMOUC

Mladší žáci

  1. VEIGL LUKÁŠ    NEŘEDÍN

  2. SKOPAL DALIBOR    DDM OLOMOUC

  3. KONEČNÝ RADIM    CHROPYNĚ

  4. DVOŘÁK VÍTEK    JESENÍK

  5. MIKULA JAROSLAV    ŠTERNBERK

  6. KADLČÍK JIŘÍ    DDM OLOMOUC

  7. STAROŠTÍK PETR    PŘEROV

  8. SOUKUP ADAM    DDM OLOMOUC

  9. VRÁNA FRANTIŠEK    MIKULOVICE

  10. TULIS KAREL    JESENÍK

  11. PRÁZDNÝ PAVEL    NÁKLO

  12. GRMELA TOMÁŠ    DDM OLOMOUC

  13. HAUŽVIC FILIP    PŘEROV

  14. LUŽÍK TOMÁŠ    PÍSEČNÁ

  15. VITERNA MAREK    JESENÍK

  16. ZAVADIL DOMINIK    HRANICE

  17. DOUBRAVSKÝ MATĚJ     DDM OLOMOUC

Starší žáci

  1. KONEČNÝ LUKÁŠ    CHROPYNĚ

  2. VLACH MARTIN    NĚMČICE

  3. VLACH MICHAL    NĚMČICE

  4. KONEČNÝ RADIM    CHROPYNĚ

  5. HEJDUK PETR     BUK

  6. DVOŘÁK VÍTEK    JESENÍK

  7. SKOPAL DALIBOR    DDM OLOMOUC

  8. VEIGL LUKÁŠ     NEŘEDÍN

  9. VRÁNA FRANTIŠEK    MIKULOVICE

  10. PŮR MARTIN    KŘELOV

  11. KRÁL ONDŘEJ    PROSTĚJOV

  12. KADLČÍK JIŘÍ    DDM OLOMOUC

  13. SOUKUP ADAM     DDM OLOMOUC

  14. LONDIN IGOR    DDM OLOMOUC

  15. DOUBRAVSKÝ JAKUB    NEŘEDÍN

  16. MIKULA JAROSLAV    ŠTERNBERK

  17. PRÁZDNÝ PAVEL    NÁKLO

  18. TULIS KAREL    JESENÍK

  19. AUJESKÝ MAREK    KŘELOV

  20. BAĎURA JIŘÍ    CHROPYNĚ

  21. STAROŠTÍK PETR    PŘEROV

  22. DOUBRAVSKÝ MATĚJ    DDM OLOMOUC

  23. GRMELA TOMÁŠ    DDM OLOMOUC

  24. HAUŽVIC FILIP    PŘEROV

  25. ADÁMEK ZDENĚK    RÝMAŘOV

  26. LUŽÍK TOMÁŠ    PÍSEČNÁ

  27. VITERNA MAREK    JESENÍK

Dorostenci

  1. HRABICA MARIAN    PŘEROV

  2. OLEJNÍK JAKUB    ŠUMPERK

  3. VLACH MICHAL    NĚMČICE

  4. KONEČNÝ LUKÁŠ    CHROPYNĚ

  5. BENEK TOMÁŠ    PROSTĚJOV

  6. HRUBÝ RADEK    BUK

  7. VLACH MARTIN    NĚMČICE

  8. VEIGL LUKÁŠ    NEŘEDÍN

  9. VÉGH JAKUB    PŘEROV

  10. KONEČNÝ RADIM    CHROPYNĚ

  11. UHLÍŘ DANIEL    PŘEROV

  12. BAĎURA JIŘÍ    CHROPYNĚ

  13. ADÁMEK ZDENĚK    RÝMAŘOV

  14. PŮR MARTIN    KŘELOV

  15. HEJDUK PETR    BUK

  16. STAROŠTÍK PETR    PŘEROV

  17. AUJESKÝ MAREK    KŘELOV

  18. DVOŘÁK VÍT    JESENÍK

  19. KRÁL ONDŘEJ    PROSTĚJOV

  20. TULIS KAREL    JESENÍK

  21. VITERNA MAREK    JESENIK

  22. BRYKS TOMÁŠ    ŠTERNBERK

Výsledky 2. KBTM v Mikulovicích

 

KRAJSKÝ SVAZ STOLNÍHO TENISU OLOMOUC

 

 

 

 

VÝSLEDKY 2. KBTM V MIKULOVICÍCH

 

 

 

Mladší žákyně

 

  1. 1.    VEGHOVÁ  VIOLA                               PŘEROV
  2. 2.    KOMÁRKOVÁ  KATEŘINA                 PŘEROV
  3. 3.    GERHÁTOVÁ   ELIŠKA                        PŘEROV

 

Starší žákyně

 

  1. KRÁLOVÁ   LUCIE                                PŘEROV
  2. KOMÁRKOVÁ   KATEŘINA                PŘEROV
  3. VÉGHOVÁ   VIOLA                              PŘEROV
  4. GERHÁTOVÁ   ELIŠKA                        PŘEROV
  5. VYMĚTALÍKOVÁ   HANA                            KRČMAŇ

 

Dorostenky

 

  1. KOPFOVÁ   TEREZA                                      VRBNO
  2. KRÁLOVÁ   LUCIE                                PŘEROV
  3. BAUEROVÁ   VERONIKA                    KRČMAŇ
  4. ŠTOCHLOVÁ   PETRA                          VRBNO
  5. VYMĚTALÍKOVÁ   HANA                            KRČMAŇ

Mladší žáci

 

  1.  VEIGL   LUKÁŠ                                              NEŘEDÍN
  2.  OLEJNÍK   PETR                                    MOHELNICE
  3.  SOUKUP   ADAM                                 DDM OLOMOUC
  4.  KONEČNÝ   RADIM                             CHROPYNĚ
  5.  STAROŠTÍK   PETR                               PŘEROV
  6.  KADLČÍK   JIŘÍ                                               DDM OLOMOUC
  7.  LUŽÍK   TOMÁŠ                                    PÍSEČNÁ
  8.  SKOPAL   DALIBOR                             DDM OLOMOUC
  9.  BAYER   VLASTIMIL                                     JESENÍK
  10.  NOVOTNÝ   JIŘÍ                                   JESENÍK
  11.  VRÁNA   FRANTIŠEK                         MIKULOVICE
  12.  ZÁKOSTELSKÝ   JAKUB                     PŘEROV
  13.  TULIS   KAREL                                               JESENÍK
  14.  SEKANINA   MATĚJ                                      ZLATÉ HORY
  15.  SEKANINA   PETR                               ZLATÉ HORY
  16.  KMÍNEK   PATRIK                                ZLATÉ HORY

 

Starší žáci

 

  1.  VEIGL   LUKÁŠ                                              NEŘEDÍN
  2.  KONEČNÝ   LUKÁŠ                             CHROPYNĚ
  3.  SOUKUP   ADAM                                 DDM OLOMOUC
  4.  OLEJNÍK   PETR                                    MOHELNICE
  5.  SKOPAL   DALIBOR                             DDM OLOMOUC
  6.  DLUHOŠ   MATĚJ                                 PŘEROV
  7.  KONEČNÝ   RADIM                             CHROPYNĚ
  8.  ADÁMEK   ZDENĚK                                     RÝMAŘOV
  9.  KADLČÍK   JIŘÍ                                               DDM OLOMOUC
  10.  STAROŠTÍK   PETR                               PŘEROV
  11.  POKORNÝ   JAKUB                              MIKULOVICE
  12.  TULIS   KAREL                                               JESENÍK
  13.  LUŽÍK   TOMÁŠ                                    PÍSEČNÁ
  14.  RAJWA   DOMINIK                              ZLATÉ HORY
  15.  RESUTÍK   STANISLAV                       MIKULOVICE
  16.  VRÁNA   FRANTIŠEK                         MIKULOVICE
  17.  NOVOTNÝ   JIŘÍ                                   JESENÍK
  18.  ZÁKOSTELSKÝ   JAKUB                     PŘEROV
  19.  SEKANINA   PETR                               ZLATÉ HORY
  20.  SEKANINA   MATĚJ                                      ZLATÉ HORY
  21.  BRŇÁK   DANIEL                                 ZLATÉ HORY
  22.  BAYER   VLASTIMIL                                     JESENÍK
  23.  KMÍNEK   PATRIK                                ZLATÉ HORY

 

Dorostenci

 

  1.  OLEJNÍK   JAKUB                                 ŠUMPERK
  2.  KONEČNÝ   LUKÁŠ                             CHROPYNĚ
  3.  HRABICA   MARIAN                                     PŘEROV
  4.  UHLÍŘ   DANIEL                                  PŘEROV
  5.  OLEJNÍK   PETR                                    MOHELNICE
  6.  VEIGL   LUKÁŠ                                              NEŘEDÍN
  7.  VÉGH   JAKUB                                      PŘEROV
  8.  SKOPAL   DALIBOR                             DDM OLOMOUC
  9.  ADÁMEK   ZDENĚK                                     RÝMAŘOV
  10.  MIRČEVSKÝ   JIŘÍ                                 JESENÍK
  11.  SOUKUP   ADAM                                 DDM OLOMOUC
  12.  STAROŠTÍK   PETR                               PŘEROV
  13.  ZÁKOSTELSKÝ   JAKUB                     PŘEROV
  14.  POKORNÝ   JAKUB                              MIKULOVICE
  15.  RESUTÍK   STANISLAV                       MIKULOVICE
  16.  HRUBÝ   RADEK                                  BUK
  17.  RAJWA   DOMINIK                              ZLATÉ HORY
  18.  KONEČNÝ   RADIM                             CHROPYNĚ
  19.  DLUHOŠ   MATĚJ                                 PŘEROV
  20.  KMÍNEK   PATRIK                                ZLATÉ HORY
  21.  KADLČÍK   JIŘÍ                                               DDM OLOMOUC
  22.  BRŇÁK   DANIEL                                 ZLATÉ   HORY

Výsledky 1. krajského bodovacího turnaje mládeže v Přerově

Mladší žákyně 2012-2013

  1. VEGHOVÁ VIOLA                            PŘEROV
  2. KOMÁRKOVÁ  KATEŘINA            PŘEROV
  3. GERHÁTOVÁ    ELIŠKA                   PŘEROV
  4. HEJDUKOVÁ   MARTINA                              BUK
  5. PRÁZDNÁ   TEREZA                        NÁKLO
  6. PLACHÁ   AMÁLIE                           NÁKLO
  7. GLUCKOVÁ   LENKA                       MORAVSKÝ BEROUN

 

Starší žákyně 2012-2013

  1. KRÁLOVÁ   LUCIE                            PŘEROV
  2. VÉGHOVÁ   VIOLA                          PŘEROV
  3. VYMĚTALÍKOVÁ   HANA                              KRČMAŇ
  4. KOMÁRKOVÁ   KATEŘINA           PŘEROV
  5. PRÁZDNÁ   TEREZA                        NÁKLO
  6. KOPPOVÁ   TEREZA                        KRČMAŇ
  7. NOVOTNÁ LUCIE                            KRČMAŇ
  8. GERHÁTOVÁ   ELIŠKA                    PŘEROV
  9. PLACHÁ   AMÁLIE                           NÁKLO
  10. HEJDUKOVÁ   MARTINA                              BUK
  11. GLUCKOVÁ   LENKA                       MORAVSKÝ BEROUN

Dorostenky 2012-2013

  1. BAUEROVÁ   VERONIKA                              KRČMAŇ
  2. KRÁLOVÁ   LUCIE                            PŘEROV
  3. MÓLEROVÁ   KATEŘINA                               ŠTERNBERK
  4. VYMĚTALÍKOVÁ   HANA                              KRČMAŇ
  5. MÓLEROVÁ   LENKA                      ŠTERNBERK
  6. KOZOVÁ   ANETA                            ŠTERNBERK
  7. NOVOTNÁ   LUCIE                          KRČMAŇ
  8. KOPPOVÁ   TEREZA                        KRČMAŇ

 

 

 

Mladší žáci 2012-2013

  1. VEIGL   LUKÁŠ                                   NEŘEDÍN
  2. DVOŘÁK   VÍTEK                              JESENÍK
  3. SOUKUP   ADAM                             DDM OLOMOUC
  4. STAROŠTÍK   PETR                           PŘEROV
  5. MIKULA JAROSLAV                        ŠTERNBERK
  6. ZÁKOSTELSKÝ   JAKUB                   PŘEROV
  7. PAVLÍČEK   MATĚJ                          DDM OLOMOUC
  8. TULIS   KAREL                                    JESENÍK
  9. PRÁZDNÝ   PAVEL                           NÁKLO
  10. HAUŽVIC   FILIP                                               PŘEROV
  11. LUŽÍK   TOMÁŠ                                 PÍSEČNÁ
  12. SKLENÁŘ   JAKUB                            NEŘEDÍN
  13. VRÁNA   FRANTIŠEK                      MIKULOVICE
  14. ČERNÝ   DAVID                                 PŘEROV

 

Starší žáci 2012-2013

  1. VEIGL   LUKÁŠ                                   NEŘEDÍN
  2. KONEČNÝ   LUKÁŠ                          CHROPYNĚ
  3. DVOŘÁK   VÍTEK                              JESENÍK
  4. SOUKUP   ADAM                             DDM OLOMOUC
  5. BAĎURA   JIŘÍ                                   CHROPYNĚ
  6. DLUHOŠ   MATĚJ                             PŘEROV
  7. PŮR   MARTIN                                  KŘELOV
  8. POKORNÝ   JAKUB                          MIKULOVICE
  9. HEJDUK   PETR                                  BUK
  10. MIKULA   JAROSLAV                      ŠTERNBERK
  11. PAVLÍČEK   MATĚJ                          DDM OLOMOUC
  12. TULIS   KAREL                                    JESENÍK
  13. PRÁZDNÝ   PAVEL                           NÁKLO
  14. STAROŠTÍK   PETR                           PŘEROV
  15. LUŽÍK   TOMÁŠ                                 PÍSEČNÁ
  16. RICHTER   TONY                               DDM OLOMOUC
  17. HOŘEJŠÍ   MICHAL                           NÁKLO
  18. ZÁKOSTELSKÝ   JAKUB                   PŘEROV
  19. RESUTÍK   STANISLAV                    MIKULOVICE
  20. VRÁNA   FRANTIŠEK                      MIKULOVICE
  21. ČERNÝ   DAVID                                 PŘEROV
  22. ROZKOŠNÝ   FILIP                           BUK
  23. HAUŽVIC   FILIP                                               PŘEROV
  24. SKLENÁŘ   JAKUB                            NEŘEDÍN

 

 

 

Dorostenci 2012-2013

  1. HRABICA   MARIAN                        PŘEROV
  2. KONEČNÝ   LUKÁŠ                          CHROPYNĚ
  3. VEIGL   LUKÁŠ                                   NEŘEDÍN
  4. GERHÁT   MICHAL                           PŘEROV
  5. HRUBÝ   RADEK                                BUK
  6. VÉGH   JAKUB                                   PŘEROV
  7. BAĎURA   JIŘÍ                                   CHROPYNĚ
  8. UHLÍŘ   DANIEL                                 PŘEROV
  9. BENEK   TOMÁŠ                                               PROSTĚJOV
  10. ROKYTA   MARTIN                          JESENÍK
  11. HEJDUK   PETR                                  BUK
  12. MIRČEVSKÝ   JIŘÍ                             JESENÍK
  13. RESUTÍK   STANISLAV                    MIKULOVICE
  14. HOŘEJŠÍ   MICHAL                           NÁKLO
  15. STAROŠTÍK   PETR                           PŘEROV
  16. POKORNÝ   JAKUB                          MIKULOVICE
  17. ZÁKOSTELSKÝ   JAKUB                   PŘEROV
  18. PŮR   MARTIN                                   KŘELOV
  19. DLUHOŠ   MATĚJ                             PŘEROV